Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Тема: брехня!! допоможіть!!
   
брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: ярослав796111 20-01-2015 14:53

допоможіть будь-ласка, розійшлися(ну вирішили побути окремо) ми з дівчиною,пройшло 2місяця і я захотів аби вона поревнувала і розказав її подрузі по пяній шо я був в друга в іншому місті вдома і там була дівчина яка захотіла зі мною переспати,але я відказався з нею займатися сексом,бо я любив і люблю свою дівчину,але подруга каже шо не вірить мені і каже шо я зрадив її,і розказала то подрузі,я сам то хотів дівчинв розказати тіпа аби вона поревнувала,але дівчина не вірить мені каже шо зрадив її,це знають всі мої друзі тепер,зараз дівчина пробачила мені але каже шо не може мені вірити поки та дівчина чи той друг не поговорять з нею,я забрехався дуже,совість мучить правди не хочу сказати бо ніхто говорити не буде зі мною і дівчина справді покиее мене,вона любить мене а за правду може зненавидіти,я не знаю шо мені робити(((
Re: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: ярослав796111 20-01-2015 16:09

Отче чи друзі мої, допоможіть розібратися!!
Re: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 20-01-2015 16:26

Якщо ти лукавиш, то ти даєш місце лукавому в своєму житті. Якщо ти так робиш, то воно й мусить так бути, а якже інакше буде? Тепер, бери вилазь зі шкіри й виправляй все.
Re[2]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: ярослав796111 20-01-2015 16:46

я каюся шо так збрехав,мені дуже шкода,я хлопець 18 років і плачу через це і не знаю що мені робити,я люблю дуже цю дівчину я не хочу аби вона покинула мене і зненавиділа через це
Re[3]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 20-01-2015 17:14

Бери, доставай їй якусь зірку з неба...
Re[4]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: ярослав796111 20-01-2015 17:22

а з гріхом тим що робити? мене мучить шо я збрехав,немаю з ким про то поговорити, а ще боюся що мене то буде мучити((нам зараз так добре,ми щасливі що любимо так один одного,проте ми не разом поки,але любимо один одного і дівчина каже шо зійдемся тоді коли то має статися
Re[8]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 20-01-2015 17:34

Покажи їй що ти став кращим ніж був до того. Вона повина це побачити в твоїй поведінці, в твоїх вчинках. А виправдовуватись перед нею непотрібно.
Re[9]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: ярослав796111 20-01-2015 17:48

Покажи їй що ти став кращим ніж був до того. Вона повина це побачити в твоїй поведінці, в твоїх вчинках. А виправдовуватись перед нею непотрібно.

а ще є одне вона каже шо би хотіла поговорити з тією дівчиною,або ж з другом який був тоді біля мене,але ж немає і ніякої дівчини я ї видумав і кинув дівчині фальшиві фото тої дівчини
Re[5]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: Христианин 20-01-2015 17:43

а з гріхом тим що робити? мене мучить шо я збрехав

Підіть до Церкви і висповідайте гріх. Все просто.
Re[6]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: ярослав796111 20-01-2015 17:46

дякую вам! можливо ще хтось щось підкаже?а посповідатися можна будь-коли піти?
Re[7]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 20-01-2015 17:50

Зазвичай, перед Службою Божою сповідають. Але можна підійти до священника, коли тільки він зможе.
Re[8]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: ярослав796111 21-01-2015 19:39

може ше хтось підскаже?
Re[9]: брехня!! допоможіть!!               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 21-01-2015 20:24

Знову підказувати? вже допомогли тобі...




Рекомендуйте эту страницу другу!






Подписаться на рассылку




Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!