Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
ДІЛА БЕЗ ВІРИ МЕРТВІ!
   
ДІЛА БЕЗ ВІРИ МЕРТВІ!
Отправитель: Дитина Божа 01-04-2019 23:04

«Воскресивши Свого Отрока, Бог послав Його перше до вас, щоб вас поблагословити, щоб кожен із вас відвернувся від злих своїх учинків!» (Дії Апостолів 3:26)
Як можна бути переможцем смерті (хто б ти не був, Бог, Господь, Цар, Отрок, апостол, пророк, людина), коли тебе хтось воскрешає із смерті? Коли тебе стороння сила воскрешає із кайданів смерті, ти ніколи не будеш переможцем, а тим паче начальником, царем над смертю. Якщо Ісус Христос не Сам воскрес із смерті, то про яке спасіння, визволення людей із царства смерті можна говорити? Якщо Сам Бог воскрешає із смерті, що навіщо було Ісусу, Сину Божому терпіти, незаслужено таку злу долю? Не маючи Сили і Слави над смертю, не маючі в Собі Сили воскресіння із смерті і Сили воскресіння мертвих, чи можливо бути начальником і подателем вічного життя, якщо Тебе Бог воскрешає? Це вже не вистава, а клоунада, тільки чия? Шукай того – «Той Хто?».
Ні начальником життя, ні начальником над смертю ніхто не може бути, якщо не матиме Сам в собі вічного життя, сили і влади над смертю! Ось такі «викрутаси» Богоборця (Ізраїля), того - «Той Хто?»! Отаке, ще не рушили їхати, а вже приїхали!
Виходить, що Бог Отець і Син Бога Ісус не Один, не Одне. Бог Отець не перебуває в Ісусі, Сині Своєму, а син Бога Отця Ісус не перебуває в Отці. Те, що Бога Отця, не є Бога Сина Отця, а Бога Сина Отця не є те, що Бог Отця! Приїхали!
Цим реченням апостола Павла, а такі думки і в інших апостолів (читай дії апостолів), все Євангеліє позбавляється Сили і слави Слова Господа Ісуса як вічного життєдавця, а самого Ісуса, як Спасителя! Віра в спасіння стає примарою! Ось чому Ісус Христос сказав «Знайду чи віру, коли прийду на землю!»
Господь і Бог Ісус, як Ти терпиш таку хулу?!
Такі вислови апостолів Ісуса Христа в діяннях апостолів пов’язані з тим, що вони ще не змогли повністю відмовитися і відійти від іудаїстської релігії, так швидко покинути Мойсеєві приписи і всеціло ввійти Ісусову віру, Християнську релігію, через свої сумніви і роздвоєння думок, в апостольській спільності.
А попи всіх рангів і християнські богослови не розкривають початкових схиблень апостолів в розповсюдженні Ісусової віри, християнства. Апостолам важко було відмовитися від єврейського Господа і Бога, Богоборця Єгови, в якого єврейський народ сліпо вірить і кориться йому, і не хоче скинути зі своїх голів Мойсеєве покривало, щоб відкрити свій розум і в істині проповідувати Ісусове вчення.
Такі думи апостолів умаляють значення Ісуса Христа як Господа і Сина Божого. Цим показується, що Ісус, Син Отця Небес є пророком, а не Спасителем грішників. Синагога Сатани з глибинами Сатани проникає так в християнській світ, пагубними думками спотворюючи розум. І всі нехристиянські релігії вважають Ісуса не Господом і Богом, а великим пророком.
Абсурдність висловів апостолів Ісуса (а в Святому Письмі їх чимало!) викликана їхнім непослухом Господу Ісусу в правдивому, істинному проповідуванні Слова Ісуса. Апостол Яків теж впав в западню свого безумства, сказавши, що віра без діл мертва. Він забув, що всі діла робляться тільки з Віри, оскільки Віра – це звершеність Думки, будь-якого діла, її початок і її кінець, альфа і омега. Думками твориться, робиться всяке діло. Припиняються Думки і припиняються всі діла. Думки в покої і всі діла – в покої. Якщо Думка в покої, тоді і Розум в покої - нема ніяких діл! Мудрість відпочиває і Бог Отець відпочиває від Своїх діл! Ось така Віра! А де діла? – Немає.
Отже, Людина спасається від вічної смерті не ділами, а Вірою в Ісуса! Безумці! Діло без Віри мертве! Господь – творець, начальник і виконавець Віри!
«…але найважливіше в Законі покинули: суд, милосердя та віру…» (Від Матвія 23:23)
Авраамові зараховані не його діла, а Віра, тому що Авраам знав кінець початку всякого діла, так як вірив і вірував в Свого Господа. А вищезгадані безумні вислови апостолів в Євангелії привели і приводять до різних єресей, протиборств, суперечок, непорозумінь… розділення в християнському середовищі, і не тільки, аж до релігійних міжусобиць і війн за зверхність своєї релігії, своїх богів!
Думай, Людино! Вивчай і вникай в кожне Слово Ісуса, а Ісус Господь Розум тобі дасть!!! Амінь!!! Алілуя!!!

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!