Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[42]: Солнцепек-9
   
Re[42]: Солнцепек-9
Отправитель: греко-католик 04-10-2023 21:08

Триндиш еврее-московитський нацисте, безлєри і мунтяни нічого не зробили доброго для для українців.

На пустому місці ЛАЗ не "створили в 1945р". До того там був великий механічний завод, були великі промислові приміщення і висококваліфікований персонал. Цей завод випускав одновісні причепи, кузови-причепи, ковші для екскаваторів, автомобільні крани, експериментальні електромобілі та іншу промислову продукцію.

Українці зробили величезний вклад в космонавтику; Ціолковский, Кондратюк і Корольов були українцями. Спеціалізований автобус, на котрому Гагарін їхав на космиодром, був зроблений на ЛАЗ. Місяцехід проектувався, вироблявся і випробовувався на одному з військових підприємств Львова.
"Лапи", їх основу і гідравліку, які на стартові пусковій площаці космодрому підтримують космічну ракету в горизонтальному положені, проектувалися, вироблялися і випробобувалися в Львові. Військові радіостанції, котрі використовувалися усюди, зокрема і припуску космічних ракет, вироблялися у Львові.І т.д.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (ЛНМУ; лат. Universitatis Medicinalis Leopoliensis) — один з найбільших та найстаріших медичних навчальних закладів України. З 1661р /Вікіпедія/.
З 1920 р. до 1925 р. у Львові працював Український Таємний Університет, який виник через негативне ставлення польської влади до навчання українців у Львівському університеті. З 1921 р. у складі Українського Таємного Університету був організований медичний факультет, який складався з 10 кафедр, на яких навчалося 185 студентів. Серед викладачів були М. Панчишин, М. Музика, І. Куровець, С. Балей, О. Барвінський та ін. Внаслідок відсутності відповідної лабораторної та клінічної бази студенти третього і наступних курсів продовжували своє навчання у Празі, Відні, інших університетах за кордоном./Вікіпедія/

Читать всю тему 

Данная тема закрыта для написания новых сообщений.

Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!