Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[9]: "Заборона свинини"
   
Re[9]: "Заборона свинини"
Отправитель: Віталій 21-12-2022 19:50

Єресь це те шо що визнано таким Церквою Христовою, відповідним церковним судом. Не може одна людина визачати що таке єресь. Заперечення таїнства хрещення УГКЦ є єресю анабаптизму і єговізму, бо вони таким промишляли. І ти Віталій таким промишляєш. Безпідставно.
В єресі знаходищся ти і це легко довести.
Є сотні тлумачень Біблії і сотні перекладів, тому я керуюся поясненням Біблії УГКЦ. Біблія є для людей, а не люди для Біблії. Це сатаністи, типу секти книжників (суботників) Біблію ставили вище людей, бо вони мали можливість вносити зловмисні редагування в Старий Завіт.
Так, Біблія - для людей, але недобросовісні люди, заради своєї вигоди, вигадали єресі УГКЦ, ПЦ і КЦ. І це також легко довести.
Окрім Святого Письма є рішення Вселенських соборів, соборів КЦ, твори святих Отців, є кров мучеників, є традиція, яка каже що догматом церкви може бути тільке те що прямо і буквально сказане Богом, а не уся Біблія. Тільки це може бути "спільною системою координат.
Для прикладу, скажи про що нам говорить Книга Іштар"? Потім я скажу про шо говорить нам ця книга Біблії. І ми зрозуміємо чи є між нами в іншому "спільна система координат". Будемо реалістами.
Був лише один єдиний справді вселенський, легітимний, собор - перший, на якому був укладений канон Біблії. Решта соборів були не вселенськими, тому нелегітимними. Ніяке рішення собору, ні праці "отців" не можуть бути авторитетними , якщо вони суперечать Божому Cлову. А коли ти починаєш, замість визнання найвищого авторитету Св. Писання, викручуватись, як вуж на сковорідці, Не визнаєш Біблію Божим Словом, починаєш морозити всякі дурниці про переписування Св. Писання, то не треба прикидатись християнином. Так і кажи - мені плювати на боже Слово - у мене є переданння "отців". Це, по крайній мірі, було б чесніше. Ото ж, повторюю, не хрещений ні ти, ні піп, який тебе "хрестив", ані жоден традиційний "хримтиянин".

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!