Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[5]: Солнцепек-10
   
Re[5]: Солнцепек-10
Отправитель: греко-католик 15-10-2023 19:29

Палестинці це фінікійці, відомий в історії народ, в Біблії їх названо філістимлянами.
Ніколи не було країни з назвою "Страна обетованоя", є така назва в Біблії, і тількив тих місцях котрі написали сатаністи, з секти книжників, ті хто вбили усіх вбитих пророків, Богочоловіка Ісуса Христа й іудейських священиків.

Містик, ви софізмом промишляєте, тільки невідомо з якою метою.

Ізраїль не визнав геноциди українського народу, явно тому що їх вчинили евреи. І тепер евреи в Україні нам кажуть "ви должни целовать наші рукі", тобто, в евреев немає сорому і совісті. В тварин також немає сорому і совісті, за винятком голубів і вовків, бо в них случки є тільки вночі. Вірування евреев забороняє совість, така заборона є в усіх сатаністів.

Містик, ви також заперечуєте геноциди українців; Голодомор 1932-33рр і Голодомор 1947р?

Тепер і в ООН піднімається питання про сучасний геноцид українців, котрий більший ніж разом два попередні.
Евреи дуже багато разів мене намагалися вбити, за те що я є українцем і греко-католиком, вперше вони мене намагалися вбити тоді коли мені було тільки 15 років. Мого батька вони вперше намагалися вбити тоді коли йому було тільки 12 років, з гвинтівки Мосіна, в 1947 році, коли був Голодомор 1947р.

За скільки шекелів продався евреям цей "учьоний"?

Читать всю тему 

Данная тема закрыта для написания новых сообщений.

Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!