Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[34]: Утилизация рашизма.
   
Re[34]: Утилизация рашизма.
Отправитель: Виталий 02-04-2022 06:33

Ти "виталий" мене обмовляєш, що є тяжким гріхом, Святе Письмо я читав і не один раз. В моєму Каноні Святого Письма є 72 книги, а в твоєму? 21?
Канон один для всіх, а те, що ти не знаєш Св. Писання, очевидно з тих дурниць, які ти пишеш про євреїв.
По - перше, Сам Христос по плоті - з євреїв. По- друге, вони є вибраним Богом народом, якому Він доручив зберегти Своє Слово. По- третє, не кожен єврей той, котрий такий по плоті.
Читай, вивчай вчення Христове, без чого ніхто не може називатись християнином:
2:27 І пізнаєте ви, що Я серед Ізраїля, і що Я Господь, Бог ваш, і немає вже іншого, і посоромлений більше не буде народ Мій навіки!
(Іоіль2:27)
І таких віршів дуже багато.
"Бо ж відомо, що Господь наш походить від Юди..."(Евр.7:14)
"Отож, що має більшого юдей, або яка користь від обрізання? Багато, на всякий спосіб, а насамперед, що їм довірені були Слова Божі."
(Рим.3:1,2)
28 Бо не той юдей, що є ним назовні, і не то обрізання, що назовні на тілі, 29 але той, що є юдей потаємно, духово, і обрізання серця духом, а не за буквою; і йому похвала не від людей, а від Бога.(Рим.2:28,29)
І Господа нашого Ісуса Христа вони розіп"яли нашими руками, руками поган, тому ми у цьому винні не менше за них. Не вони забивали цвяхи в Його руки і ноги, а ми, погани.
Отож, прочитай 11 розділ послання до Римлян св. апостола Павла, яке починається так:"Отож я питаю: Чи ж Бог відкинув народа Свого? Зовсім ні! Бо й я ізраїльтянин, із насіння Авраамового, Веніяминового племени."(Рим.11:1)
Як бачиш, Павло, як і решта апостолів, теж був євреєм. То що, тепер зречешся Христа, бо і Він і апостоли були з євреїв?
І ще одне. Бійся їх лихословити, бо тим самим кличеш на себе прокляття Боже:"І сказав Бог до Валаама: Не підеш ти з ними, не проклянеш того народу, бо благословенний він!"(Чис.22:12)
"І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. І благословляться в тобі всі племена землі!" (Бут.12:3)
А про Пол-Пота було смішно.

Читать всю тему 

Данная тема закрыта для написания новых сообщений.

Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!