Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[3]: Солнцепек-6
   
Re[3]: Солнцепек-6
Отправитель: греко-католик 07-02-2023 14:24

Триндиш і хамиш. гускій Игор. Васюра не був націоналістом, він був офіцером-звязківцем РСЧА. Він в поліцаїв був зам начальника штабу. В Хатині "була" тільки рота з цього батальйону. котрою командував поляк Смоковский. По документах цього батальйону цей баталйон тоді не міг бути в Білорусі. Васюра закінчив війну в французькому русі опору і повернувся в СРСР. Якби він вчинив особливо тяжкий злочин він би в СРСР не повертався.
І головне. В Білорусі спалили більше 1000 сіл і хуторів. І нікого з рострільних команд при дивізії Делевангер не знайшли. Бо ніяких свідків тих розстрілів-спалень не було, було подвійне оцеплення з Делевангера, потім заїхала рострільна команда, знищила село і селян, прикопала, й виїхала.
Таким промишляти могли тільки спеціально підготовлені особи, а не поліцаї чи солдати фронтових дивізій Рейху.
Тому і засекретили в Білорусі кримінальну справи супроти Васюри. Що там могло бути таємним, окрім діянь судді еврея Глазєва? й судову
Поліцаї з того батальйону частково залишилися і на Заході. СРСР вимагала їх видачі, ті запросили докази, а СРСР нічого не зміг подати.
Жодного польового жандарма Рейху також не знайшли, і вони були значно менше засерречені ніж розстрільні команди. Вони розстрілювали німецьких дизертирів, відмовників і тих кого кваліфікували як "антисемітів". Гітлер еврей.
Каятися можна за реальні вчинки, а не за вигадки гускіх обмовників.
Ти про себе думай.

Читать всю тему 

Данная тема закрыта для написания новых сообщений.

Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!