Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

Тема: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.

Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: Teodor 17-03-2017 04:29

ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ, ПОТРІБНО ЗНАТИ, ХТО ТИ Є !!!
Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.
АМОС.3:7 Ибо Господь Бог ничего не делает, не открыв Своей тайны рабам Своим, пророкам.
ІС.28 :10 Ибо всё заповедь на заповедь, заповедь на заповедь, правило на правило, правило на правило, тут немного и там немного.
Благословляючий Україну - благословен.
Старий Заповіт - це тінь Нового Заповіту, тобто прообраз тогo що буде в наш час.
Коли Ісаак благословляв Якова, то в ньому він благословив сім'я Боже, а не Ісава, котрий по плоті.

Буття 27:28 - 29 да даст тебе Бог от росы небесной и от тука земли, и множество хлеба и вина; 29 Да послужат тебе народы, и да поклонятся тебе племена; будь господином над братьями твоими, и да поклонятся тебе сыны матери твоей; проклинающие тебя - прокляты; благословляющие тебя - благословенны!

Всі благословляли не Духовний Їзраїль, а Ісава ЮДЕЯ, котрий є матеріаліст, душевний, плотяний. Гроші це його бог.
Євреї являються праобразом українців.

ЄВРЕЇ – СТАРШІ, УКРАЇНЦІ – МОЛОДШІ.

(Буття 25:23 23. І промовив до неї Господь: Два племена в утробі твоїй, і два народи з твого нутра будуть виділені, і стане сильніший народ від народу, і старший молодшому буде служити.

ЄВРЕЇ - ЦЕ РАБИ БОГА, ЗНАЧИТЬ ВОНИ Є ТАКОЖ РАБАМИ ДІТЕЙ БОЖИХ (УКРАЇНЦІВ).

В Старому заповіті - це євреї, раби Божі (Рим. 1:1 Павел, раб Иисуса Христа...), а в Новому заповіті - це українці (духовні),
Рим. 8:14 Ибо все, водимые Духом Божиим, суть сыны Божии.

Із ( раї ) ль, вигнані Із - ( раю), душевні,
Ук - ( раї) - на, запрошені У - ( рай ), духовні. Богом благословенні.
Українці не євреї, але духовний Ізраїль.
Іван 24 1:2 И увидел я новое небо и новую землю... 2 И я, Иоанн, увидел святой город Иерусалим, новый, сходящий от Бога с неба...
Що отрималося:

НОВИЙ ІЄРУСАЛИМ : І - Є - (РУСЬ) - САЛИМ. (Київська Русь).

Бог є дух і всі хто поклоняється, повинен поклонятися в дусі і істині.
Кн. Чисел 23:9 С вершины скал вижу я его, и с холмов смотрю на него: вот, народ живет отдельно и между народами не числится.
Ви Є виділений і відокремлений НАРОД, живучи на материку, Бог вас виділив серед всіх народів, бо ви народ ДУХОВНИЙ. Більшисть ворогів України рахують, що такої держави не існувало і не існує.
ДИВІТЬСЯ. Всі їдуть (в) Росію, (в) Румунію … і т. далі, але чомусь всі ЇДУТЬ, ЛЕТЯТЬ (НА) УКРАЇНУ. Ви благословенні, потрібен час і терпіння. Часи будуть тяжкі , бо всім світом накинуться на вас, але ПЕРЕМОГА буде за вами.
Ієр.10:23 Знаю, Господи, что не в воле человека путь его, что не во власти идущего давать направление стопам своим.
ІС.43:13 от начала дней Я Тот же, и никто не спасет от руки Моей; Я сделаю, и кто отменит это?
Плач Ієр.3:38 Не от уст ли Всевышнего происходит бедствие и благополучие?
39 Зачем сетует человек живущий? всякий сетуй на грехи свои.
Іван 4 : 23-24 Но настанет время и настало уже, когда истинные поклонники будут поклоняться Отцу в духе и истине, ибо таких поклонников Отец ищет Себе. 24 Бог есть дух, и поклоняющиеся Ему должны поклоняться в духе и истине.

