Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Тема: "Заборона свинини"
   
"Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 20-11-2022 16:13

Коли і хто вперше ввів "заборону на свинину"?
Ввели "заборону на свинину сатаністи, давно, ще до Ездри або і до Мойсея.

Коли в евреев появилася "заборона на свинину"?
В середині першого століття, після народження Богочоловіка Ісуса Христа

Хто ввів "заборону на свинину" евреям?
Секта книжників.
Re: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 20-11-2022 16:17

Новий Завіт, Мт 8,28-34. Про вигнання Богочоловіком Ісусом Христом легіону бісів з еврея-гадаринця. Де апостол Матвій зафіксував що тоді значна частина евреев відкрито вирощувала свиней і їла свинину в роки земного життя Богочоловіка. Зокрема і евреи з коліна Гада.
То коли була введена серед евреев "заборона на свинину"? Тоді, в роки земного життя Богочоловіка Ісуса Христа "заборона на свинину" ще тільки вводилася, як мінімум. І це через більш як 12 століть після життя Мойсея, якому явно приписують "заборону на свинину".
Скоріше цю "заборону на свинину" ввела секта книжників, шляхом приписання цього Мойсею, котра виникла в середовищі цеху писарів з Єрусалиму, перейшовши в сатанізм. сатанізм виник скоріше ніж іудаїзм і серед сатаністів здавна була заборона на свинину, після того як сатана перетворив частину сатаністів в мавп і в свиней. Секта книжників мала таку можливість, бо вони переписували Старий Завіт, і була в тому зацікавлена, бо сатаністи не їдять свинини.
Секта книжників вбила Богочоловіка Ісуса Христа, вбила усіх іудейских священиків (голодом) і вбила евреев-християн з єрусалимської єпархії (отрутою). До того секта книжників ввела в Єрусалимський храм мінял, з чого мала великий прибуток, котрих вигнав з храму Богочоловік Ісус Христос... І приписала Мойсею "заборону на свинину".
Або книжники почали насаджувати евреям "заборону на свинину" вже після вбивства, Воскресіння і Вознесіння Богочоловіка Ісуса Хреста й після вбивства книжниками іудейських священиків, бо тоді апостолам Богочоловіка чомусь довелося ще раз публічно підтвердити правила на їжу дані Богом Ною, в яких ніякої заборони на свинину не було.
Впевнений що так і було.
Re: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 21-11-2022 15:32

Новий Завіт, Мт 8,28-34. Про вигнання Богочоловіком Ісусом Христом легіону бісів з еврея-гадаринця. Де апостол Матвій зафіксував що тоді значна частина евреев відкрито вирощувала свиней і їла свинину в роки земного життя Богочоловіка. Зокрема і евреи з коліна Гада.
То коли була введена серед евреев "заборона на свинину"? Тоді, в роки земного життя Богочоловіка Ісуса Христа "заборона на свинину" ще тільки вводилася, як мінімум. І це через більш як 12 століть після життя Мойсея, якому явно приписують "заборону на свинину".
Скоріше цю "заборону на свинину" ввела секта книжників, шляхом приписання цього Мойсею, котра виникла в середовищі цеху писарів з Єрусалиму, перейшовши в сатанізм. сатанізм виник скоріше ніж іудаїзм і серед сатаністів здавна була заборона на свинину, після того як сатана перетворив частину сатаністів в мавп і в свиней. Секта книжників мала таку можливість, бо вони переписували Старий Завіт, і була в тому зацікавлена, бо сатаністи не їдять свинини.
Секта книжників вбила Богочоловіка Ісуса Христа, вбила усіх іудейских священиків (голодом) і вбила евреев-християн з єрусалимської єпархії (отрутою). До того секта книжників ввела в Єрусалимський храм мінял, з чого мала великий прибуток, котрих вигнав з храму Богочоловік Ісус Христос... І приписала Мойсею "заборону на свинину".
Або книжники почали насаджувати евреям "заборону на свинину" вже після вбивства, Воскресіння і Вознесіння Богочоловіка Ісуса Хреста й після вбивства книжниками іудейських священиків, бо тоді апостолам Богочоловіка чомусь довелося ще раз публічно підтвердити правила на їжу дані Богом Ною, в яких ніякої заборони на свинину не було.
Впевнений що так і було.

