Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re[45]: Війна проти України і українців
   
Re[45]: Війна проти України і українців
Отправитель: греко-католик 09-12-2023 19:07

Ілья Володимирович Кива (2 червня 1977, Полтава, —вбитий ФСБ (терористична організація) 6 грудня 2023, Супонєво, Московська область) — колишній проросійський український політик.
Був депутатом Ради, консультантом міністра МВС. голова Соціалістичної партії, керівник полтавського осередку Правого ектора.
Захистив десертацію з державного управління.
З 2005 року по серпень 2008 року працював директором та головним бухгалтером ТОВ «Укрзв'язокмонтаж». Упродовж кількох місяців 2008 року обіймав посаду інженера-технолога на Донецькій залізниці. До 2010 року на цьому ж підприємстві пропрацював начальником промивально-пропарювальної станції Новозолотарівка.
2009 — закінчив Юридичний університет ім. Я. Мудрого за спеціальністю «Правознавство».
Отримав звання майора міліції і був призначений командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Полтавщина», який було створено управлінням МВС України в Полтавській області на базі батальйону «Полтава», роти «Кременчук» і роти «Мирний», якою до того командував сам Ілля.
10 грудня 2014 року наказом міністра МВС призначений заступником начальника УМВС України в Донецькій області. На цій посаді став першим серед керівного складу територіальних управлінь МВС, хто активно впроваджував в оперативну роботу базу даних волонтерського проєкту «Миротворець».
З 1 липня 2015 року був переведений на посаду заступника начальника УМВСУ в Херсонській області, тоді ж йому було достроково надано спеціальне звання підполковник міліції. З серпня 2015 року — підполковник міліції.

Після служби на Сході, заснував та очолив «Всеукраїнський союз ветеранів АТО», метою якого є забезпечення соціального захисту учасників бойових дій, а також забезпечення військово-патріотичного виховання та формування на цій основі осередків територіальної оборони.

Очолював благодійну організацію «Міжнародний благодійний фонд Іллі Киви Визволення»[27], що займається реабілітацією дітей, які потрапили до виховних колоній.

Його дід по батьковій лінії — Пилип Кива, учасник Німецько-радянської війни, Герой Радянського Союзу.

В березні 2022 року був оголошений у підозрі в державній зраді та позбавлений депутатського мандату Радою.

22 квітня 2016 року Глава НПУ Хатія Деканоїдзе ініціювала звільнення Киви з посади голови департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції у зв'язку із його висловлюваннями.

Він судився з Ісакашвілі, за образу вчинену Ісакашвілею.

З 2017 по 2021 рр був головою профспілки МВС України.

Був кандидатом на Президента України, на виборах 2019р

Написав три законопроекти, котрі стали чинними законодавчими актами.

6 березня 2022 року Бенідіктова (тепер перебуває в сізо ЄС) оголосила Киві повідомлення про підозру у державній зраді,
ч. 3 ст. 109 (заклики до насильницької зміни та повалення конституційного ладу та захоплення державної влади особою, яка є представником влади),
ч. 1 ст. 111 (державна зрада),
ч. 2 ст. 436-1 (використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, вчинене особою, яка є представником влади),
ст. 436 (публічні заклики до агресивної війни) Кримінального кодексу України.
13 листопада 2023 року районний суд м Львова визнав Киву заочно винним за всіма перерахованими пунктами, призначивши йому покарання у вигляді позбавлення волі на 14 років з конфіскацією майна

Киву звинувачували в українофобії за те що назвав двох осіб "крайньо-правими націоналістами" ( це його думка), за пропозицію перейменувати вулицю С.Бандери на Джорджа Флойда ( це іронія чи йогодумка), за вислів "Сила в словянській єдності", за привітання Путіна з днем народження (за що його і звинуватили в державній зраді), за привітання партії Єдіная Росія" з перемогою на виборах на РФ, за розстріл з автомата портретів учасників. руху опору в роки ВВВ (що є українофобією).

17 квітня 2022 року Кива у своєму Telegram-каналі непрямо закликав Росію завдати превентивний удар по Україні зброєю масового ураження.

23 лютого Кива закликав РБ і РФ «звільнити Україну від окупації». Також заявив, що «дії росіян несуть мир», Україна «просочена неонацизмом і не має майбутнього», а «українці, білоруси та росіяни — це один народ».
Насправді Україна нассичена агентурою ФСБ (терористична організація).

28 лютого 2022 року він відвідав ефір російського «Першого каналу», де назвав уторгнення Росії в Україну трагедією для обох країн.
Критикував Зеленського.

Зіграв роль батька Махна у фільмі «Посттравматична рапсодія».

Думаю що панівний космополітично-олігархічий клан не простив українцеві Киві (жертві пропаганди РФ), його висування на кандитата в президента України, плюс діяння ФСБ.

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!