Славко Святинчук Християнська музика: Славко Святинчук
Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!                І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!                І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного!                Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,                не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,                не радіє з неправди, але тішиться правдою,                усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!                Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується.               
УкраїнськоюХристиянський портал

Додатково

 
Християнська музика: Славко Святинчук
   

Світлана Бущак: "Дорога до Бога"

Ти - моя надія (формат .mp3, 15.5 Мб)

Дві дороги (формат .mp3, 10.8 Мб)

Моє життя - коротка гра (формат .mp3, 15.8 Мб)

Діти неба (формат .mp3, 16.1 Мб)

Пробудіться, люди (формат .mp3, 16.1 Мб)

Друг завжди з тобою (формат .mp3, 16.1 Мб)

Потреби зростають (формат .mp3, 16.1 Мб)

Дитинство (формат .mp3, 16.1 Мб)

Не йди за сліпими (формат .mp3, 16.1 Мб)

Ісус Христос , Ти твердиня моя (формат .mp3, 8.7 Мб)

Не бiйся, з тобою Я (формат .mp3, 12.4 Мб)

Твори добро (формат .mp3, 9.5 Мб)

З Богом все реально (формат .mp3, 7.7 Мб)

Яхта в Маямі (формат .mp3, 12.6 Мб)

Дякую Тобі, Ісус (формат .mp3, 10.3 Мб)

Ненароджене дитятко (формат .mp3, 7.3 Мб)

Бог - твій тато (формат .mp3, 12.5 Мб)


ХРИСТИЯНСЬКІ СКОРОМОВКИ СЛАВКА СВЯТИЧУКА

Так назвала стиль, уперше почувши виступ юнака під час молодіжної акції, спрямованої на боротьбу з поширенням СНІДу.

- Це християнські скоромовки, - пояснив юнак. - Я читаю власні вірші під музику, намагаючись донести до свідомості молоді християнську мораль і справжні людські цінності, допомогти розібратися в життєвих ситуаціях, щоб уникнути небезпечних пасток. Сучасна хіп хоп-культура представлена кількома стилями, і всі вони, на мою думку, пропагують насилля, жорстокість, дошлюбні стосунки тощо. А як назвуть мій стиль - немає значення, бо вважаю себе інструментом в руках Бога, який вклав у мене цей талант для виконання конкретної місії.

Знайомство зі Славою стало приємним відкриттям багатої духовно та інтелектуально особистості. В ній природні здібності доповнилися серйозною, як на його 23 роки, життєвою наукою і знаннями, почерпнутими з книг. По власній волі заглибився в них після закінчення школи, шукаючи сенс життя. Прочитавши понад півсотні книг із психології, філософії та іншої наукової літератури, заблукав у цьому коктейлі інформації. І зрозумів: все це - людські думки. А визначився, коли в критичній ситуації з рук незнайомця в США отримав Біблію. Орієнтуючись на неї, сьогодні він чітко окреслює своє майбутнє. А минуле, котре не перепишеш, як той шкільний диктант заради високого балу, цінує за отриманий досвід. Там кожна помилка – як шпичка, що завдає болю, коли сидить в тілі, а якщо й дістанеш її – залишиться рубець у пам’яті. І розказати історію кожного – ніби висповідатися в надії отримати прощення собі. Та більше важливо - застерегти інших. Тому відверто аналізує особисте життя і ділиться власними висновками. По всьому його слова „Я не шукаю слави, я лише глина в Його руках, вся слава Богу за те що Він вкладає слова в мої вуста. Я – осел, який везе Бога і Його прославляє. Я - олівець в Його руках” не звучать фальшиво.

„З малого вiку вулиця вчила мене жити, свiт заставляв зуби точити, щоб бути, як вовк, i людей не любити. Легше образити i зло зробити, нiж обiйняти i друга простити, легше просто його насварити, легше бути жорстоким i несправедливим, анiж бути добрим лагiдним i щирим. Хотiв перед пацанами щось із себе показати, щоб їхнiй авторитет завоювати. Ходив на бокс для того, щоб кулаки набивати. Будучи нiким, хотiв з себе щось показати, в школi видiлявся лиш тим, що вмiв вчителiв дiставати, вульгарними словами весь клас розвеселяти. А тепер соромно навiть згадати, як грiховна природа давала про себе знати. З малого вiку вулиця вчила мене жити...” „Час пройшов - i я почав розумiти, що круто не бити, а людей любити, круто не з нiг збивати, а руку подавати... Круто не „Бригаду” дивитись, а Богу молитись... Круто не проклинати, а благословляти”.

Щоб достукатися до сердець слухачів, бути ближчим і зрозумілим, Слава користується їхньою ж мовою, аби всі були на рівних, вживає іноді молодіжний сленг.

Слава спілкується з підлітками і молоддю на різних заходах та через Інтернет. Його вже знають, запрошують на зустрічі, тому особистий вільний час розписаний на кілька тижнів наперед.

- Значить, людям це подобається, - роблю висновок.