"Заборону на свинину" придумали сатаністи, ще мабуть до появи іудаїзму, до Ездри, або і до Мойсея. А насадили евреям "заборону на свинину" в середині першого століття також сатаністи, котрі називали себе книжниками і косили іудаїзм, вже після вбивства ними, Воскресіння і Вознесіння Богочоловіка Ісуса Хреста й після вбивства книжниками іудейських священиків. Бо тоді апостолам Богочоловіка Ісуса Христа чомусь довелося ще раз публічно підтвердити правила на їжу дані Богом Ною, в яких ніякої заборони на свинину не було.
Re[2]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Андрей (https://ukr.forum.cool/) 23-11-2022 07:58

Из всего скота, на земле обитающего, вы можете употреблять в пищу только животных, у которых копыта раздвоены и полностью разделены и которые жуют жвачку, — таких есть можно.

Левит 11
Re[3]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 23-11-2022 18:45

І чому цього ніхто не цитував до середини першого століття після народження Богочоловіка Ісуса Христа? Чому евреи їли свинину часи земного життя Богочоловіка? Чому це суперечить тому що Бог сказав Ною?
Re[4]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 23-11-2022 18:51

Чому апостоли Богочоловіка Ісуса Христа не заперечували свинини?
Re[2]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 10-01-2023 17:13

Бог не забороняв їсти свинину. Іудеї їли свинину. "Заборона на свинину" є тільки в сатаністів. Цю "заборону" сатаністи вписали в Старий Завіт.
Re: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 03-12-2022 21:30

Ті віри котрі стверджують що нібито "Бог заборонив свинину" глибоко помиляються. Бог Ною такого не казав. І Бог незмінний. "Заборона на свинину" це впливи (обмани) сатанізму, в котрих заборона на свинину була ще до появи іудаїзму й ісламу. Тому християни рішуче відкинули сатанинську "заборону на свинину".

Твердження що нібито "30% хвороб спричиняє свинина" нічим не підтверджене, це чиясь вигадка.

Іудаїзму немає вже майже 2000 років, і в останні роки іудаїзму, тобто і в роки земного життя Богочоловіка Ісуса Христа, усі евреи їли свинину, про що виразно написано в Новому Завіті, там де описано прохід Богочоловіка в Гадаринський край, де жило еврейске коліно Гада і де Він вигнав легіон бісів з еврея.
Ті що себе тепер називають "іудеями" є сатаністами і вони не їдять свинини. І не Бог їм це сказав.
Re[2]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Андрей 04-12-2022 04:32

53 Иисус же сказал им: истинно, истинно говорю вам: если не будете есть Плоти Сына Человеческого и пить Крови Его, то не будете иметь в себе жизни.
54 Ядущий Мою Плоть и пиющий Мою Кровь имеет жизнь вечную, и Я воскрешу его в последний день.
55 Ибо Плоть Моя истинно есть пища, и Кровь Моя истинно есть питие.

https://www.amen.in.ua/john/chapter-6.html
Re[2]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Галина 17-12-2022 18:49

Євреї не їли свинину. Гадаринський край населяли по більшій мірі якраз таки язичники. Де в Біблії вказано що вони їли свинину??
Бог сказав Ною взяти па парі нечистих тварин і по декілька пар чистих (якщо я не помиляюсь). Отже ще за часів Ноя було відомо яких тварин можна їсти, а яких ні. Бог заздалегідь створив тварин для їжі і тварин непридатних для їжі, які повинні виконувати інші функції (наприклад санітари лісу, водойм і т.д.)
Закон про чистих і нечистих тварин для всіх людей, і він не відмінений.
До чого тут взагалі сатаністи?
Re[3]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-12-2022 19:34