Марк 10:43 ...а кто хочет быть большим между вами, да будет вам слугою; 44 И кто хочет быть первым между вами, да будет вам рабом. 45 Ибо и Сын Человеческий не для того пришел, чтобы Ему служили, но чтобы послужить, и отдать душу Свою для искупления многих.
У сатани всі відносини між людьми побудовані на конкуренції, а у Бога на любові. Ці заповіді ніколи не були реалізовані Євреями, а ми знаємо, що все що написано в Біблії збудеться.
Мат.5:18 Ибо истинно говорю вам: доколе не прейдет небо и земля, ни одна иота или ни одна черта не прейдет из закона, пока не исполнится все.

Це все повино відбутися в Україні духовній. Родиться нове духовне покоління, котре проведе всі реформи.
Іс.66:12 Ибо так говорит Господь: вот, Я направлю к нему мир как реку, и богатства народов - как разливающийся поток, для наслаждения вашего; на руках буду носить вас на коленях ласкать.
Іс.41:13 Ибо Я Господь, Бог твой, держу тебя за правую руку твою, говорю тебе: " не бойся, Я помогаю тебе".
Матф.2: 15 ... чтобы исполнилось сказаное Господом через пророка:
Из Египта призвал я Сына Моего.

Ваш лідер прийде з замеж України, це буде Українець.

Повтор. Закон.(Второзак).17:15 То поставь над собою царя, которого изберет Господь, Бог твой; из среды братьев твоих поставь над собою царя, не можешь поставить над собою царем иноземца, которий не брат тебе.

Євреї були під гнітом Єгипту 430 років, стільки ж і Україна під московітами. Мойсей водив Ізраїль 40 років і всі кому було 20 років і більше в землю обітовану не ввійшли, тому і українці починаючи (1991 - 2031 роки) будуть водимі Богом 40 років, і всі кому було 20 років і більше при розвалі СРСР в Нову Україну не ввійдуть, тільки духовні вбачать Нову Україну, такі як Ісус Навін і Халєв , котрі перейшли Іордан і вбачили Землю обітовану.
Числа 14 : 28-30 Скажи им: живу Я, говорит Господь: как говорили ви вслух Мне, так и сделаю вам; 29 в пустыне сей падут тела ваши,, и все вы исчисленные, сколько вас числом, от двадцати лет и выше, которые роптали на Меня, 30 не войдете в землю, на которой Я, подъемля руку Мою, клялся поселить вас,...
Євреї поділилися на Ізраїль і Іуду, таке ж є і на Україні ( Правобережна Україна і Лівобережна Україна).

Всі чекають війну Гога із землі Магог з Євреями, і не вбачили, як почалася війна Гога з духовним Ізраїлем (Україною), Крим, Донбас.

Ієз.38: 2 ...обрати лице твое к Гогу в земле Магог, князю Роша, Мешеха и Фувала.
Гог - цар,
Земля Магог - московія,
Роша - Україна,
Мешех - Білорусь,
Фувал - Росія.

Іс.14: 15 Но ты низвержен в ад, глубины преисподней.
ієз.32:26 Там Мешех и Фувал, со всем множеством своим, вокруг него гробы их.
Навколо Гога.
Але в преісподні нема Роша (України), бо у неї свій особливий шлях.
ІЄЗ.38:8 После многих дней ты понадобишся, в последние годы ты придеш в землю избавленную от меча....10 Так говорит Господь Бог, в тот день придут тебе на сердце мысли, и ты задумаеш злое предприятие.

У.М. Бранхам "Семь периодов церкви" стр. 271 Голос увещевал: " СЛЕДИТЕ ЗА РОССИЕЙ, СЛЕДИТЕ ЗА РОССИЕЙ. Держите взор на ЦАРЕ СЕВЕРНОМ".

Іс.41:25 Я воздвиг его от СЕВЕРА...
Іер. 10 : 22 Несется слух: вот он идет, и большой шум от страны северной....

Ієз.38:15 ... и пойдеш с места твоего, от ПРЕДЕЛОВ СЕВЕРА, ты и многие НАРОДЫ с тобою....
Ієз39:2 И поверну тебя, и поведу тебя, и выведу тебя от КРАЁВ СЕВЕРА., и приведу на горы Израилевы. (Україну).. 4 Падеш ты на горах Израилевых, ты и все полки твои, и народы, которые с тобою... 5 На открытом поле падеш, ибо Я сказал это, говорит Господь Бог. 6 И пошлю огонь на землю Магог...
Амінь і Амінь.
Re: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: Teodor 27-04-2017 09:34

