Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Тема: Путь к миру в Украине!
   
Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 28-08-2014 13:18

Важная информация для украинцев, которые желают мира Украине и ожидают скорейшего прекращения боевых действий: http://youtu.be/0Y4T8hF0q9A
Re: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Елена католик 28-08-2014 14:51

Yuriy!
Информация важная. Кто делал этот ролик? Вы или ещё кто-то. Ролик сделан очень красиво и доступно.
Re[2]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Сергей-55 28-08-2014 16:27

Хороший ролик. Единственное, что смущает, каждая фраза должна ссылаться на Писание. Надо разделить, что от Бога и что от человеков. От слова Бога никто не устоит, человеческие слова хороши и приятны уху. Но уровень этих слов...
Re: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 28-08-2014 18:36

Як люди не бояться приписувати Богу те, що Він не говорив.
Покайся, Юрію, що розповсюджуєш лжепророцтва!
Україні Божу славу не воздають. Якщо ви цього не розумієте, то спочатку розберіться що й до чого. Зірка від зірки відрізняється славою, а Ви змішуєте все в купу.
Re[2]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 29-08-2014 08:23

Як люди не бояться приписувати Богу те, що Він не говорив.
Покайся, Юрію, що розповсюджуєш лжепророцтва!
Україні Божу славу не воздають. Якщо ви цього не розумієте, то спочатку розберіться що й до чого. Зірка від зірки відрізняється славою, а Ви змішуєте все в купу.

Вибачте мене, Стасе, але починаючи з майдану дотепер вигуки: "Слава Україні", дуже часто лунають з вуст українців. Не знаю, як ви могли їх ніколи не чути? Якщо ви їх не чуєте, бо самі того не вигукуєте, це добре. Але, нажаль, це правда, що не тільки невіруючі, а й деякі віруючі стали вигукувати ці слова. Не добре це в очах Божих! Ні Христос, ні Його апостоли нам такого прикладу не залишили. Покажіть мені хоча б один текст Біблії де вони б вигукували: "Слава Ізраїлю". Якщо ви насправді християнин, то закликайте людей до покаяння, проповідуючи їм вічну Євангелію: "Побійтеся Бога та славу віддайте Йому, бо настала година суду Його, і вклоніться Тому, Хто створив небо, і землю, і море, і водні джерела!" (Об'явлення 14:6,7)
Re[3]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Сергей-55 29-08-2014 11:09

Вот тоже важная информация. Если заокеанские корпорации ставят цели зачистить территории восточной Украины от населения руками Порошенко, то: "Я призываю силы ополчения открыть гуманитарный коридор для украинских военнослужащих, оказавшихся в окружении, для того, чтобы избежать бессмысленных жертв, предоставить им возможность беспрепятственно выйти из района боевых действий, воссоединиться со своими семьями, вернуть их матерям, женам и детям, срочно оказать медицинскую помощь раненым в результате военной операции", - говорится в обращении Владимира Путина. При этом президент отметил, что украинские военнослужащие участвуют в военной операции не по своей воле, а выполняя приказ.
Ополченцы согласились, но с условием, что выходить будут без тяжёлого вооружения и боеприпасов.
Re[3]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 29-08-2014 17:24

Я не казав що не чув як говорять "Слава Україні!".
Ви, напевно, баптист, що стверджуєте що не можна так казати.
Ви неуважно читали що я вище написав. В кожного є своя слава, якщо Ви цього не знаєте. Ось ми віддаємо кожному своє. Богу - Божа Слава, Україні - слава її народу.
Re[4]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Сергей-55 29-08-2014 19:01

Стасик, не лукавьте. Нечем ответить, начинаете вешать ярлыки. "Отдавайте Божье Богу, а кесарю кесарево", это не про Украину.
Re[4]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Александр 29-08-2014 19:36

Вряд ли люди, кричащие "Слава Украине", думают о Боге. О чем они вообще думают?
Re[5]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Сергей-55 29-08-2014 20:04

О личной славе! Медные трубы всегда притягивали.
Re[6]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Александр 29-08-2014 20:07

О люди! Как похожи вы на прородительницу Еву.
Что вам дано, то не влечет.
Вас непрестанно змий зовет
К себе, к таинственному древу.
Запретный плод вам подавай,
А без того вам рай не рай.
Re[5]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Христианин 30-08-2014 11:45

Вряд ли люди, кричащие "Слава Украине", думают о Боге. О чем они вообще думают?

Вот, на православном сайте, главная новость от 29.08.2014, первые слова, бросающиеся в глаза - это "СЛАВА РОССИИ":

Слава России! В праздник государственного флага России в Набережных Челнах у Свято-Вознесенского собора прошел концерт, организованный Набережночелнинским Русским обществом

http://pravchelny.ru/pnews/?ID=11115

Источник: http://pravchelny.ru
© PravChelny.ru
Re[6]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Александр 30-08-2014 12:15

Вот, на православном сайте, главная новость от 29.08.2014, первые слова, бросающиеся в глаза - это "СЛАВА РОССИИ":
Слава России! В праздник государственного флага России в Набережных Челнах у Свято-Вознесенского собора прошел концерт, организованный Набережночелнинским Русским обществом
http://pravchelny.ru/pnews/?ID=11115
Источник: http://pravchelny.ru
© PravChelny.ru

В прославлении своей страны в принципе нет ничего плохого. Тут разница в том, в каком контексте это происходит.
На представленном вами сайте, Христианин, это более чем миролюбиво.
Но в устах, например, радикальных молодчиков с оружием оно приобретает совершенно иной оттенок. Они не страну славят, хотя и кричат "Слава ... (Украине, России, Америке и т.д.)"; они себя славят.
Я это имел в виду.
Re[8]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Александр 31-08-2014 17:30

Не возьметесь за ум, будет это


 
Re[4]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 30-08-2014 21:44

Я не казав що не чув як говорять "Слава Україні!".
Ви, напевно, баптист, що стверджуєте що не можна так казати.
Ви неуважно читали, що я вище написав. В кожного є своя слава, якщо Ви цього не знаєте. Ось ми віддаємо кожному своє. Богу - Божа Слава, Україні - слава її народу.

Я християнин. А ви? Якщо теж християнин, то Христос повинен бути вашим Вчителем, а Його життя прикладом для наслідування. Я вже вас запитував, але ви мені так і не відповіли: де написано, щоб Христос, чи Його апостоли, будучи ізраїльтянами, вигукували: "Слава Ізраїлю"? Те місце, яке ви привели (1Кор.15:41), сюди не підходить. Бо якщо воно підходить, то значить ми можемо казати: "Слава сонцю", "Слава луні і зорям". Невже незрозуміло, що славу може мати будь-хто і будь-що, але віддавати славу ми, як християни, повинні тільки Богу - Творцю. А язичники, які поклоняються творінню і прославляють його, це не приклад для наслідування. Тільки Христос для нас приклад!

Божих вам благословінь!
Re[6]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 01-09-2014 13:45

Навіть жінка є слава чоловіка, так і народ є славою країни. Ну тупи.

Ще раз запитую вас, як християнина: де написано, щоб Христос, чи Його апостоли, будучи ізраїльтянами, вигукували: "Слава Ізраїлю"? Те місце, яке ви перше привели (1Кор.15:41) і це (1Кор.11:7) сюди не підходять. Бо якщо вони підходять, то знов повторюю. Це тоді значить, що ми можемо казати: "Слава сонцю", "Слава луні і зорям", "Слава жінці". Ви що, кажете таке? Якщо так, тоді ви не християнин, а язичник-ідолянин, який славить творіння і вклоняється йому. Але мені дуже не хочеться вірити, що ви ідолянин. Просто ви напевно трішки заплутались. Полюбіть слово Боже і відкиньте від себе весь зайвий політичний непотріб. Нашим авторитетом повинен бути Христос і Його вчення! Нехай Бог поблагословить вас!