Ні. Гадаринський край населяло еврейске коліно Гада. Гад - Гадаринський край. Евреи завжди і усюди жили відокремлено. А інші народи остерігалися оселятися серед евреев.
Люди, в традиційному суспільстві їли те що вирощували. А апостол Матвій описав як Богочоловік Ісус Христос був в Гадаринському краю, і там згадуються свині котрих вирощували евреи. Тобто евреи їли свинину.
Бог Ною не забороняв їси свинину.
До Ноя люди взагалі не їли мяса.
Усі тварини є по суті однакові. Поняття чисті і не чисті було лише для жертвоприношення тварин, а не для їжі тих чи інших тварин.
Заборону на свинину придумали сатаністи. Секта книжників була сатанинською. Книжники вбили іудейських священиків, тим припинили існування іудаїзму і сказали евреям про "заборону на свинину. До того ніхто, зокрема і пророки, не згадували про "заборону на свинину", бо тоді така заборона була тільки в сатаністів і тодішні сатаністи це не афішували..
Сатаністи ще ввели евреям заборону перебування свиней на землі евреев. Чого в роки земного життя Богочоловіка Ісуса Христа евреи ще не знали, згідно опису перебування Богочоловіка в Гадаринському краю.
В сучасному Ізраїлі є свині, мало але є, і там їх утримують в клітках, підлога котрих припіднята над землею (заборона виконана), а в Гадаринькому краї свині традиційно паслися на землі.
Не фантазуйте.
Re[3]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-12-2022 19:43

Риба "чиста", рибу їдять усі, але рибу ніколи не використовували в жертвоприношені тварин.
Re[4]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Галина 18-12-2022 20:05

Надайте будь ласка джерела де таке пише що Гадаринський край населяли тільки євреї? Бо я знаходжу тільки інформацію де пише шо там жили язичники.
Риба теж не вся чиста. Є перелік яку можна їсти, а яку ні. Наприклад рибу без чешуї не можна.
Тільки цього не будете їсти…І свині, бо вона має розділені ратиці, і має ратиці роздвоєні розривом, та жуйки не жує, нечиста вона для вас
Левит 11:4,7
А ті, хто…їдять м’ясо свиняче й гидоти та мишу, вони разом загинуть, говорить Господь!
Ці рядки з Біблії як прокоментуєте? Це сатаністи по вашому туда вписали?

І поки Петрові готували обід, йому було видіння. 11Петро побачив, як небеса розкрилися й щось подібне до великого простирадла, яке хтось тримає за чотири ріжки, злетіло додолу. 12А на ньому були різноманітні тварини й гади земні, а також птахи небесні.
13Тоді голос долинув до нього: «Встань, Петре. Вбий і їж!» 14Петро відповів: «Звісно, я не можу, Господи! Я ніколи не їв нічого брудного або нечистого». 15І вдруге пролунав голос: «Не вважай нечистим те, що очищене Богом». 16І так тричі голос промовив до Петра, і тричі Петро відмовлявся, а після того все знову піднялося на небо. (Діяння 10)

З цих рядків бачимо що не їли євреї нечисту їжу. Якби можна було їсти Ісус би сказав Петрові що можна їсти свиню. І цієї ситуації би просто не існувало. І забіжу наперед в цих рядках не йдеться про те що можна їсти все підряд, тлумачення там інше, якщо ви знаєте продовження.
Re[5]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 19-12-2022 09:05

Написано таке без посилань і пояснень. Такого тепер є багато.
Гадаринський край це місце проживання еврейского коліна Гада. Так є і тепер там; палестинська автономія і там живуть палестинці, еврейска частина Палестини то там живуть евреи. Богчоловік Ісус Христос казав що прийшов до "погибаючих овець ізраїльских". зокрема і йдучи в Гадаринський край, до евреев.

Левит 11,7: "ані свині, хоч у неї ратиці розділені, та навіть має розщеплену стопу, бо вона не ремиґає, тож нечиста вам буде".
Впевнений що це редагування сатаністів. Вони принаймні 300 років були переписувачами Старого Завіту. Мормони кажуть що уся Біблія це "зловмисне редагування" і ви з ними не сперечаєтеся, а статус нехристиянської організації мормони отримали за те що вони вчили що "мормони після смерті стають богами".
Курка відригує і жує? Ні. Евреи курятину їдять? Так їдять. Тобто евреи "порушують редагування сатаністів". І евреям за це нічого не буде. Бо Старий Завіт писався для іудеїв, а іудеїв вже немає майже 2000 років. Тобто вже ніхто не зобовязаний керуватися Старим Завітом, особливо там де є протиріччя з Новим Завітом.