УКРАЇНЦІ.
Ви боги !!!
(Від Івана 10:34) 34. Відповів їм Ісус: Хіба не написано в вашім Законі: Я сказав: ви боги?
1 Иоанна 3:10 Дети Божии и дети диавола узнаются так: всякий, не делающий правды, не есть от Бога, равно и не любящий брата своего.
АМОС.3:7 Ибо Господь Бог ничего не делает, не открыв Своей тайны рабам Своим, пророкам.
Вам українцям дано знати, що таке ДОБРО і ЗЛО !!!
(Буття 3:4,5) 4. І сказав змій до жінки: Умерти не вмрете!
5. Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло.
Коли ж в той самий час, діти сатани цього не знають, що є ДОБРО і ЗЛО !!! Все щоб вони не робили: «. Когда говорит он ложь, говорит свое,» все роблять тільки для себе, і ніколи для інших. Якщо щось і робить, то тільки щоб мати прибуток.
Єванг. Від Івана 10:10 Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити.
Це їх стиль життя.
Иоанна 8:44 Ваш отец диавол; и вы хотите исполнять похоти отца вашего. Он был человекоубийца от начала и не устоял в истине, ибо нет в нем истины. Когда говорит он ложь, говорит свое, ибо он лжец и отец лжи.
Псалми 81: 1-8 Бог на Божім зібранні стоїть, серед богів Він судить:
2. Аж доки ви будете несправедливо судити, і доки будете ви підіймати обличчя безбожних? Села.
3. Розсудіте нужденного та сироту, оправдайте убогого та бідаря,
4. порятуйте нужденного та бідака, збережіть з руки несправедливих!
5. Не пізнали та не зрозуміли, у темряві ходять вони… Всі основи землі захитались…
7. та однак повмираєте ви, як людина, і попадаєте, як кожен із вельмож.
8. Устань же, о Боже, та землю суди, бо у владі Твоїй всі народи!
Ось стиль життя УКРАЇНЦІВ.
Бог збирає своє сім”я на теренах України, як Бог зробив це в Македонії.
Дії Апостолів 16:9,10 І Павлові з'явилось видіння вночі: якийсь македонянин став перед ним і благав його, кажучи: Прийди в Македонію, і нам поможи!
10. Як побачив він це видіння, то ми зараз хотіли піти в Македонію, зрозумівши, що Господь нас покликав звіщати їм Євангелію.
Боже сім”я спершу дбає про ближнього свого, а потім про себе.
Тому українці мають таке слово як « ПОБРАТИМ».
Від Івана 10:17,18 Через те Отець любить Мене, що Я власне життя віддаю, щоб ізнову прийняти його.
18. Ніхто в Мене його не бере, але Я Сам від Себе кладу його. Маю владу віддати його, і маю владу прийняти його знову, Я цю заповідь взяв від Свого Отця.
Івана 10:10 Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали.
Псалми 81: 6. Я сказав був: Ви боги, і сини ви Всевишнього всі…,
ЗНАЄШ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ !!! Амінь і Амінь.
Україна – Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.
Re[2]: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: Сергей-55 01-05-2017 21:19

Федя, ты хоть кавычки ставь, когда цитируешь Писание: "(Від Івана 10:34) 34. Відповів їм Ісус: Хіба не написано в вашім Законі: Я сказав: ви боги? Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.". А то ерунда получается. Не говорил ап.Иоанн ничего про Украину, да и не мог говорить. Она образовалась спустя 1900 лет после смерти ап.Иоанна.
Re[3]: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: Teodor 09-07-2017 07:15

Не говорил ап.Иоанн ничего про Украину, да и не мог говорить. Она образовалась спустя 1900 лет после смерти ап.Иоанна.