Божих вам благословінь!
Re[7]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Александр 01-09-2014 15:31

Казалось мелочь, а объяснить проблемно.
Re[7]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 01-09-2014 17:20

Ще раз запитую вас, як християнина: де написано, щоб Христос, чи Його апостоли, будучи ізраїльтянами, вигукували: "Слава Ізраїлю"? Те місце, яке ви перше привели (1Кор.15:41) і це (1Кор.11:7) сюди не підходять. Бо якщо вони підходять, то знов повторюю. Це тоді значить, що ми можемо казати: "Слава сонцю", "Слава луні і зорям", "Слава жінці". Ви що, кажете таке?
Юрію, "Слава Україні", це не з тої категорії що "слава сонцю", зорям і т.д. Як я вже казав слава кожної країни є її народ, так само як і слава чоловіка є його жінка. Тому до української слави ми, народ, маємо безпосереднє відношення, тому ідолопоклонством це не може бути, бо це наш обов'язок, даний нам Богом, славити свою Батьківщину своїм життям.
Якщо так, тоді ви не християнин, а язичник-ідолянин, який славить творіння і вклоняється йому. Але мені дуже не хочеться вірити, що ви ідолянин. Просто ви напевно трішки заплутались.
Полюбіть слово Боже і відкиньте від себе весь зайвий політичний непотріб.
Політичний непотріб??? Непотріб - так, потрібно відкинути, але не політику як таку, тому що тоді буде ідіотизм. Подивіться в словнику значення слів "політика" і "ідіотизм". Це слова-антоніми.
Нашим авторитетом повинен бути Христос і Його вчення!
Згоден.
Божих вам благословінь!
Re[8]: Путь к миру в Украине!               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 02-09-2014 11:16

Юрію, "Слава Україні", це не з тої категорії що "слава сонцю", зорям і т.д.

Нарешті ви погодились, що це не з тої категорії. Але ж зауважте, це не я посилався на ці місця Писання, а ви. Отже, слова про славу сонця, місяця і зірок не вказують на те, що можна їм віддавати славу. Значить ці слова не можуть бути виправданням чи вказівкою на те, що славу державі можна віддавати. Що таке Україна, чи Росія, чи будь яка інша держава? Це невеличкий клаптик планети Земля, яку створив Бог. Що ж виходить? Таким творінням, як Сонце, Місяць, Земля, славу віддавати не можна, а невеличкому клаптику Землі — можна? Ні, теж не можна! Слава із наших вуст повинна віддаватися тільки Творцю!

Як я вже казав слава кожної країни є її народ, так само як і слава чоловіка є його жінка.

Згоден з другою частиною, бо так є написано. В принципі, можна погодитися і з першою, хоча так і не написано. Але це все одно не дає права нам, християнам, казати: “Слава Україні” чи будь якій іншій країні, так само, як і казати: “Слава жінці”. Бо це теж не з тої категорії. А з якої ж категорії все таки можна так казати? На що можна в Писанні спертися, щоб виправдати такі слова? Ні на що! Чому? Бо нічого подібного там нема! Знов повторюю, ні Ісус, ні Його апостоли ніколи самі таке не казали і ніколи ніде не закликали інших до цього.

Як я вже казав слава кожної країни є її народ, так само як і слава чоловіка є його жінка. Тому до української слави ми, народ, маємо безпосереднє відношення, тому ідолопоклонством це не може бути, бо це наш обов'язок, даний нам Богом, славити свою Батьківщину своїм життям.

По-перше, вкажіть на місце в Біблії, де написано про цей обов'язок, щоб не бути голослівним. По-друге, ви сказали: “славити життям”. А це ж зовсім інше. Не про це мова. Я казав про славу, яка виходить з вуст. По-третє, може ви мені наведете якесь інше місце, стосовно того обов'язку, але мені здається, що ви мали на увазі ось це (Матвія 5:16). Але ж там написано про те, щоб через наше життя, чи точніше, через наші добрі діла прославлялася не батьківщина, а Отець Небесний!

Треба дуже пильнувати про те, що ми говоримо, чому вчимо інших, до чого закликаємо, бо від цього залежить спасіння і наше, і тих до кого ми звертаємося (1Тимофію 4:16). Нехай вас Бог благословить і просвітить вас світлом Своєї істини, що віднині через ваше життя і вуста прославлялося не творіння, а Творець! Бо лише Йому належить вся слава і небі, і на землі! Амінь!
Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 02-09-2014 18:07

Юрію, "Слава Україні", це не з тої категорії що "слава сонцю", зорям і т.д.
Нарешті ви погодились, що це не з тої категорії. Але ж зауважте, це не я посилався на ці місця Писання, а ви.
Ви лукавите. Я посилався на слова святого Павла, говорячи про славу, а не про прославлення, віддавання слави.
Отже, слова про славу сонця, місяця і зірок не вказують на те, що можна їм віддавати славу. Значить ці слова не можуть бути виправданням чи вказівкою на те, що славу державі можна віддавати. Що таке Україна, чи Росія, чи будь яка інша держава? Це невеличкий клаптик планети Земля, яку створив Бог. Що ж виходить? Таким творінням, як Сонце, Місяць, Земля, славу віддавати не можна, а невеличкому клаптику Землі — можна? Ні, теж не можна! Слава із наших вуст повинна віддаватися тільки Творцю!
Чоловік теж творіння Боже, але жінка є його славою, тобто славить його(деколи знеславлює, але це теж негативна прослава).
Певна слава є у кожного. Справи прославляють людину.
Як я вже казав слава кожної країни є її народ, так само як і слава чоловіка є його жінка.
Згоден з другою частиною, бо так є написано. В принципі, можна погодитися і з першою, хоча так і не написано. Але це все одно не дає права нам, християнам, казати: “Слава Україні” чи будь якій іншій країні, так само, як і казати: “Слава жінці”. Бо це теж не з тої категорії. А з якої ж категорії все таки можна так казати? На що можна в Писанні спертися, щоб виправдати такі слова? Ні на що! Чому? Бо нічого подібного там нема! Знов повторюю, ні Ісус, ні Його апостоли ніколи самі таке не казали і ніколи ніде не закликали інших до цього.
Це занадто зухвале твердження що Христос і Апостоли "ніколи так не казали, бо нема написано в Біблії". Ми не можемо все занти що вони казали.
"Сола скріптура" - "тільки Писання", це єретичне вчення Лютера. Православні й католики сповідують богонатхненність як Писання, так і Передання.
Як я вже казав слава кожної країни є її народ, так само як і слава чоловіка є його жінка. Тому до української слави ми, народ, маємо безпосереднє відношення, тому ідолопоклонством це не може бути, бо це наш обов\'язок, даний нам Богом, славити свою Батьківщину своїм життям.
По-перше, вкажіть на місце в Біблії, де написано про цей обов\'язок, щоб не бути голослівним. По-друге, ви сказали: “славити життям”. А це ж зовсім інше. Не про це мова. Я казав про славу, яка виходить з вуст. По-третє, може ви мені наведете якесь інше місце, стосовно того обов\'язку, але мені здається, що ви мали на увазі ось це (Матвія 5:16). Але ж там написано про те, щоб через наше життя, чи точніше, через наші добрі діла прославлялася не батьківщина, а Отець Небесний!
"не Батьківщина" - так не написано.
Треба дуже пильнувати про те, що ми говоримо, чому вчимо інших, до чого закликаємо, бо від цього залежить спасіння і наше, і тих до кого ми звертаємося (1Тимофію 4:16). Нехай вас Бог благословить і просвітить вас світлом Своєї істини, що віднині через ваше життя і вуста прославлялося не творіння, а Творець! Бо лише Йому належить вся слава і небі, і на землі! Амінь!
Я слідую вченню Церкви, а не тлумаченням протестантів.
Re: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 03-09-2014 08:38

Ви лукавите. Я посилався на слова святого Павла, говорячи про славу, а не про прославлення, віддавання слави.

