Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re: Старий Завіт (без історії сатанізму
   
Re: Старий Завіт (без історії сатанізму
Отправитель: греко-католик 21-01-2023 21:25

ПЕРЕДМОВА

Старий Завіт (без історії сатанізму і без явних редагувань сатаністів)
На основі перекладу Біблії Івана Хоменка.

8 книг Старого Завіту; Ездри, Неємії, Товита, Юдити, Іштар,1 Макавеїв, Плач Єремії і Наума, виявилися повністю написаними сатаністами і були видалені..
В книзі Буття з 50 глав залишилося 12 глав. В книзі Вихід з 40 глав залишилося 10 глав. Ісуса Навина, з 24 гл залишилося 2 гл.

Тепер зрозуміло чому Старий Завіт породжував єресі й єретиків. І чому терористів вчили на віросповідних текстах. Нацизм це плід сатанізму, котрий виростав з історії сатанізму вписану в Старий Завіт і з редагувань сатаністів.

Також виявилося що заборону свинини, кашер, в Старому Завіті вписали сатаністи. Для сатаністів кашер чомусь був дуже вахливим, тому його вписували найбільш професійно й акуратно.

Натомість не виявлено вставок і редагувань сатаністів в 15 книгах Старого Завіту; Рути, 2 Самуїла, 1 Царів, 2Царів, 1Хронік, 2 Хронік, Йова, Псалмів, Приповідок, Приповідника, Пісні-Пісень, Листі Єримії, Варуха, Йони і Авакума. Було відносно мало вставок і редагувань в книгах Чисел, Левит і Второзаконня. Бо книги Йова і Псалмів написані ще до народження сатаніста Абрама. Бо в книги Рути і Пісні-Пісень не влазили дикунства сатаністів. А книги 1 Царів, 2 Царів, 1Хронік, 2 Хронік, Приповідок, Приповідника, Лист Єримії, Варуха, Йони і Авакума. є дуже лаконічними, на відміну від вставок сатаністів. Аби їх не виявили.

В Старому Завіті є й легко прихована історія сатанізму, вставленням сатаністами книг, глав, віршів і ключових слів в Старий Завіт.

Цех переписувачів Біблії в Єрусалимі, котрий мав монополію, протягом 300 років складався з прихованих сатаністів (так званих книжників). В 33 році ці книжники вбили усіх священиків іудаїзму. Тут позбулися контролю священиків на пепеписування Біблії і так тривали до 4ст, до того як християни стали панівною релігією в Римській імперії.

Написання Талмуду було для вставлення нових текстів сатаністів в Старий Завіт. Але сатаністи це вже не встигли протягнути.

РКЦ перекладала Біблію на латинь 16 століть, а в продажі ці Біблії появилися на початку 19 ст. Аби не вести до пекла тих хто стане фанатом історії сатанізму вписану в Старий Завіт. При тому що латинь знали тільки одиниці.
РПЦ Переклала Біблію в кінці 19 ст, уклала Канон Біблії (список книг), а в 1965 році придумала список книг Старого Завіту, особливо мутних, в кількості 9 штук, позначивши їх як неканонічні. Шість з них виявилося тепер повністю написаними сатаністами, а інші три книги частково написаними сатаністами.
І.т.д...

І тоді люди хотіли визволити Старий Завіт від сатанізму але не мали засобів і можливостей. Тепер є бажання, засоби і можливості.
Наука про аналіз текстової інформації появилася в середині 20 ст, але бурхливо розвивалася, бо це важливий засіб розвідки. І є вже належно-достатні знання про сатанізм.

А я тільки народився в свій час і отримав належну освіту й необхідні для цього знання, з допомогою Пресвятої Богородиці.

Очищення Старого Завіту від сатанізму виконано на рівнях книг, глав, абзаців, віршів, речень, словосполучень і слів. На рівні словосполучень і слів виявлено дуже мало явних редагувань сатаністів.

19 січня 2023 року.

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!