Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[4]: "Заборона свинини"
   
Re[4]: "Заборона свинини"
Отправитель: Галина 18-12-2022 20:05

Надайте будь ласка джерела де таке пише що Гадаринський край населяли тільки євреї? Бо я знаходжу тільки інформацію де пише шо там жили язичники.
Риба теж не вся чиста. Є перелік яку можна їсти, а яку ні. Наприклад рибу без чешуї не можна.
Тільки цього не будете їсти…І свині, бо вона має розділені ратиці, і має ратиці роздвоєні розривом, та жуйки не жує, нечиста вона для вас
Левит 11:4,7
А ті, хто…їдять м’ясо свиняче й гидоти та мишу, вони разом загинуть, говорить Господь!
Ці рядки з Біблії як прокоментуєте? Це сатаністи по вашому туда вписали?

І поки Петрові готували обід, йому було видіння. 11Петро побачив, як небеса розкрилися й щось подібне до великого простирадла, яке хтось тримає за чотири ріжки, злетіло додолу. 12А на ньому були різноманітні тварини й гади земні, а також птахи небесні.
13Тоді голос долинув до нього: «Встань, Петре. Вбий і їж!» 14Петро відповів: «Звісно, я не можу, Господи! Я ніколи не їв нічого брудного або нечистого». 15І вдруге пролунав голос: «Не вважай нечистим те, що очищене Богом». 16І так тричі голос промовив до Петра, і тричі Петро відмовлявся, а після того все знову піднялося на небо. (Діяння 10)

З цих рядків бачимо що не їли євреї нечисту їжу. Якби можна було їсти Ісус би сказав Петрові що можна їсти свиню. І цієї ситуації би просто не існувало. І забіжу наперед в цих рядках не йдеться про те що можна їсти все підряд, тлумачення там інше, якщо ви знаєте продовження.

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!