Яке ж тут може бути лукавство? Мова в мене з самого початку йшла не просто про славу, а про прославлення, віддавання слави. Я написав, що казати “Слава Україні” чи будь-якій іншій країні — це не добре в очах Божих. Після цього ви мені привели слова Павла, як доказ того, що моє твердження не вірне. То хто ж тоді лукавить? Складається враження, що ви не уважно читаєте. Ще раз повторюю, мова не йде просто про славу. Її може мати хто завгодно: і сонце, і місяць, і люди, і країни. Але мова не про це, а про те, що виходить з наших вуст. Для язичника-ідолянина — це нормально славити устами творіння. Для християнина ж — це не нормально. Прославлення, слава у нашому серці через наші уста повинна віддаватися тільки Творцю! Невже ви, як християнин, наче мислите?

Це занадто зухвале твердження що Христос і Апостоли "ніколи так не казали, бо нема написано в Біблії". Ми не можемо все знати що вони казали.
"Сола скріптура" - "тільки Писання", це єретичне вчення Лютера. Православні й католики сповідують богонатхненність як Писання, так і Передання.

Добре, тоді наведіть мені цитати з Передання, в яких розповідається про те, як Христос і Апостоли вустами віддавали славу Ізраїлю, а також вчили інших, щоб вони так само віддавали славу своїм державам.

"не Батьківщина" - так не написано.

Все вірно, я так і сказав, що так не написано. А де ж про це написано? Ви мені так і не вказали цього місця.

Я слідую вченню Церкви, а не тлумаченням протестантів.

Треба слухатися вчення Христа. І Церкви теж, звісно, при умові, що вона не вчить наперекір вченню Христа. Бо, як написав Апостол Іван: “Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має. А хто пробуває в науці Його, той має і Отця, і Сина” (2Iвана 1:9).
Re[2]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 03-09-2014 18:12

Я написав, що казати “Слава Україні” чи будь-якій іншій країні — це не добре в очах Божих. Прославлення, слава у нашому серці через наші уста повинна віддаватися тільки Творцю! Невже ви, як християнин, наче мислите?
Звідки Ви цього набрались??? Богу віддається божественна слава - Україні ніхто не віддає божественної слави! Якщо людина призначена Богом бути чиєюсь славою, то що,вона не повина виконувати своє призначення. Давайте місяць і зорі облишимо.
Це занадто зухвале твердження що Христос і Апостоли "ніколи так не казали, бо нема написано в Біблії". Ми не можемо все знати що вони казали.
"Сола скріптура" - "тільки Писання", це єретичне вчення Лютера. Православні й католики сповідують богонатхненність як Писання, так і Передання.
Добре, тоді наведіть мені цитати з Передання, в яких розповідається про те, як Христос і Апостоли вустами віддавали славу Ізраїлю, а також вчили інших, щоб вони так само віддавали славу своїм державам.

Якщо говорити про Україну, то мова йде не так за державу, як за край, країну, народ.
Ви переймаєтесь тим що вустами віддається слава??? Значить, ви погоджуєтесь що життям можна, "а ось вустами...". Але ж це теж наше життя.
Всі пророки й Апостоли прославили Ізраїль.

"не Батьківщина" - так не написано.
Все вірно, я так і сказав, що так не написано. А де ж про це написано? Ви мені так і не вказали цього місця.
Щоб дихати повітрям, Вам потрібно щоб теж було написано???
Христос теж прийшов до СВОЇХ, і заради своїх. І теж прославив Ізраїля.
Я слідую вченню Церкви, а не тлумаченням протестантів.
Треба слухатися вчення Христа. І Церкви теж, звісно, при умові, що вона не вчить наперекір вченню Христа. Бо, як написав Апостол Іван: “Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має. А хто пробуває в науці Його, той має і Отця, і Сина” (2Iвана 1:9).
Соборна Церква безпомилкова.
Re[3]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 04-09-2014 09:55

Я написав, що казати “Слава Україні” чи будь-якій іншій країні — це не добре в очах Божих. Прославлення, слава у нашому серці через наші уста повинна віддаватися тільки Творцю! Невже ви, як християнин, наче мислите?
Звідки Ви цього набрались???

Я не набрався, а читаю про це в Біблії — Божому слові. Не знаю, може для вас Біблія — це не слово Боже і не авторитет? Але якщо Боже слово, то ось, читайте: (Повт. Закону 32:3; Ездра 3:11; Неемія 9:5; Псалми 9:2; 21:24; 28:1,2; 29:13; 32:1,2; 34:18; 41:6; 43:9; 44:18; 51:11; 56:10; 67:35; 74:2; 78:13; 85:9; 85:12; 91:2; 95:7; 104:1; 105:1; 105:47; 106:1; 106:8; 107:4; 108:30; 112:3; 116:1; 117:19; 117:28; 118:62,164,175; 121:4; 139:14; 141:7; Ісая 12:1,4; 24:15,16; 25:3; 26:13; 42:8,12; Єремія 13:16; Малахія 2:1,2; Матвія 5:16; Марка 2:12; Лука 2:13,14; 5:25,26; 7:16,29; 10:21; 13:13; 17:18; 19:37; 24:53; Івана 7:18; Дії 4:21; 12:23; 1Петра 2:12; 4:11,16; 5:11; 2Петра 3:18; Юда 1:25; Римлян 11:36; 15:6-11; 1Коринтян 6:20; Галатів 1:5,24; Ефесян 3:21; Филип'ян 4:20; 1Солунян 2:6; 1Тимофію 1:17; 2Тимофію 4:18; Євреїв 13:15,21; Об'явлення 1:5,6; 4:9-11; 5:12,13; 7:12; 11:13; 14:7; 15:4; 16:9; 19:1,7).
І це далеко не всі місця. Деякі ж цих місць хочу конкретно тут процитувати: “Дайте Господу, Богові вашому, славу, поки не зробить Він темно, і поки на темних горах не спіткнуться вам ноги! І будете ви сподіватися світла, а Він зробить це темрявою та вчинить імлою” (Єремiя 13:16). “Хто говорить від себе самого, той власної слави шукає, а Хто слави шукає Того, Хто послав Його, Той правдивий, і в Ньому неправди нема” (Iвана 7:18). “Коли хто говорить, говори, як Божі слова. Коли хто служить, то служи, як від сили, яку дає Бог, щоб Бог прославлявся в усьому Ісусом Христом, що Йому слава та влада на віки вічні, амінь” (1Петра 4:11). “Бог терпеливости й потіхи нехай дасть вам бути однодумними між собою за Христом Ісусом, щоб ви однодушно, одними устами славили Бога й Отця Господа нашого Ісуса Христа... Христос для обрізаних став за служку ради Божої правди, щоб отцям потвердити обітниці, а для поган, щоб славили Бога за милосердя, як написано: Тому я хвалитиму Тебе, Господи, серед поган, і Ім'я Твоє буду виспівувати! І ще каже: Тіштесь, погани, з народом Його! І ще: Хваліть, усі погани, Господа, виславляйте Його, усі люди!” (Римлян 15:5-11). “Дорого куплені ви. Отож прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!” (1Коринтян 6:20). “Богові й нашому Отцеві слава на віки віків. Амінь” (Филип'ян 4:20). “Отож, завжди приносьмо Богові жертву хвали, цебто плід уст, що Ім'я Його славлять...” (Євреїв 13:15). “І кожне створіння, що воно на небі, і на землі, і під землею, і на морі, і все, що в них, чув я, говорило: Тому, Хто сидить на престолі, і Агнцеві благословення, і честь, і слава, і сила на вічні віки!” (Об'явлення 5:13). “І тієї години зчинився страшний землетрус, і десята частина міста того завалилась. І в цім трусі загинуло сім тисяч людських імен, а решта обгорнена жахом була, і вони віддали славу Богу Небесному!“ (Об'явлення 11:13). “І побачив я іншого Ангола, що летів серед неба, і мав благовістити вічну Євангелію мешканцям землі, і кожному людові, і племені, і язику, і народові. І він говорив гучним голосом: Побійтеся Бога та славу віддайте Йому, бо настала година суду Його, і вклоніться Тому, Хто створив небо, і землю, і море, і водні джерела!” (Об'явлення 14:6,7). “І співали вони пісню Мойсея, раба Божого, і пісню Агнця, говорячи: Великі та дивні діла Твої, о Господи, Боже Вседержителю! Справедливі й правдиві дороги Твої, о Царю святих! Хто Тебе, Господи, не побоїться, та Ймення Твого не прославить? Бо один Ти святий, бо народи всі прийдуть та вклоняться перед Тобою, бо з'явилися суди Твої!” (Об'явлення 15:3,4). “І спека велика палила людей, і зневажали вони Ім'я Бога, що має владу над карами тими, і вони не покаялися, щоб славу віддати Йому” (Об'явлення 16:9).
Ось вам Боже слово — це мій авторитет, бо це є істина.

