Articles for Christians at TrueChristianity.Info. Bol to zázrak... Christianity - Articles - Božie milosrdenstvo
Ja som Pán Boh tvoj. Nebudeš mať iných bohov okrem mňa, ktorým by si sa klaňal                Nevezmeš meno Božie nadarmo                Pamätaj, že máš svätiť sviatočné dni                Cti otca svojho i matku svoju                Nezabiješ                Nezosmilníš                Nepokradneš                Nebudeš krivo svedčiť proti svojmu blížnemu                Nebudeš žiadostivo túžiť po manželke svojho blížneho                Nebudeš túžiť po majetku svojho blížneho               
Slovenská verziaKresťanský portál

Kresťanské zdroje

 
Bol to zázrak...
   

Autor: świadectwo,
Milujte sa! 6/2008 → Božie milosrdenstvoBola som chorá na nedostatočnú činnosť obličiek.

Vzhľadom na to, že dvakrát týždenne som chodila na dialýzu, nemohla som nikde cestovať. Musela som byť stále v meste, v ktorom som bývala. Zdalo sa mi, že svet ma úplne zdrvil. Avšak vďaka modlitbe, zvereniu sa do Kristovej opatery a vášmu časopisu s obrazom Božieho milosrdenstva, ktorý som mala pod vankúšom, som zažila zázrak. Dostala som obličku od zomrelého darcu.

Transplantácia sa uskutočnila deň pred Zvestovaním Pána (24. marca 2001). Po nej mi niekoľko dní z rany vytekal hnis. Po priložení obrázku s textom Ježišu, dôverujem ti sa rana okamžite zahojila. Bol to zázrak.

Dnes sa cítim veľmi dobre a na dialýzy už nechodím. Vyslovujem srdečné Pán Boh zaplať za dar, aký som dostala od Boha, aj za váš nádherný časopis.

Jana

Objednaj

Ak máte záujem o stiahnutie časopisu vo formáte PDF

  • Prihlás sa, ak už si registrovaný a časopis odoberáš
  • Objednaj, ak ešte nie si registrovaný


The above article was published with permission from Milujte sa! in November 2010

Prečítajte si ďalšie kresťanské články v slovenskom jazyku

Navrchol

Odporucit stranku znamemu!


Články kresťanské