Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[7]: Можно ли христианину есть свинину?
   
Re[7]: Можно ли христианину есть свинину?
Отправитель: Галина 19-12-2022 05:30

В дитинстві мене хрестили в греко-католицькій церкві, проте я себе туда не класифікую бо бачу там багато відхилень від істини. Зараз я не належу до якоїсь конфесії, і не бачу в цьому потреби. Де в Біблії ви бачите що є якісь назви у церкв? Немає такого, це все люди вигадують. Я просто християнка. І шукаю свій шлях до Бога. Біблія у мене звичайна православна. І звісно вона мені забороняє їсти щурів, псів і удушенину, як і іншу гидоту яку Бог не створював для їжі.
Одне речення в Біблії різні люди сприймають по різному, правда ж? Для цього не потрібно шукати іншу Біблію. Якось в коментарях в мене була бесіда з одною людиною і мені доказували що ЛГБТ це не гріх, і навіть умудрялись знаходити якісь цитати стосовно цього в Біблії і перекручувати мої аргументи, тому я вже нічому не здивуююсь. Люди просто шукають вчителів для себе які б підлещували їх слух, і вишукують фразочки з Біблії, які буцімто нівелюють їхні гріхи, хоча значення в тих фраз зовсім інше. Хочеться не напрягатись в життя і вірити що врятуєшся правда?
Ісус не просто так говорив притчами. Він казав, що обрані і так зрозуміють, інші слухають та не чують. Для того щоб зрозуміти Боже Слово не потрібно якогось високого інтелекту, просто потрібно підходити до цього з чистим серцем і тоді Бог відкриває істину значень своїх слів.


І яка мені різниця що їв чи не їв Гітлер? Гітлер і гівно не їв. Якщо я його теж не їм не робить мене сатаністкою.

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!