Іван міг і не знати, що буде в КІНЦІ ЧАСІВ, але БОГ знає докладно!!!
Тому проявляє Бог народи, коли побажає. Бо це план і воля Бога.
Бог побажав, щоб Україна проявилася в останній період, хто може це ЗАБОРОНИТИ!!!
БОГ говорить через пророків. АМОС.3:7 Ибо Господь Бог ничего не делает, не открыв Своей тайны рабам Своим, пророкам.
1(Від Марка 4:11,12) 1. І Він їм відповів: Вам дано пізнати таємниці Божого Царства, а тим, що за вами, усе відбувається в притчах,
12. щоб оком дивились вони і не бачили, вухом слухали і не зрозуміли, щоб коли вони не навернулися, і відпущені будуть гріхи їм!
Останній час дуже важливий, бо це час коли наступає збір врожаю.
Духовні ідуть в життя вічне, а нечестиві в погибель.
Навіть Єнох, котрий жив до потопа, говорить про останні часи
Енох 1:1-2 1 Слова благословения Еноха, которыми он благословил избранных и праведных, КОТОРЫЕ БУДУТ ЖИТЬ В ДЕНЬ СКОРЬБИ, когда все нечестивые и беззаконники будут удалены.
2 И воспользовался он притчей и сказал – Енох, человек праведный, чьи глаза открыл Бог, узрел видение Святого в небесах, которое показали мне ангелы, и от них я услышал все, и от них я понимал то, что видел, но не для этого поколения, а для ОТДАЛЕННОГО, ГРЯДУЩЕГО (поколения).
Иуда 14-15 О них пророчествовал и Енох, седьмый от Адама, говоря: «се, идет Господь со тьмами святых Ангелов Своих —
сотворить суд над всеми и обличить всех между ними нечестивых во всех делах, которые произвело их нечестие, и во всех жестоких словах, которые произносили на Него нечестивые грешники».
(Послание Иуды 17,18) 17. Но вы, возлюбленные, помните предсказанное Апостолами Господа нашего Иисуса Христа.
18. Они говорили вам, ЧТО В ПОСЛЕДНИЕЕ ВРЕМЯ ПОЯВЯТСЯ РУГАТЕЛИ, поступающие по своим нечестивым похотям.
(Від Матвія 24:11-13) 11. Постане багато фальшивих пророків, і зведуть багатьох.
12. І через розріст беззаконства любов багатьох охолоне.
13. А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений!
(Притчи 30:8,9) 8. удали от меня суету и ложь,
не давай мне ни бедности, ни богатства;
но хлебом насущным меня питай,
9. чтобы мне не пресытиться и не отринуть Тебя,
сказав: “А кто такой Господь?”;
чтобы не обеднеть мне и красть не начать,
бесчестя тем имя моего Бога.

ВСІ КИНУЛИСЬ ЗАРОБЛЯТИ ГРОШІ (СРІБЛОЛЮБИВІ, грошолюбні). Хто вистроїть аж до кінця, той спасеться. Амінь.
РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ.
Бог всіх їх зв’язує до купи, щоб потім кинути у вогонь вічний.
(Від Матвія 24:5-8) 5. Бо багато хто прийде в Ім\\\'я Моє, кажучи: Я Христос. І зведуть багатьох.
6. Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому. Але це не кінець ще.
7. Бо повстане народ на народ, і царство на царство, і голод, мор та землетруси настануть місцями.
8. А все це початок терпінь породільних.
Біблійний сюжет вже відбуваються на УКРАЇНІ.
3,5 років він буде видавати себе за демократа, чоловіколюба…, а інші 3,5 років почнуться репресії. Репресії вже на носі.
(2 Тимофію 3:13) 13. А люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи й зведені бувши.
(2 Тимофію 3:1-5) 1. Знай же ти це, що ОСТАННІМИ ДНЯМИ настануть тяжкі часи.
2. Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні,
3. нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра,…
4. зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога,
5. вони мають ВИГЛЯД БЛАГОЧЕСТІЯ, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!
1 Царств 8:7 И сказал Господь Самуилу: послушай голоса народа во всем, что они говорят тебе; ибо не тебя они отвергли, но отвергли Меня, чтоб Я не царствовал над ними;
Українці! Подивіться на Бога - БОГ ваш ПРЕЗИДЕНТ!!!
ЗНАЄШ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ !!!
Україна – Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.
Благословляючий Україну - благословен. Амінь і Амінь.
Re[4]: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: Хероям - Слава! 10-07-2017 14:32

Духовний Ізраїль или Духовний Вавилон?

Re[5]: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: teodor 15-01-2018 13:02

Ісая 2:8 \\\\\\\"І наповнився край його ідолами, він кланяється ділу рук своїх, тому, що зробили були його пальці, і поклонилась людина, і чоловік упокорився… \\\\\\\"
A Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.
I благословляючий Україну - благословен.
Re[6]: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 15-01-2018 13:57

И наполнилась Украина идолами, и поклонился им \"Азов\".
Re[6]: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: Александр 19-01-2018 11:10

Ісая 2:8 \"І наповнився край його ідолами, він кланяється ділу рук своїх, тому, що зробили були його пальці, і поклонилась людина, і чоловік упокорився… \"
A Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.
I благословляючий Україну - благословен.

