Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[11]: Слава.
   
Re[11]: Слава.
Отправитель: Yuriy_77 08-09-2014 21:27

В очевидне не вірять, тому що воно ОЧЕВИДНЕ.

Чому ж не вірять, Стасе? Так вірять, що аж моляться і прославляють це очевидне. Чи може ви скажете, що сонце, звіри та статуетки — не очевидні? Очевидні! Язичники добре їх бачать і при цьому умудряються в них вірити, поклонятися їм, щось просити в них, ну і звісно прославляти їх. І такому складу ума важко зрозуміти, як це ж можна вірити в одного Бога, одному поклонятися, в одного просити і одного прославляти, і при всьому цьому ще й не бачити Його своїми очима. Але той, хто увірував в Бога і прийняв Духа Святого, ніколи вже не скаже, що Бог, Якого він не бачить — не очевидний. Так, Він не видимий нашім плотським очам, але духовними очима ми бачимо Його через Його ласку, милість, охорону, а також через роздумування про творіння (Рим.1:20; Пс. 15:8).

Давайте підемо від протилежного.
Скажіть мені, Юрію, яке слово є протилежністю слави?

Безслав'я.

смішно. Виходить, по Вашому, що красти можна, тільки не можна це говорити ВУСТАМИ.
Тут, або можна, або не можна, і вчинком і словом.

Ви порівнюєте те, що не порівнюється. До чого тут заповідь: “Не вкради”? Якщо казати про цю чи про іншу заповідь, то порушувати їх не можна. А щоб не порушувати їх фізично, треба насамперед не порушувати їх в своєму серці, в своїх думках.

Тут я з Вами згоден що слава Божа вічна, а слава людська як цвіт на траві. Але ж люди й одружуються не навічно а тільки до смерті. І будинки собі будують з тлінного матеріалу і таке інше... А НАВІШО???
НАВІЩО ТРИМАТИСЬ ЗА ТИМЧАСОВЕ???

І правда, навіщо триматись за це, якщо слово Боже нас вчить: (1Кор. 7:29-31; 1Тим. 6:11,12; Евр. 11:13-16).

Давайте так: Чоловік є славою Божою, тобто, славить Бога. Жінка є також славою чоловіка, і тобто, славить чоловіка. А до чого тут "слава жінці" як ви неодноразово вже згадували?

Добре. То значить ваша жінка вигукує вам: “Слава чоловікові”?

І ще. Ви сказали раніше що таке можливо що славою країни є її народ. Далі по аналогії - люди що є славою України славлять Україну!

Це не Божа аналогія, а логіка язичницького світу. Я вже неодноразово писав: вкажіть місця в Біблії, де б мужі Божі таке практикували стосовно своєї країни? І бажано, щоб ці місця були в книгах Нового Заповіту. Біблія така велика, якщо це так важливо, щоб ми віддавали славу своїм країнам, чому ж Бог про це нічого ніде не сказав?

Мені колись дуже сподобалась порада Апостола Павла, яка згодом стала моїм правилом: “думати не більш, як написано, щоб ви не чванились один за одним перед іншим” (1Кор. 4:6). Подібне написано і в Приповістях: “Кожне Боже слово очищене, щит Він для тих, хто в Нім пристановище має. До слів Його не додавай, щоб тебе не скартав Він, і щоб неправдомовцем не став ти” (Приповiстi 30:5,6). Щиро бажаю, Стасе, щоб ці слова стали і для вас правилом!

Нехай Бог благословить вас!

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):




Рекомендуйте эту страницу другу!






Подписаться на рассылку




Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!