Богу віддається божественна слава - Україні ніхто не віддає божественної слави!

А як ви відрізняєте, де Божественна слава, а де не Божественна? Ніхто не каже: “Божественна слава Україні”, так само, як ніхто не каже: “Божественна слава Богу”. Кажуть просто: “Слава Україні” чи будь якій іншій крайні, а також і Богу кажуть просто: “Слава Богу”. Не вигадуйте байок, чи не будьте спільниками тих, хто їх вигадує. Апостол Павло попереджував, що “настане час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували. Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться” (2Тимофiю 4:3,4). Я вам привів дуже багато місць з Писання про віддавання слави Богу. Де ваші місця з Писання чи Передання? Якщо їх нема, то ви не на правдивому шляху, а на шляху байкарів, які відвернули свій слух від Божої правди.

Якщо людина призначена Богом бути чиєюсь славою, то що, вона не повинна виконувати своє призначення. Давайте місяць і зорі облишимо.

Яке призначення? Віддавати славу творінню? Якщо ви християнин, то ваше призначення і обов'язок віддавати славу лише Творцю, проповідувати Євангеліє спасіння і творити добрі діла, щоб через них знов прославлявся Творець, а не ви чи ще якесь творіння.

Всі пророки й Апостоли прославили Ізраїль. Христос теж прийшов до СВОЇХ, і заради своїх. І теж прославив Ізраїля.

Чекаю від вас конкретних цитат, де конкретно написано, як вони казали: “Слава Ізраїлю”. Доведіть, що ви не байкар.

Соборна Церква безпомилкова.

Яку конкретно конфесію ви маєте на увазі?

Нехай Бог вас благословить і просвітить світлом Своєї істини!
Ответ на "Re[3]: Слава. - Yuriy_77 - 04-09-2014 09:55" Re[4]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 04-09-2014 16:27

І для чого розкидатись Писанням??? Хіба я проти прославлення Бога??? Хіба про це мова? Не робіть видимості відповіді.

Богу віддається божественна слава - Україні ніхто не віддає божественної слави!
А як ви відрізняєте, де Божественна слава, а де не Божественна? Ніхто не каже: “Божественна слава Україні”, так само, як ніхто не каже: “Божественна слава Богу”. Кажуть просто: “Слава Україні” чи будь якій іншій крайні, а також і Богу кажуть просто: “Слава Богу”.
Коли Ви кажете своїй жінці "Я тебе люблю", то як вона знає що ви її любите як жінку, а не як кішку, чи природу???
Не вигадуйте байок, чи не будьте спільниками тих, хто їх вигадує. Апостол Павло попереджував, що “настане час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували. Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться”
Ці слова до себе застосуйте.

Якщо людина призначена Богом бути чиєюсь славою, то що, вона не повинна виконувати своє призначення. Давайте місяць і зорі облишимо.
Яке призначення? Віддавати славу творінню?
Ми вже говорили про віддаваня слави творінню. Ось ганьбити не потрібно нікого, а завдячувати підвищенням репутації потрібно.
Всі пророки й Апостоли прославили Ізраїль. Христос теж прийшов до СВОЇХ, і заради своїх. І теж прославив Ізраїля.
Чекаю від вас конкретних цитат, де конкретно написано, як вони казали: “Слава Ізраїлю”. Доведіть, що ви не байкар.
Соборна Церква безпомилкова.
Яку конкретно конфесію ви маєте на увазі?
Церква це не група конфесій.
Нехай Бог вас благословить і просвітить світлом Своєї істини!
Re[5]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 05-09-2014 11:25

І для чого розкидатись Писанням???

Стасе, ставтеся, будь ласка, ввічливо і з благоговінням до слова Божого. Християни Писанням не розкидаються, а цитують його і живуть згідно з ним.

Хіба я проти прославлення Бога??? Хіба про це мова? Не робіть видимості відповіді.

Я дивуюся вам. Як же не про це мова? З самого початку цієї теми в відеоролику одна з головних думок була в тому, щоб люди перестали славити творіння, а славили, віддавали славу лише Творцю — Богу! Після цього ви втрутилися зі своїми доводами, що ця думка не вірна. Але вже скільки ми з вами тут говоримо, ви так і не довели чи Писанням, чи Переданням істинність своїх суджень. Тому вибачте, але видимість відповіді робите саме ви.

Коли Ви кажете своїй жінці "Я тебе люблю", то як вона знає що ви її любите як жінку, а не як кішку, чи природу???

Ви знову наводите приклади не по темі, цим ухиляючись від конкретної відповіді. Але все ж таки відповім на ваше питання. Жінка знає про це через певне добре відношення до неї, через добрі діла. Але повторюю, це сюди не підходить. Ми не говоримо про те, чи можна казати: “Я люблю Україну”. Ми говоримо, чи можна казати: “Слава Україні!”? Ви вже погодились з тим, що сонце і місяць — це не з тої категорії. Але мова про жінку — це також не з тої категорії. Хтось каже, що любить свою жінку. Прекрасно, але роби так, щоб це було не тільки на словах, а підкріплювалось і підтверджувалось ділами (1Івана 3:18). Хтось каже, що любить свою країну. Чудово, також підтверджуй це на ділі. Але при всьому цьому ми, як християни, не повинні впадати в язичницьку крайність і, щоб як би то ще більше довести свою любов, починати вигукувати: “Слава жінці”, “Слава Україні”, “Слава Росії”, “Слава Європі” і т.д. Це вже було в історії людства і давно, і навіть зовсім недавно. Пам'ятаєте могутню велику країну і її патріотів, дуже люблячих її ідеологію, які доказували свою любов на ділі, а також, щоб ніби-то ще більше підкріпити цю любов, почали казати: “Слава КПСС”, “Слава советскому народу”, “Слава советским женщинам — активным строителям коммунизма” і т.д. І до чого все це привело? Навіщо повторювати помилки минулих років?

Не вигадуйте байок, чи не будьте спільниками тих, хто їх вигадує. Апостол Павло попереджував, що “настане час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували. Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться”
Ці слова до себе застосуйте.

Якщо це я вигадую байки, то доведіть це словом Божим, якщо, звісно, Бог для вас Господь (Пан, Цар), а Його слово — авторитет. А якщо не можете це зробити, то краще змиріться перед Богом, покайтеся і не противтеся Божій правді, щоб не трапилося з вами те, про що написав Павло: (Рим. 2:5-8).

Нехай Бог вас благословить і просвітить світлом Своєї істини!
Re[6]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 05-09-2014 16:58

І для чого розкидатись Писанням???
Стасе, ставтеся, будь ласка, ввічливо і з благоговінням до слова Божого. Християни Писанням не розкидаються, а цитують його і живуть згідно з ним.