Каким образом Украина вяжется с этой цитатой из пророка Исайи? И что такое Духовный Израиль да еще в Христианском Периоде?
Re[7]: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: Сергей-55 19-01-2018 20:53

Не задавайте Фёдору трудные вопросы, он и в простых разобраться не может. Пожалейте!
Re: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: teodor 06-05-2018 12:34

1) Ісая 28 : 10 \\\\\\\"Бо на заповідь заповідь, заповідь на заповідь, правило на правило, правило на правило, трохи тут, трохи там.\\\\\\\"
Бог Отець дає знання своєму сімені, тобто українцям, дає ЗРАЗОК розуміння, для читання Біблії.
\\\\\\\" Тут трохи, трохи там.\\\\\\\"
Зверніть увагу Бог Отець ніде не обмовився, що Йов єврей.
Це дуже важливо !!!
Всевишній дає згоду на випробування свого сімені сатаною.
ЗРАЗОК.
Йов 1 : 6 \\\\\\\" І сталося одного дня, і поприходили Божі сини, щоб стати при Господі. І прийшов поміж ними й сатана.
І сказав Господь до сатани: Звідки ти йдеш? А сатана відповів Господеві й сказав: Я мандрував по землі та й перейшов її.
І сказав Господь до сатани: Чи звернув ти увагу на раба Мого Йова? Бо немає такого, як він, на землі: муж він невинний та праведний, що Бога боїться, а від злого втікає.
І відповів сатана Господеві й сказав: Чи ж Йов дармо боїться Бога?
Чи ж Ти не забезпечив його, і дім його, і все, що його? Чин його рук Ти поблагословив, а маєток його поширився по краю.
Але простягни тільки руку Свою, і доторкнися до всього, що його, чи він не зневажить Тебе перед лицем Твоїм?
І сказав Господь до сатани: Ось усе, що його, у твоїй руці, тільки на нього самого не простягай своєї руки! І пішов сатана від лиця Господнього.\\\\\\\"

Йов 1 : 12 \\\\\\\"І сказав Господь до сатани: Ось усе, що його, у твоїй руці, тільки на нього самого не простягай своєї руки! І пішов сатана від лиця Господнього.\\\\\\\"

Вогонь якого бога спав з неба ???
Йов 1 : 16 \\\\\\\" Він ще говорив, аж прибігає інший та й каже: З неба спав Божий огонь, і спалив отару та слуг, та й пожер їх… А втік тільки я сам, щоб донести тобі…\\\\\\\"
Вітер якого бога надійшов з боку пустині ???
Йов 1 : 19 \\\\\\\" Аж раптово надійшов великий вітер з боку пустині, та й ударив на чотири роги дому, і він упав на юнаків, і вони повмирали… І втік тільки я сам, щоб донести тобі…\\\\\\\"
Йов, сімя Бога Отця, витримав випробування сатаною і Господь поблагословив Йова.
Йов 42 : 12 \\\\\\\" А Господь поблагословив останок днів Йова більше від початку його,\\\\\\\"

