Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[2]: ВОПРОС: как АСД отличаются от субботников
   
Re[2]: ВОПРОС: как АСД отличаются от субботников
Отправитель: Виталий 14-12-2022 18:15

В українській мові є слова "штунди" і "штундизм" (анабаптисти і т.д., ті в котрих головним є прихід антихриста), які це усе обєднують. Споконвіку субота була і є святом сатаністів, зокрама іштаристів.
Хрест без Розпяття є також символом кубізму і сатурнізму, тобто символом сатанізму; сатаністи розіпяли Богочоловіка Ісуса Христа на їх символі, мабуть так вони вчинили через їх пристрасті до вбивств інших, до самореалізації кримінальним шляхом.
Перша назва штундів. в новітні часи, це анабаптисти (перехрещені, ті що зреклися хрещення. Їх єресь є давною і називається єресю ожидовілих.
Є серед них дві групи; перша знає що вони є слугами еврейских сатаністів, а друга група не знає що їх конфесія є слугою сатаністів.
"Суботники" це 1)назва конкретної конфесії і 2)загальна назва усіх течій і конфесій, котрі святкують суботу, разом з сатаністами, а АСД це конкретна назва однієї з тих течій.
Суботники схильні до веганства. Звісно що на "вкус і на цвет товаріщей нєт". Але коли веганство стає ознакою віри й етики то потрібно знати що допотопний світ був веганським і був знищений Богом за сатанізм. В такому випадку веганство є сатанізмом і закликом до повернення в допотопний сатанинський світ.
Заборона на свинину, котра є в конфесії суботників, це явні впливи сатанізму. Бо така заборона є здавна і в сатаністів. В іудаїзмі заборони на свинину не було. Евреи їли свинину. Дивися євангельську розповідь про відвідування Богочоловіком Ісусом Христом Гадаринського краю, де жило еврейске коліно Гада.
Чоловіче, не мороч людям голову. Тобі задали просте запитання, яке має просту відповідь, а ти розтікся думкою по дереву про речі, про які не маєш зеленого поняття.
Ось тобі кілька цитат зі Св. Писання, які спростовують твою єресь:
9:1 І поблагословив Бог Ноя й синів його, та й промовив: Плодіться й розмножуйтеся, та наповнюйте землю!
9:2 І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним, між усім, чим роїться
земля, і між усіма рибами моря. У ваші руки віддані вони.
9:3 Усе, що плазує, що живе воно, буде вам на їжу. Як зелену ярину Я віддав вам усе.
9:4 Тільки м'яса з душею його, цебто з кров'ю його, не будете ви споживати.
(Бут.9:1-4)
Я знаю, і пересвідчений у Господі Ісусі, що нема нічого нечистого в самому собі; тільки коли хто вважає що за нечисте, тому воно нечисте.
(Рим.14:14)
4:1 А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів,
4:2 хто в лицемірстві говорить неправду, і спалив сумління своє,
4:3 хто одружуватися забороняє, наказує стримуватися від їжі, яку Бог створив на поживу з подякою віруючим та тим, хто
правду пізнав.
4:4 Кожне бо Боже твориво добре, і ніщо не негідне, що приймаємо з подякою,
4:5 воно бо освячується Божим Словом і молитвою.
(1Тим.4:1-5)
Отже, апостол тобі говорить, що ти перебуваєш в єресі і навчаєш інших, таких же, як сам, невігласів, демонської науки. І ось тобі порада від нього ж:
:6 Як будеш оце подавати братам, то будеш ти добрий служитель Христа Ісуса, годований словами віри та доброї науки, що за
нею слідом ти пішов.
4:7 Цурайся нечистих та бабських байок, а вправляйся в благочесті.
(1Тим.4:6-8)
Проте, Бог милосердний і залишив для тебе можливість спастися - через покаяння. Інакше попадеш в пекло з іншими, такими ж проклятими:
1:8 Але якби й ми або Ангол із неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, нехай буде проклятий!
1:9 Як ми перше казали, і тепер знов кажу: коли хто вам не те благовістить, що ви прийняли, нехай буде проклятий!
(Гал.1:8,9)
22:18 Свідкую я кожному, хто чує слова пророцтва цієї книги: Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що
написані в книзі оцій.
22:19 А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що
написане в книзі оцій.
(Відкр.22:18,19)
Те саме стосується і інших тем, про які ти тут поширюєш єресь. Якщо ти хочеш бути християнином, ти повинен знати вчення Христа, а не бабські байки.

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!