Вічливо і з благоговінням ставитись до Слова Божого це не використовувати Його марно, а спочатку подумати до чого Воно стосується. І не використовувати Його в своєму балабольстві.
Мойсей був наказаний що двічі(!) вдарив по скелі.
Хіба я проти прославлення Бога??? Хіба про це мова? Не робіть видимості відповіді.
Я дивуюся вам. Як же не про це мова? З самого початку цієї теми в відеоролику одна з головних думок була в тому, щоб люди перестали славити творіння, а славили, віддавали славу лише Творцю — Богу! Після цього ви втрутилися зі своїми доводами, що ця думка не вірна. Але вже скільки ми з вами тут говоримо, ви так і не довели чи Писанням, чи Переданням істинність своїх суджень. Тому вибачте, але видимість відповіді робите саме ви.
Це Ваша задача зробити людей ідіотами (буквально), щоб вони буди поганими громадянами, щоб висміювався патріотизм та честь.
Ви шукаєте доказів в певному вірші певного розділу. Ви розглядаєте кожну точку картини, але не бачите цілої картини.
Коли Ви кажете своїй жінці "Я тебе люблю", то як вона знає що ви її любите як жінку, а не як кішку, чи природу???
Ви знову наводите приклади не по темі, цим ухиляючись від конкретної відповіді. Але все ж таки відповім на ваше питання. Жінка знає про це через певне добре відношення до неї, через добрі діла. Але повторюю, це сюди не підходить. Ми не говоримо про те, чи можна казати: “Я люблю Україну”. Ми говоримо, чи можна казати: “Слава Україні!”? Ви вже погодились з тим, що сонце і місяць — це не з тої категорії. Але мова про жінку — це також не з тої категорії. Хтось каже, що любить свою жінку. Прекрасно, але роби так, щоб це було не тільки на словах, а підкріплювалось і підтверджувалось ділами (1Івана 3:18). Хтось каже, що любить свою країну. Чудово, також підтверджуй це на ділі.
Алеж ця любов і прославлює.

Але при всьому цьому ми, як християни, не повинні впадати в язичницьку крайність і, щоб як би то ще більше довести свою любов, починати вигукувати: “Слава жінці”, “Слава Україні”, “Слава Росії”, “Слава Європі” і т.д. Це вже було в історії людства і давно, і навіть зовсім недавно. Пам\'ятаєте могутню велику країну і її патріотів, дуже люблячих її ідеологію, які доказували свою любов на ділі, а також, щоб ніби-то ще більше підкріпити цю любов, почали казати: “Слава КПСС”, “Слава советскому народу”, “Слава советским женщинам — активным строителям коммунизма” і т.д. І до чого все це привело? Навіщо повторювати помилки минулих років?
Комунізм рухнув не тому що кричали "слава КПСС".
Не вигадуйте байок, чи не будьте спільниками тих, хто їх вигадує. Апостол Павло попереджував, що “настане час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували. Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться”
Ці слова до себе застосуйте.
Якщо це я вигадую байки, то доведіть це словом Божим, якщо, звісно, Бог для вас Господь (Пан, Цар), а Його слово — авторитет. А якщо не можете це зробити, то краще змиріться перед Богом, покайтеся і не противтеся Божій правді, щоб не трапилося з вами те, про що написав Павло: (Рим. 2:5-8).
Дайте їй з плоду рук її, і нехай її вчинки її прославляють при брамах!(Приповісті 31,31)
Нехай Бог вас благословить і просвітить світлом Своєї істини!
Re[7]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 06-09-2014 18:14

Це Ваша задача зробити людей ідіотами (буквально), щоб вони були поганими громадянами, щоб висміювався патріотизм та честь.

Ніякої задачі, тим більш такої, в мене нема. В мене є лише повеління Господа звіщати Його Євангеліє, проповідувати Його істину і закликати грішників до покаяння і примирення з Богом!
Щодо висміювання — то це справи коміків. Ніколи цим не займався і не хочу. Тут не сміятися треба, а плакати, бо честь і патріотизм зливаються з ідолопоклонством і безбожництвом. Честь і патріотизм — це добре, але якщо не впадати в язичницьку крайність.

Я стараюсь менше спиратись на людські авторитети, а більше на авторитет Бога, але якщо хтось каже істину, можна і його процитувати. Думаю, ви чули про такого митрополита: Андрія Шептицького. Так ось, що він сказав 73 роки назад: “Не знаю, з якої ініціативи і для якої причини українські патріоти носять малу відзнаку тризуба без хреста. Коли святий Володимир і по ньому усі українські князі вживали як державну ознаку тризуб з хрестом, треба визнати тризуб без хреста за символ повороту до поганства і за сумну ознаку переваги безбожницьких течій серед нашої нещасної спільности… Подібним проявом безбожництва буває заміна словами «Слава Україні!» відвічної похвали віддаваної Христові: «Слава Ісусу Христу!». Очевидно, ніхто з українців не може мати нічого проти поклику «Слава Україні!», але тим словом заступити акт релігійного прославлення Христа є виразною тенденцією усунути Христа і поставити батьківщину на Його місце… Закликаю усіх християн енергійно поборювати ті два прояви безбожництва в практиках українського патріотизму» (від Митрополичого Ординаріяту, у Львові 6.09.1941).

Ось вам і крайність у патріотизму... Якось спочатку Майдану чулось і “Слава Україні”, і “Слава Богу”. А зараз я не чую ні “Слава Богу”, ні “Слава Ісусу Христу”, тільки слава “Слава Україні”. Саме про це і сказав митрополит ще 73 роки назад.

Патріоти... Якщо ти патріот своєї батьківщини, то спочатку навчись бумажку кидати у смітник, а не на землю, не використовуй лайливих слів та поважай літніх людей...

Ви шукаєте доказів в певному вірші певного розділу. Ви розглядаєте кожну точку картини, але не бачите цілої картини.

Я не собі доказів шукаю. Мені це вже давно відкрито Богом: і точки в картині, і цілком вся картина. Це я вам і таким, як ви, надаю певні докази зі Святого Письма, щоб ви відвернулися він язичництва і повернулись до Божого світла.

Але ж ця любов і прославлює.

Коли ви вже перестанете відповідати якось закручено. Скажіть прямо: я люблю Україну, тому вигукую: “Слава Україні”. Я люблю жінку, тому вигукую: “Слава жінці”. Я люблю сонце, тому вигукую: “Слава сонцю”. Скажіть прямо, що ви так кажете, щоб була зрозуміла ваша позиція як в теорії, так на практиці.

Я, наприклад, кажу прямо, що люблю жінку, людей, країну, сонце, але вустами не віддаю всьому цьому слави, а лише Богу — Творцю.

Дайте їй з плоду рук її, і нехай її вчинки її прославляють при брамах! (Приповісті 31,31)

О, це вже добре. Хоч щось процитували з Біблії. Але хочу вас розчарувати. На жаль, і цей текст сюди не підходить. Тут написано: “нехай її вчинки її прославляють”. “Вчинки”, а не вуста людей.

Нехай Бог вас благословить і просвітить світлом Своєї істини!
Re[8]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 06-09-2014 19:39

