Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Тема: Про справи.
   
Про справи.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 06-08-2016 10:20

В Ім'я Ісуса Христа.
Господи благослови.
Діла закону.
(Гал.3,1-3) "О, ви нерозумні галати! Хто вас звів не коритися правді, вас, яким перед очима Ісус Христос переднакреслений був, як ніби між вами розп'ятий?
Це одне хочу знати від вас: чи ви прийняли Духа ділами Закону, чи із проповіді про віру?
Чи ж ви аж такі нерозумні? Духом почавши, закінчуєте тепер плоттю?"

"Закон не від віри, але хто виконує закон, живий буде ним". Закон не від віри, значить і діла закону не від віри.
А що ж таке справи віри, без яких віра є мертвою? Це справи, що стверджують віру.
(Як.2,14-26)"Яка користь, брати мої, коли хто говорить, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра?
Коли ж брат чи сестра будуть нагі, і позбавлені денного покорму,
а хтонебудь із вас до них скаже: Ідіть з миром, грійтесь та їжте, та не дасть їм потрібного тілу, що ж то поможе?
Так само й віра, коли діл не має, мертва в собі!
Але скаже хтонебудь: Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх.
Чи віруєш ти, що Бог один? Добре робиш! Та й демони вірують, і тремтять.
Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?
Авраам, отець наш, чи він не з діл виправданий був, як поклав був на жертівника свого сина Ісака?
Чи ти бачиш, що віра помогла його ділам, і вдосконалилась віра із діл?
І здійснилося Писання, що каже: Авраам же ввірував Богові, і це йому зараховане в праведність, і був названий він другом Божим.
Отож, чи ви бачите, що людина виправдується від діл, а не тільки від віри?
Чи так само і блудниця Рахав не з діл виправдалась, коли прийняла посланців, і дорогою іншою випустила?
Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!"

Людина виправдовується справами віри, а не лише вірою.
В будь-якому випадку, людина виправдовується або засуджується справами своїми.
Отже, є справи закону і справи віри.
Хто чинить справи закону, "житиме законом", а хто чинить справи віри - житиме вірою.
Хто під законом - виправдовується справами закону. Хто під благодаттю - виправдовуєтьсч справами віри. Виправдатись, означає жити. Праведність від закону і праведність Христа через віру.
Чим же ми засуджуємось? Справами протилежними праведності; чи то праведності від закону, чи праведності Христової.
Гріх, як провина і наслідки.
Гріх руйнує і віру, робить її мертвою (бездієвою), і руйнує виконання закону - "порушник однієї заповіді закону є порушником всього закону". Як справами віра досягає досконалості, так і гріхом віра нищиться. Людина смертним гріхом втрачає благодать, що освячує її. Втрачає не лише святість, а й праведність. Святість втрачається наслідком гріха, а праведність - провиною гріха.
Зауважмо, що лише " праведний вірою житиме". Біс не житиме вірою і неправедний не житиме вірою допоки не буде оправданий. Якщо людина винна у смертному гріху, вона втратила праведність, сама віра їй не допоможе. Подібно як віра бісів. Користі нема.
Праведність відновлюється в покаянні і сповіді прощенням Христом провини гріха. Можливість прощення здобув нам Ісус Христос.
Святість будується тільки на праведності (стані освячуючої благодаті) покутою наслідків прощеного гріха.
Святість будується покутою і справами віри. Хоча покута теж є справою віри.
Ступінь святості визначає досконалість віри - а досконалість віри це справи, зусилля.
"Царство Боже зусиллями досягається, і хто прикладає зусилля - здобуває його".
Якщо праведність це певний стан, то святість це величина що досягається справами віри, а руйнується гріхом, аж до втрати праведності - фундаменту святості, якщо гріх смертний.
(1 Йоан. 5,16) "Коли хто бачить брата свого, що грішить гріхом не на смерть, нехай молиться за нього, і Він життя йому дасть, тим, хто грішить не на смерть. Є й гріх на смерть, не про нього кажу, щоб молився.
Усяка неправда то гріх. Та є гріх не на смерть."
Неможливо без прощення гріхів - дару праведності, добрими справами досягти спасіння, святості "без якої ніхто не побачить Господа".
Бо "спасіння не від нас, то Божий дар, щоб ніхто не хвалився."
Якщо праведність - Божий дар, то святість це зусилля, справи, подвиги людини через Божу благодать. І без цього "ніхто не побачить Господа".
В Царстві Небесному є місця вищі і нижчі, і кожен займе своє, відповідно до святості, яку здобув. Бо Царство Боже здобувається.
Дар праведності у всіх однаковий, а святість різна, хто яку здобув.
Тому, справи віри надзвичайно важливі.
Та ще й тут, на землі - сказано: "...ті, яких весь світ не був гідний..." - саме в чому їх гідність? В святості. В справах віри.
Як каже Святе Писання, кожен виправдається і осудиться згідно зі справами своїми. "Так як ви зробили це одному з малих цих, Мені зробили".
Re[2]: Про справи.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 07-08-2016 05:28

