Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Толерантність
   
Толерантність
Отправитель: Максим 10-02-2015 18:30

Толерантність - це самогубство нації.
Нажаль в Україні рівень толерантності зашкалює. Толерасти готові вчепитися в горлянку тим, кому не байдужа доля своєї країни. Вони захищають чужинців, яким плювати на будь які наші цінності. Усюди куди приходять мігранти з Африки і Азії, вони встановлюють свої правила і закони, витісняють і тероризують корінне населення. Європа жорстко платиться за це. Толерасти прагнуть національного самогубства.
Не будь толерантним! На тебе вішатимуть ярлики: "фашист", "расист", "нацист", "ксенофоб", "антисеміт", але це не гра в "обзивалки" - це геноцид твоєї Nації, тож досить комплексувати - ти патріот своєї святої землі, а не злочинець! Всі хто таврує Тебе такими словами є українофобом і фальшпатріотом.

В твоїй країні правлять не українці, в твоїх вузах все більше навчаються не українці, в багатьох містах робочі місця зайняті не українцями, ЗМІ в руках чужинців, твою країну навіть на Євробачені представляє чорношкіра, при тому що українці є співочою нацією. Подумай, чи знайдеться тобі місце під сонцем завтра, на своїй рідній землі?
Вважаєш, що в Україні для всіх місця вистачить? Можливо для всіх "них", але не для Тебе. Американські індіанці Північної Америки були толерантні до мігрантів і тепер живуть в резерваціях.

Не допусти мультикультуризації України! Не мовчи! Відстоюй все Українське: мову, культуру та історію. За тебе це ніхто інший не зробить, тим більше чужинець.
Борися проти усього, що знищує твою націю!


 

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!