Це Ваша задача зробити людей ідіотами (буквально), щоб вони були поганими громадянами, щоб висміювався патріотизм та честь.
Ніякої задачі, тим більш такої, в мене нема. В мене є лише повеління Господа звіщати Його Євангеліє, проповідувати Його істину і закликати грішників до покаяння і примирення з Богом!
Щодо висміювання — то це справи коміків. Ніколи цим не займався і не хочу. Тут не сміятися треба, а плакати, бо честь і патріотизм зливаються з ідолопоклонством і безбожництвом. Честь і патріотизм — це добре, але якщо не впадати в язичницьку крайність.
Я стараюсь менше спиратись на людські авторитети, а більше на авторитет Бога, але якщо хтось каже істину, можна і його процитувати. Думаю, ви чули про такого митрополита: Андрія Шептицького. Так ось, що він сказав 73 роки назад: “Не знаю, з якої ініціативи і для якої причини українські патріоти носять малу відзнаку тризуба без хреста. Коли святий Володимир і по ньому усі українські князі вживали як державну ознаку тризуб з хрестом, треба визнати тризуб без хреста за символ повороту до поганства і за сумну ознаку переваги безбожницьких течій серед нашої нещасної спільности… Подібним проявом безбожництва буває заміна словами «Слава Україні!» відвічної похвали віддаваної Христові: «Слава Ісусу Христу!». Очевидно, ніхто з українців не може мати нічого проти поклику «Слава Україні!», але тим словом заступити акт релігійного прославлення Христа є виразною тенденцією усунути Христа і поставити батьківщину на Його місце… Закликаю усіх християн енергійно поборювати ті два прояви безбожництва в практиках українського патріотизму» (від Митрополичого Ординаріяту, у Львові 6.09.1941).
Ось вам і крайність у патріотизму... Якось спочатку Майдану чулось і “Слава Україні”, і “Слава Богу”. А зараз я не чую ні “Слава Богу”, ні “Слава Ісусу Христу”, тільки слава “Слава Україні”. Саме про це і сказав митрополит ще 73 роки назад.
Патріоти... Якщо ти патріот своєї батьківщини, то спочатку навчись бумажку кидати у смітник, а не на землю, не використовуй лайливих слів та поважай літніх людей...
Ви шукаєте доказів в певному вірші певного розділу. Ви розглядаєте кожну точку картини, але не бачите цілої картини.
Я не собі доказів шукаю. Мені це вже давно відкрито Богом: і точки в картині, і цілком вся картина. Це я вам і таким, як ви, надаю певні докази зі Святого Письма, щоб ви відвернулися він язичництва і повернулись до Божого світла.
Слова "Слава Україні" віри не стосуються, тому не можуть вважатися і бути язичництвом, тому що язичництво це теж віра.
Але ж ця любов і прославлює.
Коли ви вже перестанете відповідати якось закручено. Скажіть прямо: я люблю Україну, тому вигукую: “Слава Україні”. Я люблю жінку, тому вигукую: “Слава жінці”. Я люблю сонце, тому вигукую: “Слава сонцю”. Скажіть прямо, що ви так кажете, щоб була зрозуміла ваша позиція як в теорії, так на практиці.
Я вигукаю "Слава Україні" тому що знаю українську славу з української історії.
Я, наприклад, кажу прямо, що люблю жінку, людей, країну, сонце, але вустами не віддаю всьому цьому слави, а лише Богу — Творцю.
Дайте їй з плоду рук її, і нехай її вчинки її прославляють при брамах! (Приповісті 31,31)
О, це вже добре. Хоч щось процитували з Біблії. Але хочу вас розчарувати. На жаль, і цей текст сюди не підходить. Тут написано: “нехай її вчинки її прославляють”. “Вчинки”, а не вуста людей.
Не смішіть. Вчинок більший за уста. Уста тільки констатують дійсність. Якщо б Україна немала слави то, слова "Слава Україні" не мали б значення та цінності. Але ж говорячи "Слава Україні", ми звіщаємо ту славу, яка вже належить Україні.
Я величаю і прославляю також Пресвяту Богородицю, Матір Бога нашого - але Вона є Творінням Божим. А Ви кажете що не можна славити творіння!
Нехай Бог вас благословить і просвітить світлом Своєї істини!
Re[9]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Сергей-55 07-09-2014 18:08

Стасик, то что христиане величают Богородицу - согласен. А на счёт славы, здесь вы лукавите. Приведите пример из богослужебных текстов или канонов.
Re[10]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 08-09-2014 17:24

Сергей, разве Деву Марию не називают СЛАВНОЮ Владычицею нашею (литургические тексты)???
Re[9]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 07-09-2014 21:12

Слова "Слава Україні" віри не стосуються, тому не можуть вважатися і бути язичництвом, тому що язичництво це теж віра.

Чому ж не стосуються, Стасе? Ви що, ці слова кажете без віри? Тоді навіщо їх казати? Просто за компанію, бо це стало модно? Напевно ви ж вірите в добре майбутнє своєї країни, бажаєте їй добра, тому і вигукуєте ці слова. Але це нормально для патріота невіруючого, для християнина ж — це крайність, це поворот назад до поганства (язичництва), як сказав митрополит Шептицький.

Так, я згоден, язичництво — це віра. Але в що? Чим язичництво відрізняється від християнства? Християни вірять в Творця, поклоняючись Йому і прославляючи Його. А язичники вірять в своїх придуманих ідолів, а також в те, що створив Бог. Що бачать, в те і вірять, вклоняючись і прославляючи його. Будь-яка країна світу — це маленький клаптик планети Земля, яку створив Бог. З ваших слів я зрозумів, що ні Сонцю, ні Місяцю ви не вклоняєтесь і слави їм не віддаєте. Значить, скоріш за все, в вас таке ж ставлення і до планети Земля. Так чому ж тоді ви ніяк не зрозумієте, що країна — це також творіння, тому якщо не припустимо для християнина робити ідола з Землі, то і з маленького клаптика цієї ж Землі також це не припустимо. Все, що є в всесвіті — це творіння Бога. Тому віра, поклоніння і прославлення будь-чого, окрім Творця, це є язичництво.

Я вигукаю "Слава Україні" тому що знаю українську славу з української історії.

Ви можете знати з історії, що завгодно про будь-яку славу будь-якої країни. Ви можете знати також і з Біблії про славу сонця чи ще будь-чого. Але це не є виправданням прославлення творіння.

А взагалі, до чого ви це написали? Це ще з самого початку нашої розмови було зрозуміло, що ви вигукуєте слова: "Слава Україні". Але питання було не в тому. Пригадайте, щоб виправдати використання цих слів, ви спочатку зіслалися на 1Кор. 15:41. Тоді я запитав: ви що прославляєте сонце, місяць і зорі? Ви сказали, що ні. Добре, значить це сюди не підходить. Тоді ви навели інший текст 1Кор. 11:7. Тому я знов вас запитав: скажіть прямо, ви що прославляєте жінку? Але ви так і не відповіли. І, думаю, зрозуміло чому, бо ви їй також не віддаєте слави, як і сонцю, чи місяцю, бо це все з однієї ж категорії — категорії творіння. Тому може досить вже противитися Божій правді, а прийшов час розкаятися і перестати віддавати славу ще чомусь, окрім Бога?

Дайте їй з плоду рук її, і нехай її вчинки її прославляють при брамах! (Приповісті 31,31)
О, це вже добре. Хоч щось процитували з Біблії. Але хочу вас розчарувати. На жаль, і цей текст сюди не підходить. Тут написано: “нехай її вчинки її прославляють”. “Вчинки”, а не вуста людей.
Не смішіть. Вчинок більший за уста. Уста тільки констатують дійсність.

Я вже казав, що я не комік, тому нікого не смішу. Якщо вам смішно з того, що хтось звертає вашу увагу на помилковість ваших суджень, то не знаю навіть, що вам сказати на це. Лише тільки: Господи, помилуй вас.

Якщо б Україна не мала слави, то слова "Слава Україні" не мали б значення та цінності. Але ж говорячи "Слава Україні", ми звіщаємо ту славу, яка вже належить Україні.

Складається таке враження, що ви самі не розумієте, що пишете. До чого це все? Ви кажете, що ви християнин, а розмірковуєте зовсім, як не християнин. Всі ці "Слава Україні", так само як "Слава Росії" чи "Слава Германії" чи "Слава КПСС" — рано чи пізно замовкнуть назавжди, а “Слава Богу” буде віддаватися вічно. Навіщо ж триматись за це тимчасове, відстоюючи правомірність цих язичницьких вигуків, яких ніколи в християнстві раніш не було, а вони зовсім недавно нав'язані дияволом, щоб звести Божий народ з Божого шляху і погубити.

Господи, помилуй всіх, хто вірує в Тебе, але заблукав в цьому світі, якій лежить в злі, хто був зловлений в сітку диявольську, піддавшись його спокусам і закликам. Звільни, будь ласка, ці душі, даруй їм Свою свободу і укріпи їх в Твоїй святій істині, щоб вони ніколи вже не відходили від Твоєї ласки і ніколи навіть далеко в своєму розумі не дозволяли допустити думку віддати якомусь творінню славу, окрім Тебе, Боже наш. Лише Тобі нехай лине з сердець наших через наші вуста вічна слава і хвала, всемогутній, милосердний, люблячий, премудрий, довготерпеливий, вічний і святий Бог! Амінь.
Re[10]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 08-09-2014 10:33

Если вы считаете, что эта тема важна, тогда предлагаю ещё посетить мой блог: http://www.invictory.com/blog/post-51150-revival.html

Ничего нового, конечно же, я не написал, и многим всё это известно, но всё же, может быть, кому-то что-то и пригодится для вразумления и неверующих, и верующих.