2) Далі сатана пропонує Богу Отцю випробувати своє сім\\\\\\\'я, сім\\\\\\\' я сатани.
Але ми знаємо, що Бог Отець є любов.
Вихід 20 : 12 - 17 \\\\\\\" Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
Не вбивай!
Не чини перелюбу!
Не кради!
Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!\\\\\\\"
Ось цими заповідями Всевишній переможе сатану, а сім\\\\\\\'я сатани Авраам зрадить свого боса.
Кругом де брехня, крадіжки і смерть, це все робота сатани, це його метод роботи.
У сатани все побудованно на конкуренції, тобто поїдання один одного.
Г. Клімов \\\\\\\" Божий народ\\\\\\\". У сатани є формула \\\\\\\"змія, яка кусає сама себе за хвіст\\\\\\\",
тобто бий своїх, щоб чужі боялися.
Сатана вибирає Авраама з Уру халдейського, збоченця (який торгує своєю дружиною, заради власного збагачення. Але і Сарра ніде ні разу не противилась ???)
Явно вираженне сім\\\\\\\'я сатани.
Буття 20 : 2 \\\\\\\" І сказав Авраам на Сарру, жінку свою: Вона сестра моя. І послав Авімелех, цар Ґерару, і взяв Сарру.\\\\\\\"
Буття 20 : 9 \\\\\\\" І закликав Авімелех Авраама, і промовив до нього: Що ти нам учинив? І чим згрішив я проти тебе, що ти приніс на мене й на царство моє великий гріх? Учинки, яких не роблять, ти зо мною вчинив!\\\\\\\"
Зверніть увагу на язичника Авімелеха на його моральний клімат.???
Буття 20 : 5 \\\\\\\" Я те зробив у невинності серця свого й у чистоті рук своїх.\\\\\\\"
Буття 20 : 14 \\\\\\\" І взяв Авімелех дрібну та велику худобу, і рабів та невільниць, та й дав Авраамові. І вернув йому Сарру, жінку його.\\\\\\\"
Зверніть увагу на щедрість Авімелеха.
І на поведінку Авраама.
Від Матвія 7 : 16 \\\\\\\" По їхніх плодах ви пізнаєте їх. \\\\\\\"
Де плоди???
До риммлян 4 : 3 \\\\\\\" Увірував Авраам Богові, і це йому залічено в праведність.\\\\\\\"
Тільки увіровав і все.
Нікому за все своє життя він не зробив добро, якщо порівняти з Авімелехом.
Так до цих пір, єврей може тільки брати, якщо щось робить, то повинен мати прибуток.
Вихід з Уру халдейського.
Буття 11 : 31 \\\\\\\" І взяв Терах Аврама, сина свого, і Лота, сина Гаранового, сина свого сина, і Сару, невістку свою, жінку Аврама, свого сина, та й вийшов з ними з Уру халдейського, \\\\\\\"
А. Купцов історик стверджує, що Авраам був вигнаний з Уру халдейського за свої збочення.
Христос ставить діагноз євреям, що підтверджує, хто їхній батько на генному рівні.
Від Івана 8 : 44 \\\\\\\" Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді.\\\\\\\"
А це для тих котрі стверджують, що народ тут ні при чому.
Від Матвія 27 : 25 \\\\\\\" А ввесь народ відповів і сказав: На нас Його кров і на наших дітей!…\\\\\\\"
Звідкіль євреї беруть свій початок ???
Христос дає нам знання.
Від Матвія 19 : 8 \\\\\\\" спочатку ж так не було.\\\\\\\"
Значить нам потрібно подивитися, як було спочатку.
Від Матвія 10 : 16 \\\\\\\" Оце посилаю Я вас, як овець між вовки. Будьте ж мудрі, як змії, і невинні, як голубки.\\\\\\\"
Будьте хитрі як змії, але прості як голубки, тобто робить все без злого умислу, щоб вам вижити.
Що це за зміїна мудрість ???
Від Матвія 3 : 7 \\\\\\\" Роде зміїний, хто вас надоумив утікати від гніву майбутнього?
Буття 3 : 1 \\\\\\\" Але змій був хитріший над усю польову звірину, яку Господь Бог учинив. І сказав він до жінки: Чи Бог наказав: Не їжте з усякого дерева раю?\\\\\\\"
Буття 3 : 6 \\\\\\\" І побачила жінка, що дерево добре на їжу, і принадне для очей, і пожадане дерево, щоб набути знання. І взяла з його плоду, та й з\\\\\\\'їла, і разом дала теж чоловікові своєму, і він з\\\\\\\'їв.\\\\\\\"
І зачала Каїна !!!
Буття 4 : 1 \\\\\\\"І пізнав Адам Єву, жінку свою, і вона завагітніла, і породила Каїна, і сказала: Набула чоловіка від Господа.\\\\\\\"
А потім Буття 3 : 6 \\\\\\\" дала теж чоловікові своєму...\\\\\\\"
І зачала Авеля.!!!
Христос відсікає євреїв від Бога Отця.
Від Івана 4 : 23 - 24 \\\\\\\" Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців.
Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.\\\\\\\"
Тільки ті що виконують заповіді Отця, заповіді любові і є Його діти.
2 Тимофію 3 : 1 - 7 \\\\\\\" Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи.
Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні,
нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра,
зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога,
вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!
До них бо належать і ті, хто пролазить до хат та зводить жінок, гріхами обтяжених, ведених усякими пожадливостями,
що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди.\\\\\\\"
\\\\\\\" Не можуть прийти до пізнання правди\\\\\\\"
Христос говорить.
Від Матвія 7 : 23 \\\\\\\" Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!\\\\\\\"
Від Матвія 7 : 12 \\\\\\\" Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки.
Христос підтвердив, що Авраам отримав своє місце, тим самим зрадивши свого боса сатану.
Від Івана 14 : 2 \\\\\\\" Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, \\\\\\\"
Від Луки 16 : 22 \\\\\\\" Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали.\\\\\\\"
І приготував Всевишній для євреїв Армагедон.
Об\\\\\\\'явлення 16 : 16 \\\\\\\" І зібрав їх на місце, яке по-єврейському зветься Армагеддон.\\\\\\\"
Re[2]: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.               [Написать ответ]
Отправитель: Александр 06-05-2018 13:06