Левит 11: "9 З усього ж, що в водах, те можна вам їсти: все, що має поплавці й луску; чи воно буде в водах, чи в морях, чи в річках, це й їжте.
10 А все, що не має поплавців і луски, чи то в морях, чи в річках, і все, що кишить у водах, та й усяка водна тварина, буде вам гидотою".
Усі риби мають плавники і хоч якусь луску. Там слова "риба" немає, У воді живе не тільки риба.

Галина: "А ті, хто…їдять м’ясо свиняче вони разом загинуть, говорить Господь!"
Де таке написано?

Глава 10 Діянь апостолів ніяк не стосується їжі. Це містика, про хрещення усіх народів і про манєчку евреев з назвою "богообраність".
Апостол Петро не був евреем. Він був галеліяненом, сирійцем.
Ви Галина прям як прихватизатор-рендатор Коломойша. Ви еврейка?
Re[6]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Галина 19-12-2022 17:00

Курка це птах, там про птахів окремо написано:
«Із птахів же цурайтеся цих [не слід їх їсти, нечисті вони]: орла, грифа і морського орла, шуліку і сокола з породою його, усякого ворона з породою його, страуса, сови, чайки і яструба з породою його, пугача, риболова й ібіса, лебедя, пелікана і сипа, чаплі, зуя з породою його, удода і нетопиря» (Лев. 11:13-19).
Ви вірно вказали, що не тільки про рибу йде мова, а й про все, що живе у воді, тобто кальмарів, молюсків і тд їсти теж не можна. А риба є і без чешуї, акула наприклад, сом, вугор.
«А ті, хто освячується й очищає себе у поганських садках, один по одному, всередині, їдять м'ясо свиняче й гидоти та мишу, вони разом загинуть, говорить Господь!...» (Це Іс. 66:17)
Ні, я не єврейка.

А шодо решти, то ви там зверху влучну цитату написали, про те що не потрібно вірити у бабські байки. Мені здається це більше вас стосується з цими масонами і сатаністами.
Re[7]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 19-12-2022 20:57

В Ісаї 66:17 слово "свинину" явно вписали сатаністи. Ще ніхто не помер від свинини.
Так правдивіше виходить, бо Ісая викриває магію, а не про їжу, як таку:
16 Бо вогнем судитиме Господь усю землю, мечем - усяке тіло; багато буде побитих Господом.
17 Ті ж, які святяться, очищують себе, щоб увійти в сади за кимось, що всередині; ті, що їдять гидоту й мишей, усі загинуть, - слово Господнє.

Ні. Не мене це стосується. Перехристіться, тоді коли видається щось.
Re[8]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Галина 20-12-2022 06:23

В цього не можете знати вписали чи не вписали, може і про мишей тоді вписали, їжте вже і мишей тоді, чого ні.
Курка - це свійський птах, не перекручуйте. Якщо не написано, що не можна її їсти, значить дозволено.
Re[9]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 20-12-2022 18:36

Можна усе знати, потрібно тільки над тим працювати. "Усе таємне стане явним".
В Новому Завіті не написано нічого про заборону на свинину. Тому християни правомірно і по природі речей їдять свинину. Ви Галино не зі мною воюєте, ви воюєте з Новим Завітом і з Святою Трійцею, тобто з Богом.
Мишей ніхто ніколи і ніде не їв. Але мишей відьмаки використовують в магічних ритуалах. Ісая це викривав, а сатаністи в слова Ісаї вліпили слово "свинину", внесли зловмисне редагування в Старий Завіт.
Свинину ніхто і ніколи не використовував ні в яких ритуалах.
Єгиптяни знали Закон, обрізання, першу частину книги Буття, Псалтир, Пісню Пісень, книгу Йова.. і їли свинину. Ще до появи евреев.
Re[6]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 19-12-2022 20:46

Курка не літає. Термінологія тоді і тепер різна.
Де вказано що можна їсти курятину?

