Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Звершилось!
   
Звершилось!
Отправитель: Стас 18-04-2014 13:33

16. Вояки ж повели Його до середини двору, цебто в преторій, і цілий відділ скликають.
17. І вони зодягли Його в багряницю і, сплівши з тернини вінка, поклали на Нього.
18. І вітати Його зачали: Радій, Царю Юдейський!
19. І тростиною по голові Його били, і плювали на Нього. І навколішки кидалися та вклонялись Йому…
20. І коли назнущалися з Нього, зняли з Нього багряницю, і наділи на Нього одежу Його. І Його повели, щоб розп'ясти Його.
21. І одного перехожого, що з поля вертався, Симона Кірінеянина, батька Олександра та Руфа, змусили, щоб хреста Йому ніс.
22. І Його привели на місце Голгофу, що значить Череповище.
23. І давали Йому пити вина, із миррою змішаного, але Він не прийняв.
24. І Його розп'яли, і поділили одежу Його, кинувши жереб про неї, хто що візьме.
25. Була ж третя година, як Його розп'яли.
26. І був написаний напис провини Його: Цар Юдейський.
27. Тоді розп'ято з Ним двох розбійників, одного праворуч, і одного ліворуч Його.
28. І збулося Писання, що каже: До злочинців Його зараховано!
29. А хто побіч проходив, то Його лихословили, головами своїми хитали й казали: Отак! Ти, що храма руйнуєш та за три дні будуєш,
30. зійди із хреста, та спаси Самого Себе!
31. Теж і первосвященики з книжниками глузували й один до одного казали: Він інших спасав, а Самого Себе не може спасти!
32. Христос, Цар Ізраїлів, нехай зійде тепер із хреста, щоб побачили ми та й увірували. Навіть ті, що разом із Ним були розп'яті, насміхалися з Нього…
33. А як шоста година настала, то аж до години дев'ятої темрява стала по цілій землі.
34. О годині ж дев'ятій Ісус скрикнув голосом гучним та й вимовив: Елої, Елої, лама савахтані, що в перекладі значить: Боже Мій, Боже Мій, нащо Мене Ти покинув?
35. Дехто ж із тих, що стояли навколо, це почули й казали: Ось Він кличе Іллю!
36. А один із них побіг, намочив губку оцтом, настромив на тростину, і давав Йому пити й казав: Чекайте, побачим, чи прийде Ілля Його зняти!
37. А Ісус скрикнув голосом гучним, і духа віддав!…
38. І в храмі завіса роздерлась надвоє, від верху аж додолу.
(Від Марка 15:16-38)

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):




Рекомендуйте эту страницу другу!






Подписаться на рассылку




Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!