Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[23]: Солнцепек-9
   
Re[23]: Солнцепек-9
Отправитель: греко-католик 28-09-2023 17:51

Дивізія "Галичина" вигнала замполітів Рейху, це факт. Замполітів присилають, тілтки в час війни і після учебки. В Рейху учебка була рік. Вигнали українці замполітів Рейху. Злі язики кажуть що ще і за картавість тих замполітів. Й теперішні еврейские організації опосерковано це підтверджують, їх великою ненавистю до тих українців які були в дивізії Галичина. Еврей Гітлер сказав судити їх, але Гебельс сказав що не потрібно робити це публічним, бо Вермахту сподобався цей вчинок українці. А генерали сказали Гітлеру що потрібно послати туди звідки дивими не повертаються, би витрачені гроші на навчання тієї дивізії. І послали в так званий Бродівськмїий котел, на безперервний бій тривалістю в 14 днів. Третина з них загинула чи потрапила в полон, а деякі і в РСЧА після поранення. А інші вийшли, хоч гітлерівці і злили РСЧА коли буде прорив.
Потім ця дивізія доукомплектувалася в Словаччині, її відправили в Югославію, потім в Німеччину. Після капітуляції Рейху уся дивізія вийшла в англо-американську зону і отримала уся громадянство Британії. Тобто ця дивізія не була розгромленою.
Вигнання замполітів Рейху з дивізії "Галичина", це те саме що відміна статі, з Конституції СРСР, про "спрямовуючу і керівну роль Комуністичної партії СРСР", що і спричинило розпад СРСР. Бо СРСР і Рейх були ідеологічними державами.

Читать всю тему 

Данная тема закрыта для написания новых сообщений.

Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!