Божьих благословений всем!
Re[10]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 08-09-2014 17:54

Слова "Слава Україні" віри не стосуються, тому не можуть вважатися і бути язичництвом, тому що язичництво це теж віра.
Чому ж не стосуються, Стасе? Ви що, ці слова кажете без віри? Тоді навіщо їх казати? Просто за компанію, бо це стало модно?
В очевидне не вірять, тому що воно ОЧЕВИДНЕ.
Так, я згоден, язичництво — це віра. Але в що? Чим язичництво відрізняється від християнства? Християни вірять в Творця, поклоняючись Йому і прославляючи Його. А язичники вірять в своїх придуманих ідолів, а також в те, що створив Бог. Що бачать, в те і вірять, вклоняючись і прославляючи його. Будь-яка країна світу — це маленький клаптик планети Земля, яку створив Бог. З ваших слів я зрозумів, що ні Сонцю, ні Місяцю ви не вклоняєтесь і слави їм не віддаєте. Значить, скоріш за все, в вас таке ж ставлення і до планети Земля. Так чому ж тоді ви ніяк не зрозумієте, що країна — це також творіння, тому якщо не припустимо для християнина робити ідола з Землі, то і з маленького клаптика цієї ж Землі також це не припустимо. Все, що є в всесвіті — це творіння Бога. Тому віра, поклоніння і прославлення будь-чого, окрім Творця, це є язичництво.
Я вигукаю "Слава Україні" тому що знаю українську славу з української історії.
Ви можете знати з історії, що завгодно про будь-яку славу будь-якої країни. Ви можете знати також і з Біблії про славу сонця чи ще будь-чого. Але це не є виправданням прославлення творіння.
Давайте підемо від протилежного.
Скажіть мені, Юрію, яке слово є протилежністю слави?
А взагалі, до чого ви це написали? Це ще з самого початку нашої розмови було зрозуміло, що ви вигукуєте слова: "Слава Україні". Але питання було не в тому. Пригадайте, щоб виправдати використання цих слів, ви спочатку зіслалися на 1Кор. 15:41. Тоді я запитав: ви що прославляєте сонце, місяць і зорі? Ви сказали, що ні. Добре, значить це сюди не підходить. Тоді ви навели інший текст 1Кор. 11:7. Тому я знов вас запитав: скажіть прямо, ви що прославляєте жінку? Але ви так і не відповіли. І, думаю, зрозуміло чому, бо ви їй також не віддаєте слави, як і сонцю, чи місяцю, бо це все з однієї ж категорії — категорії творіння. Тому може досить вже противитися Божій правді, а прийшов час розкаятися і перестати віддавати славу ще чомусь, окрім Бога?
Давайте так: Чоловік є славою Божою, тобто, славить Бога. Жінка є також славою чоловіка, і тобто, славить чоловіка. А до чого тут "слава жінці" як ви неодноразово вже згадували?
І ще. Ви сказали раніше що таке можливо що славою країни є її народ. Далі по аналогії - люди що є славою України славлять Україну!
Дайте їй з плоду рук її, і нехай її вчинки її прославляють при брамах! (Приповісті 31,31)
О, це вже добре. Хоч щось процитували з Біблії. Але хочу вас розчарувати. На жаль, і цей текст сюди не підходить. Тут написано: “нехай її вчинки її прославляють”. “Вчинки”, а не вуста людей.
Не смішіть. Вчинок більший за уста. Уста тільки констатують дійсність.
Я вже казав, що я не комік, тому нікого не смішу. Якщо вам смішно з того, що хтось звертає вашу увагу на помилковість ваших суджень, то не знаю навіть, що вам сказати на це. Лише тільки: Господи, помилуй вас.
Бо смішно. Виходить, по Вашому, що красти можна, тільки не можна це говорити ВУСТАМИ.
Тут, або можна, або не можна, і вчинком і словом.
Якщо б Україна не мала слави, то слова "Слава Україні" не мали б значення та цінності. Але ж говорячи "Слава Україні", ми звіщаємо ту славу, яка вже належить Україні.
Складається таке враження, що ви самі не розумієте, що пишете. До чого це все? Ви кажете, що ви християнин, а розмірковуєте зовсім, як не християнин. Всі ці "Слава Україні", так само як "Слава Росії" чи "Слава Германії" чи "Слава КПСС" — рано чи пізно замовкнуть назавжди, а “Слава Богу” буде віддаватися вічно. Навіщо ж триматись за це тимчасове, відстоюючи правомірність цих язичницьких вигуків, яких ніколи в християнстві раніш не було, а вони зовсім недавно нав\'язані дияволом, щоб звести Божий народ з Божого шляху і погубити.
Тут я з Вами згоден що слава Божа вічна, а слава людська як цвіт на траві. Але ж люди й одружуються не навічно а тільки до смерті. І будинки собі будують з тлінного матеріалу і таке інше... А НАВІШО???
НАВІЩО ТРИМАТИСЬ ЗА ТИМЧАСОВЕ???
Господи, помилуй всіх, хто вірує в Тебе, але заблукав в цьому світі, якій лежить в злі, хто був зловлений в сітку диявольську, піддавшись його спокусам і закликам. Звільни, будь ласка, ці душі, даруй їм Свою свободу і укріпи їх в Твоїй святій істині, щоб вони ніколи вже не відходили від Твоєї ласки і ніколи навіть далеко в своєму розумі не дозволяли допустити думку віддати якомусь творінню славу, окрім Тебе, Боже наш. Лише Тобі нехай лине з сердець наших через наші вуста вічна слава і хвала, всемогутній, милосердний, люблячий, премудрий, довготерпеливий, вічний і святий Бог! Амінь.
Re[11]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 08-09-2014 21:27

В очевидне не вірять, тому що воно ОЧЕВИДНЕ.

Чому ж не вірять, Стасе? Так вірять, що аж моляться і прославляють це очевидне. Чи може ви скажете, що сонце, звіри та статуетки — не очевидні? Очевидні! Язичники добре їх бачать і при цьому умудряються в них вірити, поклонятися їм, щось просити в них, ну і звісно прославляти їх. І такому складу ума важко зрозуміти, як це ж можна вірити в одного Бога, одному поклонятися, в одного просити і одного прославляти, і при всьому цьому ще й не бачити Його своїми очима. Але той, хто увірував в Бога і прийняв Духа Святого, ніколи вже не скаже, що Бог, Якого він не бачить — не очевидний. Так, Він не видимий нашім плотським очам, але духовними очима ми бачимо Його через Його ласку, милість, охорону, а також через роздумування про творіння (Рим.1:20; Пс. 15:8).

Давайте підемо від протилежного.
Скажіть мені, Юрію, яке слово є протилежністю слави?

Безслав'я.

смішно. Виходить, по Вашому, що красти можна, тільки не можна це говорити ВУСТАМИ.
Тут, або можна, або не можна, і вчинком і словом.

Ви порівнюєте те, що не порівнюється. До чого тут заповідь: “Не вкради”? Якщо казати про цю чи про іншу заповідь, то порушувати їх не можна. А щоб не порушувати їх фізично, треба насамперед не порушувати їх в своєму серці, в своїх думках.

Тут я з Вами згоден що слава Божа вічна, а слава людська як цвіт на траві. Але ж люди й одружуються не навічно а тільки до смерті. І будинки собі будують з тлінного матеріалу і таке інше... А НАВІШО???
НАВІЩО ТРИМАТИСЬ ЗА ТИМЧАСОВЕ???

І правда, навіщо триматись за це, якщо слово Боже нас вчить: (1Кор. 7:29-31; 1Тим. 6:11,12; Евр. 11:13-16).

Давайте так: Чоловік є славою Божою, тобто, славить Бога. Жінка є також славою чоловіка, і тобто, славить чоловіка. А до чого тут "слава жінці" як ви неодноразово вже згадували?

Добре. То значить ваша жінка вигукує вам: “Слава чоловікові”?

І ще. Ви сказали раніше що таке можливо що славою країни є її народ. Далі по аналогії - люди що є славою України славлять Україну!

Це не Божа аналогія, а логіка язичницького світу. Я вже неодноразово писав: вкажіть місця в Біблії, де б мужі Божі таке практикували стосовно своєї країни? І бажано, щоб ці місця були в книгах Нового Заповіту. Біблія така велика, якщо це так важливо, щоб ми віддавали славу своїм країнам, чому ж Бог про це нічого ніде не сказав?