В Ісаї 66:17 слово "свинину" явно вписали сатаністи. Ще ніхто не помер від свинини.
Так правдивіше виходить, бо Ісая викриває магію, а не про їжу, як таку:
17 Ті ж, які святяться, очищують себе, щоб увійти в сади за кимось, що всередині; ті, що їдять гидоту й мишей, усі загинуть, - слово Господнє.
Re: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Андрій (https://doc.forum.cool/) 18-12-2022 12:55

Вот якщо чесно — це ваш вибір їсти м'ясо, чи не їсти — це ваше право, але чисто для розуму, просвітління, познаня Бога — краще відбавитись від м'ясо взагалі! Удачі, всего найкращого!
Re[2]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 18-12-2022 17:37

Я не є монахом. Я є людиною важкої фізичної праці і ця праця є професією і покликанням. Моє вивчення сатанізму обмежується вивченням впливом сатанізму на суспільство і на історію людства. Знаю що є містика, що є магія (антипод релігії й містики) але тим цікавлюся обмежено, тільки тоді коли є така потреба.
Re[3]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 18-12-2022 17:58

Я не є монахом. Я є людиною важкої фізичної праці і ця праця є професією і покликанням. Моє вивчення сатанізму обмежується вивченням впливом сатанізму на суспільство і на історію людства. Знаю що є містика, що є магія (антипод релігії й містики) але тим цікавлюся обмежено, тільки тоді коли є така потреба.
Краще б ти вивчав християнство - корисніше було б.
Re[4]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 18-12-2022 22:46

Кому "корисніше"?

Віталій, я є християнином, хрещеним, з народження, вже багато років.
В Церкві Христовій є ще і церковні заповіді. Шоста церковна заповідь забороняє читати "злі книги і часописи". Той хто створює заборони той може дозволити винятки в забороні, І в мене є дозвіл від церкви вивчати сатанізм. Тому я не був обдуреним сатаністами і не зачарувався сатанізмом. Тому пережив декілька спроб вбивства, різними засобами.

Що ти Віталій такого знаєш про християнство чого я не знаю?
Re[5]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 20-12-2022 12:25

Кому "корисніше"?
Віталій, я є християнином, хрещеним, з народження, вже багато років.
Помиляєшся. Якби ти зна Св. Писання, то розумів, що не хрещений ні ти, ні піп, який тебе "хрестив".
В Церкві Христовій є ще і церковні заповіді. Шоста церковна заповідь забороняє читати "злі книги і часописи". Той хто створює заборони той може дозволити винятки в забороні, І в мене є дозвіл від церкви вивчати сатанізм. Тому я не був обдуреним сатаністами і не зачарувався сатанізмом. Тому пережив декілька спроб вбивства, різними засобами.
Що ти Віталій такого знаєш про християнство чого я не знаю?
Те, що написано в Божому Слові.
Re[6]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 20-12-2022 18:08

Єресь анапбаптиську і єгрвіську гониш. Я хрещений і священик який мене христив був хрещеним.
Пиши конкретніше.
Що ти Віталій такого знаєш про християнство чого я не знаю?
Re[7]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 20-12-2022 18:14

Єресь анапбаптиську і єгрвіську гониш. Я хрещений і священик який мене христив був хрещеним.
Єресь - це вчення, яке потирічить Божому Слову. Тобто, те вчення, яке ти сповідуєш.
Пиши конкретніше.
Що ти Віталій такого знаєш про християнство чого я не знаю?
Повторюю - те, про що пише Боже Слово.
А щоб говорити конкретніше, потрібно домовитись про спільну систему координат, у яких буде йти розмова. Отож, я буду вести розмову лише при одній умові - якщо ти визнаєш Боже Слово вищим авторитетом за людське.
Re[8]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 21-12-2022 14:19

Єресь це те шо що визнано таким Церквою Христовою, відповідним церковним судом. Не може одна людина визачати що таке єресь. Заперечення таїнства хрещення УГКЦ є єресю анабаптизму і єговізму, бо вони таким промишляли. І ти Віталій таким промишляєш. Безпідставно.
Є сотні тлумачень Біблії і сотні перекладів, тому я керуюся прясненням Біблії УГКЦ. Біблія є для людей, а не люди для Біблії. Це сатаністи, типу секти книжників (суботників) Біблію ставили вище людей, бо вони мали можливість вносити зловмисні редагування в Старий Завіт.
Окрім Святого Письма є рішення Вселенських соборів, соборів КЦ, твори святих Отців, є кров мучеників, є традиція, яка каже що догматом церкви може бути тільке те що прямо і буквально сказане Богом, а не уся Біблія. Тільки це може бути "спільною системою координат.
Для прикладу, скажи про що нам говорить Книга Іштар"? Потім я скажу про шо говорить нам ця книга Біблії. І ми зрозуміємо чи є між нами в іншому "спільна система координат". Будемо реалістами.
Re[9]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 21-12-2022 19:50

