Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Тема: Я підтримую Папу Франциска
   
Я підтримую Папу Франциска               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 16-04-2022 01:34

Медіа відмовилися транслювати в Україні Хресну ходу у Ватикані. На Хресній дорозі у Колізеї, 15 квітня 2022р, хрест несли українка і росіянка. Це було рішення Папи Римського.
До критики приєдналися зокрема Живе ТБ, еврее-польский часопис CREDO, Радіо Марія та EWTN. Еврее-польско-штундські канали відмовилися від трансляції цьогорічної Хресної дороги в Ватікані, Інших в Україні немає. Хоча раніше медіа висвітлювали практично усі важливі події з Ватикану.
Це прояв великої суперечки; хто винен за війну проти українського народ більше, еврескі окупанти РФ і еврейские терористи в Україні чи московити (раби евреев). Це не про примирення, це про справедливість.
Я повністю підтримую Папу Франциска в тому.
Re: Я підтримую Папу Франциска               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 16-04-2022 13:23

Мдаааа. если вспомнить как кидались какашками на Украине в украинок, которые вместе где-нибудь с россиянками шли на какой-нибудь подиум, то жалко эту самую украинку что понесет Крест.
А вот интересно, я в у нас в Православных храмах ни разу не видел чтобы Крест несли женщины. В Католичестве по-другому или это новые тенденции? Или я путаю?
Re[2]: Я підтримую Папу Франциска               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 16-04-2022 23:18

В РПЦ немає Хресної дороги. Є зовсім інше, "Хресний ход". І чи є РПЦ православною невідомо.
В Україні гонили московську богему, котра є зазвичай евре-гускою, за їх концерти на окупованих РФ територіях України.
Re[2]: Я підтримую Папу Франциска               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-04-2022 19:57

В УГКЦ є Хресна дорога, присвячена страстям Ісуса Христа, і є Хресний хід (організоване пересування християн до визначних місць і храмів церкви, обходи храму..).
Re: Я підтримую Папу Франциска               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-04-2022 21:18

«Думаю, що це невчасна ідея», – Блаженніший Святослав прокоментував задум цьогорічної Хресної дороги в Колізеї.
http://news.ugcc.ua/news/dumayu_shcho_tse_nevchasna_іdeya__blazhennіshiy_svyatoslav_prokomentuvav_zadum_tsogorіchnoi_hresnoi_dorogi_u_kolіzei_96469.html
Еврей Шевчук (Кракес) професійно відмазує евреев, сатаністів.

РФ колонія Ізраїлю. Тому після перемоги над окупантами-московитами також зла не стане менше, бо РФ тільки колонія Ізраїлю. Але окупанта потрібно бити і перемагати, аби вижити.

Пропоную усім подивитися на дії Папи Франциска зі сторони справедливості. Хто більше винен? Раби московити чи рабовласники евреи? Уважно подивіться, аби не возвеличили і аби не відмазати еврейских сатаністів, носіїв зла.
Re[2]: Я підтримую Папу Франциска               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-04-2022 21:19

Хрест Авеля і Хрест Каїна. Мирослав Франкович Маринович
https://risu.ua/hrest-avelya-i-hrest-kayina--ce-rizni-hresti_n128290
Пархатий (сатанізований) поляк Маринович пише про "справедливість", підтримує еврея Шевчука (Кракеса), явно прагне побачити Україну і українців так як і вбитого Авеля й пише про Путіна-Каїна. Але не вказує що Путін і його оточення є евреями, окупантами РФ.

РФ колонія Ізраїлю. Тому після перемоги над окупантами-московитами також зла не стане менше, бо РФ тільки колонія Ізраїлю. Але окупанта потрібно бити і перемагати, аби вижити.

Пропоную усім подивитися на дії Папи Франциска зі сторони справедливості. Хто більше винен? Раби московити чи рабовласники евреи? Уважно подивіться, аби не возвеличили і аби не відмазати еврейских сатаністів, носіїв зла.
Re[3]: Я підтримую Папу Франциска               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-04-2022 21:20

«Позиція Ватикану – бути над конфліктом, але це не те, чого очікують католики України і світу», – Анатолій Бабинський
https://ucu.edu.ua/news/davnya-pozytsiya-vatykanu-buty-nad-konfliktom-ale-tse-ne-te-chogo-ochikuyut-sogodni-katolyky-ukrayiny-i-svitu-anatolij-babynskyj/
Фантазії гісторика з ополяченого і опархаченого УКУ, якого пархате начальство погнало "вчити" Папу Франциска, як школярика.
Re[4]: Я підтримую Папу Франциска               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-04-2022 21:21

Папа, Путін і бомбардувальники. Дмитро Корчинський. Ютуб.
https://www.youtube.com/watch?v=XorqVZLvhXU
Так, еврей Кирило за сатану, підтримую в тому Корчинського.
Корчинський звинуватив Папу Римського що "він боїться називати добро добром. а зло злом". І Корчинський хвалить евре-польского "червоного папу" Кароля Войтили, який назвав комунізм злом і активно сприяв розвалу СРСР. Але після того "червоного папи" зла менше не стало. Бо комунізм був різношерстним, там були романтики, злодії і сатаністи (сатаністів червоний папа назвав "божим народом"). Сатаністи стали олігархами, злодії перефарбувалися, а на романтиків звалили усі злочини й усунули від влади. Добре що усунули від влади романтиків, але чого залишили злодїв і чому возвеличили еврейских сатаністів, носіїв зла?
Після перемоги над окупантами-московитами також зла не стане менше, бо РФ тільки колонія Ізраїлю. Але окупанта потрібно бити і перемагати. аби вижити.
Пропоную Корчинському подивитися на дії Папи Франциска зі сторони справедливості. Хто більше винен? Раби московити чи рабовласники евреи? Уважно подивися, аби і ти не возвеличив або не відмазав еврейских сатаністів, носіїв зла.
Re[5]: Я підтримую Папу Франциска               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-04-2022 21:34

Папа: па-па. Кат=Жертва. Читай Біблію, Франциску. Я зла до Зла | Ірина Фаріон. Ютуб.
https://www.youtube.com/watch?v=88KJPAElLCs
Ірина Фаріон заперечувала ієрархію Церкви Христової, пропагувала штундизм і перекладала злочини еврее-поляків, шевчуків і возняків, на Папу Франциска.
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!