Мені колись дуже сподобалась порада Апостола Павла, яка згодом стала моїм правилом: “думати не більш, як написано, щоб ви не чванились один за одним перед іншим” (1Кор. 4:6). Подібне написано і в Приповістях: “Кожне Боже слово очищене, щит Він для тих, хто в Нім пристановище має. До слів Його не додавай, щоб тебе не скартав Він, і щоб неправдомовцем не став ти” (Приповiстi 30:5,6). Щиро бажаю, Стасе, щоб ці слова стали і для вас правилом!

Нехай Бог благословить вас!
Re[12]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 09-09-2014 17:43

В очевидне не вірять, тому що воно ОЧЕВИДНЕ.
Чому ж не вірять, Стасе? Так вірять, що аж моляться і прославляють це очевидне. Чи може ви скажете, що сонце, звіри та статуетки — не очевидні? Очевидні! Язичники добре їх бачать і при цьому умудряються в них вірити, поклонятися їм, щось просити в них, ну і звісно прославляти їх.
Погани вірять в ці речі як в божества, а не просто як речі.
Давайте підемо від протилежного.
Скажіть мені, Юрію, яке слово є протилежністю слави?
Безслав\'я.
Це скоріш нейтральне слово, ніж протилежність.
смішно. Виходить, по Вашому, що красти можна, тільки не можна це говорити ВУСТАМИ.
Тут, або можна, або не можна, і вчинком і словом.
Ви порівнюєте те, що не порівнюється. До чого тут заповідь: “Не вкради”? Якщо казати про цю чи про іншу заповідь, то порушувати їх не можна. А щоб не порушувати їх фізично, треба насамперед не порушувати їх в своєму серці, в своїх думках.
Тут я з Вами згоден що слава Божа вічна, а слава людська як цвіт на траві. Але ж люди й одружуються не навічно а тільки до смерті. І будинки собі будують з тлінного матеріалу і таке інше... А НАВІШО???
НАВІЩО ТРИМАТИСЬ ЗА ТИМЧАСОВЕ???
І правда, навіщо триматись за це, якщо слово Боже нас вчить: (1Кор. 7:29-31; 1Тим. 6:11,12; Евр. 11:13-16).
Вам не потрібне тимчасове???
Давайте так: Чоловік є славою Божою, тобто, славить Бога. Жінка є також славою чоловіка, і тобто, славить чоловіка. А до чого тут "слава жінці" як ви неодноразово вже згадували?
Добре. То значить ваша жінка вигукує вам: “Слава чоловікові”?
Вона іншими словами говорить ту ж суть.
І ще. Ви сказали раніше що таке можливо що славою країни є її народ. Далі по аналогії - люди що є славою України славлять Україну!
Це не Божа аналогія, а логіка язичницького світу. Я вже неодноразово писав: вкажіть місця в Біблії, де б мужі Божі таке практикували стосовно своєї країни? І бажано, щоб ці місця були в книгах Нового Заповіту. Біблія така велика, якщо це так важливо, щоб ми віддавали славу своїм країнам, чому ж Бог про це нічого ніде не сказав?
Не тільки країнам, а й своєму роду, сім'ї. Але ж для Вас страшно що саме словами...Протестанське мишлення.
Мені колись дуже сподобалась порада Апостола Павла, яка згодом стала моїм правилом: “думати не більш, як написано, щоб ви не чванились один за одним перед іншим” (1Кор. 4:6). Подібне написано і в Приповістях: “Кожне Боже слово очищене, щит Він для тих, хто в Нім пристановище має. До слів Його не додавай, щоб тебе не скартав Він, і щоб неправдомовцем не став ти” (Приповiстi 30:5,6). Щиро бажаю, Стасе, щоб ці слова стали і для вас правилом!
Нехай Бог благословить вас!
Re[13]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 12-09-2014 16:58

Добре. То значить ваша жінка вигукує вам: “Слава чоловікові”?
Вона іншими словами говорить ту ж суть.

Але ж з вашої логіки і трактування слів Павла, це не вірно. Чоловік повинен славу віддавати Богу, а жінка чоловіку. Це ваші слова: "Чоловік є славою Божою, тобто, славить Бога. Жінка є також славою чоловіка, і тобто, славить чоловіка".

Ви пишете, що вона це говорить іншими словами. Наприклад, якими?

Не кажеж ж вона: "Слава тобі, чоловік", думаю тому, що просто язик не повертається таке сказати. І це добре. А чому ж тоді у декого з християн повертається сказати: "Слава Україні" чи ще якійсь країні?

Божих благословінь усім!
Re[14]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 12-09-2014 18:16

Ви пишете, що вона це говорить іншими словами. Наприклад, якими?
А вона каже:"Ти у мене найкращий у світі..." А іншим людям ставить свого чоловіка за взірець
Божих благословінь усім!
Re[15]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 12-09-2014 21:09

Ви пишете, що вона це говорить іншими словами. Наприклад, якими?
А вона каже:"Ти у мене найкращий у світі..." А іншим людям ставить свого чоловіка за взірець

Ну, нарешті, може ми вже закриємо цю тему. Дуже надіюсь, що ми прийдемо тепер до згоди... Ось так, я згоден, можна казати, як про чоловіка, так і про країну. Але тільки так чи подібно до цього, не використовуючи слова: "Слава", яка належить тільки Творцю!
Ответ на "Re[15]: Слава. - Yuriy_77 - 12-09-2014 21:09" Re[16]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: -- 13-09-2014 17:59

Ви сприймаєте славу в єдиному "екземплярі". По Вашому, якщо славу віддавати Україні, то обов'язково частину слави треба забрати в Бога.)))Це не одіяло.
Re[17]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 15-09-2014 12:06

Ви сприймаєте славу в єдиному "екземплярі". По Вашому, якщо славу віддавати Україні, то обов'язково частину слави треба забрати в Бога.)))Це не одіяло.

До чого тут одіяло? Забрати частину славу? В Об'явленні 14:6,7 написано: "Побійтеся Бога та славу віддайте Йому..." Люди вже занадто далеко зайшли: кому хочуть, тому віддають славу, але тільки не Богу, або віддають і Богу, і ще комусь чи чомусь. В тому ж Об'явленні написано, що будуть суди і кари Божі за гріхи людей, і після того дехто схаменеться і віддасть славу Богу Небесному (11:13), а дехто все одно не розкається, щоб славу віддати Богу (16:9).

Так що не знаю, що вам ще сказати, щоб ви зрозуміли. Якщо для вас слово Боже — авторитет, то прийміть його. Бо ви так і не навели ні з Писання, ні з Передання ніяких підтверджень вашої думки. Хочете і далі при ній зоставатися? Що ж, це ваше право. Але хочу вам нагадати слова Бога: “...дивлюсь Я на вбогого та на розбитого духом, і на тремтячого над Моїм словом” (Iсая 66:2). В світі було і є і буде ще багато різних думок, але якщо ви хочете догоджати Богу, слідувати за Ним і увійти до Його вічної Оселі, то відкиньте те все, а прислухайтесь до Божого слова. І навіть не просто прислухайтесь (мовляв, згоден, сказав так Бог, ну той що?), а тремтіть над ним, щоб виконувати його.

Нехай вас помилує Господь і благословить!
Re[18]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Стас 15-09-2014 18:23

Що значить "кому хочуть, тому віддають славу"? Це як пряник, що я повинен віддати Петрикові, а віддав Михайлику???
Re[19]: Слава.               [Написать ответ]
Отправитель: Yuriy_77 15-09-2014 22:44

Що значить "кому хочуть, тому віддають славу"?
Так і значить, кому хочуть, тому віддають. Тобто за своїм розсудом чинять, а не так, як каже Бог.

Це як пряник, що я повинен віддати Петрикові, а віддав Михайлику???
Може й так. Вам видніше... Ви завжди наводите якісь цікаві, чудернацькі приклади, але тільки не слово Боже... чомусь.
Спаси вас, Господи!




Рекомендуйте эту страницу другу!






Подписаться на рассылку




Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!