Єресь це те шо що визнано таким Церквою Христовою, відповідним церковним судом. Не може одна людина визачати що таке єресь. Заперечення таїнства хрещення УГКЦ є єресю анабаптизму і єговізму, бо вони таким промишляли. І ти Віталій таким промишляєш. Безпідставно.
В єресі знаходищся ти і це легко довести.
Є сотні тлумачень Біблії і сотні перекладів, тому я керуюся поясненням Біблії УГКЦ. Біблія є для людей, а не люди для Біблії. Це сатаністи, типу секти книжників (суботників) Біблію ставили вище людей, бо вони мали можливість вносити зловмисні редагування в Старий Завіт.
Так, Біблія - для людей, але недобросовісні люди, заради своєї вигоди, вигадали єресі УГКЦ, ПЦ і КЦ. І це також легко довести.
Окрім Святого Письма є рішення Вселенських соборів, соборів КЦ, твори святих Отців, є кров мучеників, є традиція, яка каже що догматом церкви може бути тільке те що прямо і буквально сказане Богом, а не уся Біблія. Тільки це може бути "спільною системою координат.
Для прикладу, скажи про що нам говорить Книга Іштар"? Потім я скажу про шо говорить нам ця книга Біблії. І ми зрозуміємо чи є між нами в іншому "спільна система координат". Будемо реалістами.
Був лише один єдиний справді вселенський, легітимний, собор - перший, на якому був укладений канон Біблії. Решта соборів були не вселенськими, тому нелегітимними. Ніяке рішення собору, ні праці "отців" не можуть бути авторитетними , якщо вони суперечать Божому Cлову. А коли ти починаєш, замість визнання найвищого авторитету Св. Писання, викручуватись, як вуж на сковорідці, Не визнаєш Біблію Божим Словом, починаєш морозити всякі дурниці про переписування Св. Писання, то не треба прикидатись християнином. Так і кажи - мені плювати на боже Слово - у мене є переданння "отців". Це, по крайній мірі, було б чесніше. Ото ж, повторюю, не хрещений ні ти, ні піп, який тебе "хрестив", ані жоден традиційний "хримтиянин".
Re[10]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-12-2022 16:54

Триндиш Віталій. Ти не можеш довести те чого немає. І ніхто такого не може.
Немає єресей з назвами УГКЦ, "ПЦ" і "КЦ". Обмови це смертний гріх.

Усі 7 Вселенськмх соборів легітимні, бо їх визнали усі помісні церкви Церкви Христової. Ти хочеш аби і єретикі приймали участь у Вселегнських соборах? Ніяких суперечностей Святих Отців з НовіммЗавітом немає. І т.д.

Триндиш і обмовляєш. Я є хрещеним і священик який мене христив був хрещеним. І усі греко-католики є хрещеними.

Ще раз, в Церкві Христовій обовязком, догмато може бути тільки те що прямо і буквально сказане Богом. Для прикладу, це Декалог і таке подібне, а не усе. Тільки на такій основі ми можемо плодовито вести дискусію. Без твого хамства і без твоїх обмов.

Скажи, про що нам говорить Книга Іштар?
Re[8]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 21-12-2022 14:28

В моєму Каноні Святого Письма є 72 книги, а в твоєму мабуть 66..?
Re[2]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 20-12-2022 18:15

Вот якщо чесно — це ваш вибір їсти м\'ясо, чи не їсти — це ваше право, але чисто для розуму, просвітління, познаня Бога — краще відбавитись від м\'ясо взагалі! Удачі, всего найкращого!
Де таке написано в Святому Писанні?
Re[3]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-12-2022 16:56

Віталій, успагойся. І читай монастирські статути.
Re[4]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 22-12-2022 17:59

