Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

Re: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.

Re: Україна - Це Духовний Ізраїль в Християнському Періоді.
Отправитель: teodor 06-05-2018 12:34

1) Ісая 28 : 10 "Бо на заповідь заповідь, заповідь на заповідь, правило на правило, правило на правило, трохи тут, трохи там."
Бог Отець дає знання своєму сімені, тобто українцям, дає ЗРАЗОК розуміння, для читання Біблії.
" Тут трохи, трохи там."
Зверніть увагу Бог Отець ніде не обмовився, що Йов єврей.
Це дуже важливо !!!
Всевишній дає згоду на випробування свого сімені сатаною.
ЗРАЗОК.
Йов 1 : 6 " І сталося одного дня, і поприходили Божі сини, щоб стати при Господі. І прийшов поміж ними й сатана.
І сказав Господь до сатани: Звідки ти йдеш? А сатана відповів Господеві й сказав: Я мандрував по землі та й перейшов її.
І сказав Господь до сатани: Чи звернув ти увагу на раба Мого Йова? Бо немає такого, як він, на землі: муж він невинний та праведний, що Бога боїться, а від злого втікає.
І відповів сатана Господеві й сказав: Чи ж Йов дармо боїться Бога?
Чи ж Ти не забезпечив його, і дім його, і все, що його? Чин його рук Ти поблагословив, а маєток його поширився по краю.
Але простягни тільки руку Свою, і доторкнися до всього, що його, чи він не зневажить Тебе перед лицем Твоїм?
І сказав Господь до сатани: Ось усе, що його, у твоїй руці, тільки на нього самого не простягай своєї руки! І пішов сатана від лиця Господнього."

Йов 1 : 12 "І сказав Господь до сатани: Ось усе, що його, у твоїй руці, тільки на нього самого не простягай своєї руки! І пішов сатана від лиця Господнього."

Вогонь якого бога спав з неба ???
Йов 1 : 16 " Він ще говорив, аж прибігає інший та й каже: З неба спав Божий огонь, і спалив отару та слуг, та й пожер їх… А втік тільки я сам, щоб донести тобі…"
Вітер якого бога надійшов з боку пустині ???
Йов 1 : 19 " Аж раптово надійшов великий вітер з боку пустині, та й ударив на чотири роги дому, і він упав на юнаків, і вони повмирали… І втік тільки я сам, щоб донести тобі…"
Йов, сімя Бога Отця, витримав випробування сатаною і Господь поблагословив Йова.
Йов 42 : 12 " А Господь поблагословив останок днів Йова більше від початку його,"

