Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[11]: "Заборона свинини"
   
Re[11]: "Заборона свинини"
Отправитель: греко-католик 03-01-2023 17:52

Ні. Ти ще керуєшся історією сатанізму, вписану в Старий Завіт, й редагуванням сатаністами.

Пургу гониш Віталій, Богом греко-католиків є Свята Трійця. Це твої братки по вірі мене обмовляли, писали на мене доноси в МВС, неодноразово намагалися вбити, вчиняли юридичні злодійства. Богом пятидесятників є евреи, тобто сатаністи.
Основою дискусії має бути Слово Бога (прямо і буквально сказане Богом), а не усе написане в Біблії. А потім можна розширирити основу на весь Новий Завіт (в нормальному перекладі і в церковному Каноні) І не більше. Книгою Християн є Новий Завіт. Книгою іудеїв було Пятикнижя. Це різні релігії. Іудо-християнство це новітня вигадка евреев.
Немає в мене і в моїй УГКЦ ніякої єресі.
Людство знало Декалог ще до народження Мойсея.
Від закінчення іудаїзму(30-ті рр) і до виходу християн з катакомб (4ст) сатаністи безконтрольно переписували Старий Завіт і внесли там їх історію і їх редагування. Іудеї їли свинину, а сатаністи написали що "свинина заборонена"...
Ти прикриваєш цитатами з Біблії єресь твоїх пятидесятників.
Де ти пояснив вірш 17 глави 66 книги Ісаї?
Так написали сатаністи в книзі Буття.
Грішниками є усі, але не усі грішники є сатаністами
Ще раз запитую. Ти і твої одновірці ходять за жінкою в Бетел (Вавілон)? Ти промишляєш злочинами проти людяності? Ти одіваєш білий одяг і йдеш в Бетел очищатися? Ти вихваляєшся чарівництвом? Як це написано в книзі Буття?
В роки Абрама-Йосипа в Вавілоні був тільки храм Іштар (Астарти), тобто храм сатаністів. В Біблії є й історія сатанізму, косяча побожність, легко прикрита. Для мене це не може бути авторитетом.
Написане в Старому Завті сатаністами говорить що сатаністи не змінилися з часів Абрама і Йосипа. І ти тим керуєшся. Ще й мене втягуєш в твоє зловіря.
Ти і твоя секта не зможете поєднати сатанізм з християнством.

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!