Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[5]: "Заборона свинини"
   
Re[5]: "Заборона свинини"
Отправитель: греко-католик 19-12-2022 09:05

Написано таке без посилань і пояснень. Такого тепер є багато.
Гадаринський край це місце проживання еврейского коліна Гада. Так є і тепер там; палестинська автономія і там живуть палестинці, еврейска частина Палестини то там живуть евреи. Богчоловік Ісус Христос казав що прийшов до "погибаючих овець ізраїльских". зокрема і йдучи в Гадаринський край, до евреев.

Левит 11,7: "ані свині, хоч у неї ратиці розділені, та навіть має розщеплену стопу, бо вона не ремиґає, тож нечиста вам буде".
Впевнений що це редагування сатаністів. Вони принаймні 300 років були переписувачами Старого Завіту. Мормони кажуть що уся Біблія це "зловмисне редагування" і ви з ними не сперечаєтеся, а статус нехристиянської організації мормони отримали за те що вони вчили що "мормони після смерті стають богами".
Курка відригує і жує? Ні. Евреи курятину їдять? Так їдять. Тобто евреи "порушують редагування сатаністів". І евреям за це нічого не буде. Бо Старий Завіт писався для іудеїв, а іудеїв вже немає майже 2000 років. Тобто вже ніхто не зобовязаний керуватися Старим Завітом, особливо там де є протиріччя з Новим Завітом.

Левит 11: "9 З усього ж, що в водах, те можна вам їсти: все, що має поплавці й луску; чи воно буде в водах, чи в морях, чи в річках, це й їжте.
10 А все, що не має поплавців і луски, чи то в морях, чи в річках, і все, що кишить у водах, та й усяка водна тварина, буде вам гидотою".
Усі риби мають плавники і хоч якусь луску. Там слова "риба" немає, У воді живе не тільки риба.

Галина: "А ті, хто…їдять м’ясо свиняче вони разом загинуть, говорить Господь!"
Де таке написано?

Глава 10 Діянь апостолів ніяк не стосується їжі. Це містика, про хрещення усіх народів і про манєчку евреев з назвою "богообраність".
Апостол Петро не був евреем. Він був галеліяненом, сирійцем.
Ви Галина прям як прихватизатор-рендатор Коломойша. Ви еврейка?

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!