Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Тема: Релігія чи конфесія?
   
Релігія чи конфесія?               [Написать ответ]
Отправитель: зіновій троян (forum) 08-03-2016 08:37

Дуже дивуюся священникам православних церков чому вони не закликаютьдо з"єднання християн як закликав митрополит Андрей Шептицький.Чому конфесію вважають вірою.Віра одна в нас-християнська,віра в Святу Трійцю.Я іду до любої церкви різних конфесій і молюся до одного Бога.Читаю молитви в інтернеті церков різних конфесій і дивуюся коли в молитві просьби до Бога заступитися і подати всіх благ іт.д.для православних християн,а чому не для всіх християн?Можна булоби багато говорити на цю тему.Руська православна церква натравлює своїх парафіян на інші конфесії а це значить що в Святому письмі добре сказано ,що д"явол спочатку зробить роздор між священниками потім між людьми і релігіями натравить одне на одного,потім здескредитує сьвященників, релігію,церкви і знищить віру -Одну Християнську.По цілому світі потрібно об"єднати церкви всіх конфесій в одну СЬВЯТУ СОБОРНУ АПОСТОЛЬСЬКУ ЦЕРКВУ-хіба не так ми молимося ,а ро бимо все навпаки,як фарисеї!
Re: Релігія чи конфесія?               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 08-03-2016 19:10

Єдність Церкви не залежить від адміністративного розділення.
Церква Христова єдина.
Згадуючи Руську Церкву, Ви, мабуть, маєте наувазі російську?..
Re[2]: Релігія чи конфесія?               [Написать ответ]
Отправитель: Сергей-55 08-03-2016 21:34

Зиновий и где же ты такое прочитал? "Читаю молитви в інтернеті церков різних конфесій і дивуюся коли в молитві просьби до Бога заступитися і подати всіх благ іт.д.для православних християн,а чому не для всіх християн?" Приведи пример, где православные просят благ исключительно для себя. Ну а с этим перлом: "По цілому світі потрібно об"єднати церкви всіх конфесій в одну СЬВЯТУ СОБОРНУ АПОСТОЛЬСЬКУ ЦЕРКВУ-хіба не так ми молимося ,а ро бимо все навпаки,як фарисеї!" тебе к Серёге-экуменисту. Это он тут пытается объединить церковь с помойкой, чтобы была одна большая помойка.
Re[3]: Релігія чи конфесія?               [Написать ответ]
Отправитель: зіновій троян 24-03-2016 19:56

По перше прошу мені не тикати-я з вами свині не пас.По-друге -ви не читаєте православних молитов,по третє-мене не треба з ніким об"єднувати тому що я глибоко релігійна людина яка нехоче ніякого роздору між людьми і релігійними конфесіями.Я навів слова митрополитаА.Шептицького який боровся протів ворожнечі між церквами.У всіх конфесій молитва однакова і не треба їх зрівнювати з помойкою.Людина кожна може ходити до будь якої церкви але не робити розні між конфесіями."Отче наш" і "Богородице Діво" в УГКЦ в АПЦ в РПЦ в РКЦ є однакові(іменно за ці церкви я веду мову), чи може Ґосподь Бог у нас різний? Не знаю чи ви читали Новий Завіт а от молитви православні ви не читали,коли говорите що там такого-то не має.Іколи ви зрівнюєте церкви з помойкою то я сумніваюся у вашому християнстві.В молитві "Вірую" пишеться:Вірую в єдину святу соборну Апостольську церкву.Це я вам об"ясняю бо ви цієї молитви напевно не знаєте.Можете не відписувати мені тому що я навіть небуду читати.
Re[3]: Релігія чи конфесія?               [Написать ответ]
Отправитель: зіновій троян 06-04-2016 19:39

Привожу примір:"молитва за живих родичів і близьких"."Тропар животворчому Христу Господньому".www.truechristianity.info/ua/molytovnyk.php. Прошу також навчитися культури в спілкуванню з незнакомими людьми- хоть на християнському форумі.




Рекомендуйте эту страницу другу!






Подписаться на рассылку




Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!