Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[38]: Вопрос священнику
   
Re[38]: Вопрос священнику
Отправитель: Юлія 20-03-2011 00:33

Слава Ісусу Христу! Живу в шлюбі 12 років.Він прислуговував священникові у церкві, я в порівнянні - не з дуже побожної сімї. Почалось все жахливо - чоловік побив, напилась таблеток, ледве не вмерла, відкачали. Виявилось, що вагітна, народила сина, зараз 11 років - гіперактивний. Чоловік п"є, руки підіймає, обзиває, принижує. Себе любить, то мисливством з серпня по лютий займається, то сезон футболу по телевізору - не чіпай!, то на поле поганяти м"яча втікає. Додому його не тягне. Останні гроші виносить з хати на свої забаганки - рушниця, буци, копочки, щитки, форма, дорога собака, тормозок,а опісля розваг-випити віскі добряче із високопосадовцями до білої гарячки, п"яним за кермом їздив, побив машину. Завагітніла вдруге - зробила аборт. Я працювала на двох роботах, трохи заробляла - зі скандалами забирав у мене і мої гроші. Я не витримувала, зривалась, казала, що собі заподію смерть.Приходив п"яний, заганяв у кут, бив і казав молитися. Ледве не зґвалтував мою подружку, бачила на свої очі. Згодом заліз у борги, то в матері напозичає, а я маю віддавати, то з моєї кредитки знімає. Борги 16000грн. В грудні 2010 його закодувала від горілки, став зовсім прикрий -перестав зі мною і дитиною молитися, нервовий, зривається, б"є дитину, одні тільки вимоги. Сидить в інтернеті, замовляє собі свої цяцьки для полювання, не розмовляє.Сексом займатися не хоче, хоче анального сексу. Не можу так більше, прошу від Бога смерті собі або йому. Ходжу через день до церкви, молюся, багато читаю літератури - тяжко. Не можу його бачити, не можу йому вибачити. Він одинак, з дуже побожної сімї. Його мати все схвалює, бо це її єдиний син. Одна розрада- це Бог. Хочу уневажнення подружжя. Допоможіть.

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):




Рекомендуйте эту страницу другу!






Подписаться на рассылку




Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!