- Але я не агітую у віруючі, - наголошує Славко. Я закликаю людей читати ту біблію, яка в них в дома пилюкою покривається, а в яку церкву вони підуть це вже їхній вибір.

- А чому ви прийняли хрещення?

- Відкрилися очі...

- Ваші рідні – православні християни. Чому обрали Церкву християн віри євангельської „Ковчег”?

- Вона має найбільше плодів – 7 реабілітаційних центрів для наркоманів, алкоголіків, дитячий оздоровчий центр, літні табори відпочинку школярів тощо. Хочу і свої плоди додати: Бог вклав талант, щоб використовувати, а не закопувати. Пісня заради пісні не потрібна, і я оцінюю свою творчість за результатом якщо через них життя людей змінюється на краще: - ти на правильній дорозі. Це стимулює мене рухатись далі.

Нинішній творчий доробок Слави Святинчука – понад 30 віршів, диск із 9-ма піснями, два відеокліпи і чимало напрацювань на майбутнє.

У рамці:

Слава Святинчук - студент 4-го курсу Нововолинського факультету Тернопільського національного економічного університету. Волонтер обласного Волинського благодійного фонду Ковчег, спілкується з дітьми у школах та вищих навчальних закладах на тему: Шкідливість тютюну та алкоголю. Зі своєю місією з дозволу обласного управління освіти відвідав понад сто шкіл та педагогічних і медичних коледжів та вузів Волині, Рівненщини, Львівщини, . Бере участь у євангелізаційних та соціальних благодійних заходах, акціях проти поширення СНІДу, алкоголю, наркотиків. Останні відбувалися у Львові, Луцьку, Ужгороді, Києві та Нововолинську. В рамках альтернативної військової служби працює покрівельником у ЖЕКу №1. Не виключає, що там і залишиться, бо робота подобається і відчув, що фізична праця відновлює баланс, адже приземлює, бо на тобі чоботи, спецівка. Бог гордим противиться. А перебування лише на сцені – „надимає”.

Пише вірші, має вокальні здібності.

Улюбленi фiльми: „Євангелія від Івана”, „Вогнетривкий”.

Улюбленi цитати: 10 запитань, яких не запитає Господь.

Бог не запитає на якій машині ти їздив, Він запитає, скількох людей ти підвіз.

Не запитає про ціну твого будинку, а запитає, скількох людей ти прийняв у свій дім.

Не запитає, який одяг у твоєму гардеробі, а запитає, скількох людей ти вдягнув.

Не запитає, яка в тебе зарплатня, а запитає, якою метою ти її досягнув.

Не запитає, яку роботу ти мав, а запитає, як ти її виконував.

Не запитає, скільки друзів у тебе, а запитає, скільком ти був другом.

Бог не запитає, в якому районі ти жив, Він запитає, як ти жив із сусідами, з ближніми...

Афоризми Славка Святинчука які я вибрала з його пісень і піля розмови з ним

Дружба – це компас, що по світі веде, дружба як квітка, що в землі проростає, а чесність - як вода, що її підливає.
Щоб друга мати, потрібно другом стати.
Якщо ти вмієш слово тримати, у тебе є всі шанси друга відшукати.
Попереду бій під назвою життя... А життя – тонкий лід.
Боровся сам із собою і зрозумів – побороти себе найважче.
Пісня, яка не зачіпає душу, як виноград без плодів.
Український народ розважається, але духовно не розвивається.
Вдома Біблія пилюкою покривається, а в людини серце від проблем розривається, та звернутися до Бога не дає гординя або якась комуністична твердиння.
Зійти з дистанції - це справа для слабких.
Не іди за сліпими, бо у прірву впадеш.
Ісус у серці, ангели за спиною. А люди кажуть - в тебе не в порядку з головою.
Якщо ти не в „колхозі”, то всі скажуть - ти в гіпнозі.
В сучасному світі прогресує гординя, та вона лопне колись, як перестигла диня.
Грішні очі не побачать диво.
Ми горді, самозакохані, сварливі, здатні на злочин, хоч в душі боязливі.

Різні за тематикою вірші Слави Святинчука. Та в люди він іде зі скоромовками про те, що його болить, і про це він говорить жорстко, різко:

"Нехай ніколи очі не плачуть і діти батькам на плечі не скачуть.
Щоб гроші і слава нас не міняли,
Щоб багаті бідним завжди допомагали."

Галина КОВАЛЮК.

На знімку: Слава СВЯТИНЧУК. Фото автора.

Офіційний сайт Славка Святинчука: www.slavkosmile.com


Другая христианская музыка

Поддерживайте создателей христианской музыки - покупайте лицензионные диски. Ищите в продаже в интернет магазинах.
Если же у Вас нет никакой возможности купить диск, скачайте эту музыку здесь.

Смотрите также раздел нашего сайта - Скачать аудио

Смотрите также раздел нашего сайта - Христианские фильмы

See also: Christian Films

Рекомендуйте цю сторінку другові!

Підписатись на розсилку
Християнські ресурси

Нове на форумі

Проголосуй!