Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[24]: Можно ли христианину есть свинину?
   
Re[24]: Можно ли христианину есть свинину?
Отправитель: Віталій 25-12-2022 21:50

До євреїв - не розумію ще, це завжкі тексти для мене на даному етапі.
Але не думаю що в Біблії щось може суперечити одне одному, тому там навряд чи йдеться про те що одна з 10 заповідей відмінена і що її не потрібно розуміти буквально.
Звичайно, що не відмінена. Наповнена новим змістом, роз"яснена. Новий Заповіт пояснює нам суботу,як спокій, якого досягає людина, прийшовши до Христа. І з цього моменту вже не один день у тижні, а всі дні життя християнин віддає на служіння Богу. Тому сенс святкувати якийсь особливий день втрачається - такого дня більше немає, бо християнин вже досяг спокою, відгукнувшись на заклик Христа:
28 Придите ко Мне все труждающиеся и обремененные, и Я успокою вас;
(Матф.11:28)
Тому святкування якогось особливого дня ніяк не є умовою спасіння - лише день відпочинку від праці і день, у який ми відвідуємо Богослужіння. Бо служіння християнина Богу не у відвідуванні зібрання полягає, а у щоденному виконанні Божої волі. А на зібраннях ми підкріплюємо свій дух, творимо колективні молитви, разом славимо Бога, навчаємось Його Слову, отримуємо від Нього настанови на потрібні для нас теми і т.п. Тому нав"язування своїм адептам і неофітам святкування суботи у старозаповітному сенсі є по- перше, змушуванням до букви законництва, яке, як відомо, нікого не спасло, а по- друге, накладанням на людей лишнього тягаря, який ускладнює людям життя, не даючи взамін нічого.
Відкриття, видіння, мови. Це є і у християн віри євангельської і навіть набагато більше - дари пророкування, зцілення, чудотворіння і т.д. - про них сказано у 1Коринтянам 12 розд.
І зауважте - вони день богослужіння - не субота. Як же так?

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!