1) Ісая 28 : 10 \"Бо на заповідь заповідь, заповідь на заповідь, правило на правило, правило на правило, трохи тут, трохи там.\"
Бог Отець дає знання своєму сімені, тобто українцям, дає ЗРАЗОК розуміння, для читання Біблії.
\" Тут трохи, трохи там.\"
Зверніть увагу Бог Отець ніде не обмовився, що Йов єврей.
Це дуже важливо !!!
Всевишній дає згоду на випробування свого сімені сатаною.
ЗРАЗОК.
Йов 1 : 6 \" І сталося одного дня, і поприходили Божі сини, щоб стати при Господі. І прийшов поміж ними й сатана.
І сказав Господь до сатани: Звідки ти йдеш? А сатана відповів Господеві й сказав: Я мандрував по землі та й перейшов її.
І сказав Господь до сатани: Чи звернув ти увагу на раба Мого Йова? Бо немає такого, як він, на землі: муж він невинний та праведний, що Бога боїться, а від злого втікає.
І відповів сатана Господеві й сказав: Чи ж Йов дармо боїться Бога?
Чи ж Ти не забезпечив його, і дім його, і все, що його? Чин його рук Ти поблагословив, а маєток його поширився по краю.
Але простягни тільки руку Свою, і доторкнися до всього, що його, чи він не зневажить Тебе перед лицем Твоїм?
І сказав Господь до сатани: Ось усе, що його, у твоїй руці, тільки на нього самого не простягай своєї руки! І пішов сатана від лиця Господнього.\"
Йов 1 : 12 \"І сказав Господь до сатани: Ось усе, що його, у твоїй руці, тільки на нього самого не простягай своєї руки! І пішов сатана від лиця Господнього.\"
Вогонь якого бога спав з неба ???
Йов 1 : 16 \" Він ще говорив, аж прибігає інший та й каже: З неба спав Божий огонь, і спалив отару та слуг, та й пожер їх… А втік тільки я сам, щоб донести тобі…\"
Вітер якого бога надійшов з боку пустині ???
Йов 1 : 19 \" Аж раптово надійшов великий вітер з боку пустині, та й ударив на чотири роги дому, і він упав на юнаків, і вони повмирали… І втік тільки я сам, щоб донести тобі…\"
Йов, сімя Бога Отця, витримав випробування сатаною і Господь поблагословив Йова.
Йов 42 : 12 \" А Господь поблагословив останок днів Йова більше від початку його,\"
2) Далі сатана пропонує Богу Отцю випробувати своє сім\\\'я, сім\\\' я сатани.
Але ми знаємо, що Бог Отець є любов.
Вихід 20 : 12 - 17 \" Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
Не вбивай!
Не чини перелюбу!
Не кради!
Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!\"
Ось цими заповідями Всевишній переможе сатану, а сім\\\'я сатани Авраам зрадить свого боса.
Кругом де брехня, крадіжки і смерть, це все робота сатани, це його метод роботи.
У сатани все побудованно на конкуренції, тобто поїдання один одного.
Г. Клімов \" Божий народ\". У сатани є формула \"змія, яка кусає сама себе за хвіст\",
тобто бий своїх, щоб чужі боялися.
Сатана вибирає Авраама з Уру халдейського, збоченця (який торгує своєю дружиною, заради власного збагачення. Але і Сарра ніде ні разу не противилась ???)
Явно вираженне сім\\\'я сатани.
Буття 20 : 2 \" І сказав Авраам на Сарру, жінку свою: Вона сестра моя. І послав Авімелех, цар Ґерару, і взяв Сарру.\"
Буття 20 : 9 \" І закликав Авімелех Авраама, і промовив до нього: Що ти нам учинив? І чим згрішив я проти тебе, що ти приніс на мене й на царство моє великий гріх? Учинки, яких не роблять, ти зо мною вчинив!\"
Зверніть увагу на язичника Авімелеха на його моральний клімат.???
Буття 20 : 5 \" Я те зробив у невинності серця свого й у чистоті рук своїх.\"
Буття 20 : 14 \" І взяв Авімелех дрібну та велику худобу, і рабів та невільниць, та й дав Авраамові. І вернув йому Сарру, жінку його.\"
Зверніть увагу на щедрість Авімелеха.
І на поведінку Авраама.