Давайте домовимось аргументувати свої твердження, а не тільки сказати що мої постулати суперечать Святому Письму.
Я хтів щоб Ви відповіли на слова св. Якова, тоді б Ви розібрались, і цим самим відповіли на поставлене мені завпитання.
Хоча відповідь є в моєму тексті, але Ви не заглиблювались.
Так ось. Якщо Ви (не ображайтесь) вкрадете на базарі яблука, а потім покаєтесь за вчинок, і Вам простять - а хто відновить стан і кількість яблук? Прошу Вас, не кажіть що Христос заплатив за яблука. Казати далі, хто мусить відшкодувати наслідки? Можливо, покрити - про що каже апостол. Це є покута прощеного гріха.
Re[3]: Про справи.               [Написать ответ]
Отправитель: атеист !!! 08-08-2016 15:34

Так, стоп. А що, самого каяття замало, треба ще вiдшкодовувати збитки ?
Re[4]: Про справи.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 08-08-2016 16:22

Збитки самі не дуже хочуть відшкодовуватись. Треба відшкодовувати.
Re[5]: Про справи.               [Написать ответ]
Отправитель: атеист !!! 08-08-2016 16:33

Тю !
Вкравши яблука, злодий завинив перед богом, бо не виконав вiдповiдну заповiдь.
А на людей у христианствi начхати.
Re[6]: Про справи.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 08-08-2016 17:15

Тю !
Вкравши яблука, злодий завинив перед богом, бо не виконав вiдповiдну заповiдь.
А на людей у христианствi начхати.
Заповіді дані задля людей, для їхнього добробуту. Провина не лише перед Богом, а й перед людиною.
Re[8]: Про справи.               [Написать ответ]
Отправитель: атеист !!! 08-08-2016 18:03

Щось в мене сумнiви вiдносно добробуту людей.
Re[6]: Про справи.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 18-08-2016 16:53

Що скажете?
Я вже все сказав. Повторюю- ще раз прочитайте мої відповіді, бо ви задаєте другий раз ті самі запитання.
Ви перекручуєте Писання. Там сказано про свої гріхи і свою душу. Так що Ви не відповіли. І не створюйте видимість відповіді. Лукавство це теж гріх. Чи Ви вже спасені, то Вам гріх ніпочому? Можна грішити скільки хочеш - як казав Мартин Лютер.
Re[8]: Про справи.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 19-08-2016 17:13

Я вже все сказав. Повторюю- ще раз прочитайте мої відповіді, бо ви задаєте другий раз ті самі запитання.
Ви перекручуєте Писання. Там сказано про свої гріхи і свою душу. Так що Ви не відповіли.
Я вже все сказав. Повторюю- ще раз прочитайте мої відповіді, бо ви задаєте другий раз ті самі запитання.
Скопіюйте мені Вашу відповідь, бо я не знаходжу.
Лукавство це теж гріх. Чи Ви вже спасені, то Вам гріх ніпочому? Можна грішити скільки хочеш - як казав Мартин Лютер.
А наклеп- не гріх? Де він так сказав?
"Будь грішником і гріши сміливо, але віруй і радій у Христі навіть ще сміливіше... Ніякий гріх не відлучить нас від Агнця, навіть якщо ми поповнюємо блуд і вбивство тисячу разів на день." (Weimar ed. vol. 2, p. 372; Letters I, Luther’s Works, American ed., vol. 48, p. 282).
Плід ваш є святість.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 12-08-2016 18:41

Кажу я по-людському, через неміч вашого тіла. Бо як ви віддавали були члени ваші в рабство нечистості й беззаконню на діла беззаконні, так тепер віддайте члени ваші в раби праведности на освячення.
Бо коли були ви рабами гріха, то були вільні від праведности.
Який же плід ви мали тоді? Такі речі, що ними соромитесь тепер, бо кінець їх смерть.
А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, плід ваш є освячення, а кінець життя вічне. (Рим.6,19-22)
Суд Божий по ділах.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 17-08-2016 16:47

Бо прийде Син Людський у славі Свого Отця з Ангелами Своїми, і тоді воздасть кожному згідно з ділами його.

Знайте, що кожен отримає від Господа відповідно тому, що зробив доброго, - чи то раб, чи вільний. (Єф.6,8)

Він віддасть кожному згідно з його вчинками. (Рим.2,6)

Бо мусимо всі ми з'явитися перед судовим престолом Христовим, щоб кожен прийняв згідно з тим, що в тілі робив він, чи добре, чи зле. (2 Кор.5,10)

а дітей її поб'ю смертю. І пізнають усі Церкви, що Я Той, Хто нутро й серця вивіряє, і Я кожному з вас воздам за вчинками вашими. (Откр.2,23)

І коли ви Отцем звете Того, Хто кожного, не зважаючи на особу, судить за вчинок, то в страху провадьте час вашого життя.(1Петр.1,17)

А поза ним будуть пси, і чаклуни, і розпусники, і душогуби, і ідолопоклонники, і кожен, хто любить та чинить неправду.(Откр.22,15)

бачив я мертвих малих і великих, що стояли перед Богом. І розгорнулися книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя. І суджено мертвих, як написано в книгах, за ділами їхніми. (Откр.20,12)
Римлянам 2,6-7               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 05-02-2017 18:24

Який воздасть кожному за справами його:
тим, які постійністю в добрій справі шукають слави, чести і безсмертя, - життя вічне;




Рекомендуйте эту страницу другу!






Подписаться на рассылку




Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!