2) Далі сатана пропонує Богу Отцю випробувати своє сім'я, сім' я сатани.
Але ми знаємо, що Бог Отець є любов.
Вихід 20 : 12 - 17 " Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
Не вбивай!
Не чини перелюбу!
Не кради!
Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!"
Ось цими заповідями Всевишній переможе сатану, а сім'я сатани Авраам зрадить свого боса.
Кругом де брехня, крадіжки і смерть, це все робота сатани, це його метод роботи.
У сатани все побудованно на конкуренції, тобто поїдання один одного.
Г. Клімов " Божий народ". У сатани є формула "змія, яка кусає сама себе за хвіст",
тобто бий своїх, щоб чужі боялися.
Сатана вибирає Авраама з Уру халдейського, збоченця (який торгує своєю дружиною, заради власного збагачення. Але і Сарра ніде ні разу не противилась ???)
Явно вираженне сім'я сатани.
Буття 20 : 2 " І сказав Авраам на Сарру, жінку свою: Вона сестра моя. І послав Авімелех, цар Ґерару, і взяв Сарру."
Буття 20 : 9 " І закликав Авімелех Авраама, і промовив до нього: Що ти нам учинив? І чим згрішив я проти тебе, що ти приніс на мене й на царство моє великий гріх? Учинки, яких не роблять, ти зо мною вчинив!"
Зверніть увагу на язичника Авімелеха на його моральний клімат.???
Буття 20 : 5 " Я те зробив у невинності серця свого й у чистоті рук своїх."
Буття 20 : 14 " І взяв Авімелех дрібну та велику худобу, і рабів та невільниць, та й дав Авраамові. І вернув йому Сарру, жінку його."
Зверніть увагу на щедрість Авімелеха.
І на поведінку Авраама.
Від Матвія 7 : 16 " По їхніх плодах ви пізнаєте їх. "
Де плоди???
До риммлян 4 : 3 " Увірував Авраам Богові, і це йому залічено в праведність."
Тільки увіровав і все.
Нікому за все своє життя він не зробив добро, якщо порівняти з Авімелехом.
Так до цих пір, єврей може тільки брати, якщо щось робить, то повинен мати прибуток.
Вихід з Уру халдейського.
Буття 11 : 31 " І взяв Терах Аврама, сина свого, і Лота, сина Гаранового, сина свого сина, і Сару, невістку свою, жінку Аврама, свого сина, та й вийшов з ними з Уру халдейського, "
А. Купцов історик стверджує, що Авраам був вигнаний з Уру халдейського за свої збочення.
Христос ставить діагноз євреям, що підтверджує, хто їхній батько на генному рівні.
Від Івана 8 : 44 " Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді."
А це для тих котрі стверджують, що народ тут ні при чому.
Від Матвія 27 : 25 " А ввесь народ відповів і сказав: На нас Його кров і на наших дітей!…"
Звідкіль євреї беруть свій початок ???
Христос дає нам знання.
Від Матвія 19 : 8 " спочатку ж так не було."
Значить нам потрібно подивитися, як було спочатку.
Від Матвія 10 : 16 " Оце посилаю Я вас, як овець між вовки. Будьте ж мудрі, як змії, і невинні, як голубки."
Будьте хитрі як змії, але прості як голубки, тобто робить все без злого умислу, щоб вам вижити.
Що це за зміїна мудрість ???
Від Матвія 3 : 7 " Роде зміїний, хто вас надоумив утікати від гніву майбутнього?
Буття 3 : 1 " Але змій був хитріший над усю польову звірину, яку Господь Бог учинив. І сказав він до жінки: Чи Бог наказав: Не їжте з усякого дерева раю?"
Буття 3 : 6 " І побачила жінка, що дерево добре на їжу, і принадне для очей, і пожадане дерево, щоб набути знання. І взяла з його плоду, та й з'їла, і разом дала теж чоловікові своєму, і він з'їв."
І зачала Каїна !!!
Буття 4 : 1 "І пізнав Адам Єву, жінку свою, і вона завагітніла, і породила Каїна, і сказала: Набула чоловіка від Господа."
А потім Буття 3 : 6 " дала теж чоловікові своєму..."
І зачала Авеля.!!!
Христос відсікає євреїв від Бога Отця.
Від Івана 4 : 23 - 24 " Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців.
Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись."
Тільки ті що виконують заповіді Отця, заповіді любові і є Його діти.
2 Тимофію 3 : 1 - 7 " Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи.
Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні,
нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра,
зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога,
вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!
До них бо належать і ті, хто пролазить до хат та зводить жінок, гріхами обтяжених, ведених усякими пожадливостями,
що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди."
" Не можуть прийти до пізнання правди"
Христос говорить.
Від Матвія 7 : 23 " Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!"
Від Матвія 7 : 12 " Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки.
Христос підтвердив, що Авраам отримав своє місце, тим самим зрадивши свого боса сатану.
Від Івана 14 : 2 " Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, "
Від Луки 16 : 22 " Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали."
І приготував Всевишній для євреїв Армагедон.
Об'явлення 16 : 16 " І зібрав їх на місце, яке по-єврейському зветься Армагеддон."

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 1000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):

Рекомендуйте эту страницу другу!

Подписаться на рассылку

Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!