Від Матвія 7 : 16 \" По їхніх плодах ви пізнаєте їх. \"
Де плоди???
До риммлян 4 : 3 \" Увірував Авраам Богові, і це йому залічено в праведність.\"
Тільки увіровав і все.
Нікому за все своє життя він не зробив добро, якщо порівняти з Авімелехом.
Так до цих пір, єврей може тільки брати, якщо щось робить, то повинен мати прибуток.
Вихід з Уру халдейського.
Буття 11 : 31 \" І взяв Терах Аврама, сина свого, і Лота, сина Гаранового, сина свого сина, і Сару, невістку свою, жінку Аврама, свого сина, та й вийшов з ними з Уру халдейського, \"
А. Купцов історик стверджує, що Авраам був вигнаний з Уру халдейського за свої збочення.
Христос ставить діагноз євреям, що підтверджує, хто їхній батько на генному рівні.
Від Івана 8 : 44 \" Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді.\"
А це для тих котрі стверджують, що народ тут ні при чому.
Від Матвія 27 : 25 \" А ввесь народ відповів і сказав: На нас Його кров і на наших дітей!…\"
Звідкіль євреї беруть свій початок ???
Христос дає нам знання.
Від Матвія 19 : 8 \" спочатку ж так не було.\"
Значить нам потрібно подивитися, як було спочатку.
Від Матвія 10 : 16 \" Оце посилаю Я вас, як овець між вовки. Будьте ж мудрі, як змії, і невинні, як голубки.\"
Будьте хитрі як змії, але прості як голубки, тобто робить все без злого умислу, щоб вам вижити.
Що це за зміїна мудрість ???
Від Матвія 3 : 7 \" Роде зміїний, хто вас надоумив утікати від гніву майбутнього?
Буття 3 : 1 \" Але змій був хитріший над усю польову звірину, яку Господь Бог учинив. І сказав він до жінки: Чи Бог наказав: Не їжте з усякого дерева раю?\"
Буття 3 : 6 \" І побачила жінка, що дерево добре на їжу, і принадне для очей, і пожадане дерево, щоб набути знання. І взяла з його плоду, та й з\\\'їла, і разом дала теж чоловікові своєму, і він з\\\'їв.\"
І зачала Каїна !!!
Буття 4 : 1 \"І пізнав Адам Єву, жінку свою, і вона завагітніла, і породила Каїна, і сказала: Набула чоловіка від Господа.\"
А потім Буття 3 : 6 \" дала теж чоловікові своєму...\"
І зачала Авеля.!!!
Христос відсікає євреїв від Бога Отця.
Від Івана 4 : 23 - 24 \" Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців.
Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.\"
Тільки ті що виконують заповіді Отця, заповіді любові і є Його діти.
2 Тимофію 3 : 1 - 7 \" Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи.
Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні,
нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра,
зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога,
вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!
До них бо належать і ті, хто пролазить до хат та зводить жінок, гріхами обтяжених, ведених усякими пожадливостями,
що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди.\"
\" Не можуть прийти до пізнання правди\"
Христос говорить.
Від Матвія 7 : 23 \" Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!\"
Від Матвія 7 : 12 \" Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки.
Христос підтвердив, що Авраам отримав своє місце, тим самим зрадивши свого боса сатану.
Від Івана 14 : 2 \" Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, \"
Від Луки 16 : 22 \" Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали.\"
І приготував Всевишній для євреїв Армагедон.
Об\\\'явлення 16 : 16 \" І зібрав їх на місце, яке по-єврейському зветься Армагеддон.\"

Покороче и попонятней напиши, а то многословие как у язычников.

Рекомендуйте эту страницу другу!

Подписаться на рассылку

Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!