Віталій, успагойся. І читай монастирські статути.
Навіщо мені читати єресь? СамЕ існування монастирів і чернецтва суперечить Божому Слову, на основі якого ти так боїшся дискутувати. Отож, який з тебе християнин, якщо ти не любиш, не знаєш Його слова і не маєш навіть бажання знати Істину?
"І побачив я небо відкрите. І ось білий кінь, а Той, Хто на ньому сидів, зветься Вірний і Правдивий, і Він справедливо судить і воює. 19:12 Очі Його немов полум'я огняне, а на голові Його багато вінців. Він ім'я мав написане, якого не знає ніхто, тільки Він Сам. І зодягнений був Він у шату, покрашену кров'ю. А Йому на ім'я: Слово Боже."
(Відкр.19:11-14)
Re[5]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-12-2022 18:27

Триндиш, хамиш і обмовляєш Віталій

Чим Йосип Обручник відрізнявся від монаха? Чим пророки відрізнялися від монахів? Чим Іван Хреститель відрізнявся від монаха?
Що таке "Відкр"?
Re[6]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 24-12-2022 21:38

Триндиш, хамиш і обмовляєш Віталій
Кого я обмовляю ы де хамлю?
Чим Йосип Обручник відрізнявся від монаха? Чим пророки відрізнялися від монахів? Чим Іван Хреститель відрізнявся від монаха?
Що таке "Відкр"?
Ні пророки, ні Іван Хреститель не відгороджувались від людей стінами, а навпаки - йшли до людей, щоб звістити їм волю Божу і шлях спасіння.
"Відкр." - остання книга Біблії - "Відкриття"
Re[7]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 24-12-2022 23:00

Мене обмовляєш.

Коли і де проповідував Йосип Обручник?
Вплив монашества на історію людства, зокрема України, є величезним.
Перші монастирі були в печерах.

Чим Йосип Обручник відрізнявся від монаха? Чим пророки відрізнялися від монахів? Чим Іван Хреститель відрізнявся від монаха?

По українськи ця книга називається Обявленням Івана Богослова. Ти яким перекладом Нового Завіту користуєшся?
Re[8]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 27-12-2022 19:20

Мене обмовляєш.
Де?
Коли і де проповідував Йосип Обручник?
Він мені нецікавий.
Вплив монашества на історію людства, зокрема України, є величезним.
Сатана впливає на людство різними способами.
Перші монастирі були в печерах.
Це нічого не змінює.
Чим Йосип Обручник відрізнявся від монаха? Чим пророки відрізнялися від монахів? Чим Іван Хреститель відрізнявся від монаха?
Тим, що не ховався за стінами, а йшов до людей звіщати Божу волю
По українськи ця книга називається Обявленням Івана Богослова. Ти яким перекладом Нового Завіту користуєшся?
Різними
Re[9]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 28-12-2022 20:09

Триндиш, хамиш і обмовляєш Віталій, шиючи мені і монахам якусь єресь.

Ти Віталій поводишся як біснуватий. Твоя пятидесятницька секта є середовищем для вербування злодіїв, обмовників і терористів. В твоїх одновірців подвійна мораль; для своїх і для інших. Це плід твого проповідництва. Він є злим.

Я не відмовлявся від дискусії, це ти відмовився, коли я сказав про неможливість дискутувати на основі визнання усього написаного в Біблії.
Ще раз, можна дискутувати тільки на основі того що прямо і буквально сказав Бог в Біблії, типу Декалога.
Ти не зміг пояснити вірш 17 глави 66 книги Йова, що є спільного між свининою і мишею. Ти і твої одновірці ходять за жінкою в Бетел (Вавілон)? Ти промишляєш злочинами проти людяності? Ти одіваєш білий одяг і йдеш в Бетел очищатися? Ти вихваляєшся чарівництвом? Як це написано в книзі Буття?
В роки Абрама-Йосипа в Вавілоні був тільки храм Іштар (Астарти), тобто храм сатаністів. В Біблії є й історія сатанізму, косяча побожність, легко прикрита. Для мене це не може бути авторитетом.
Re[10]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 03-01-2023 10:48

Триндиш, хамиш і обмовляєш Віталій, шиючи мені і монахам якусь єресь.
На відміну выд тебе, я, все, що стверджую, обгрунтовую Божим Словом.
А от ти таки обмовляєш без всяких підстав.
Ти Віталій поводишся як біснуватий. Твоя пятидесятницька секта є середовищем для вербування злодіїв, обмовників і терористів. В твоїх одновірців подвійна мораль; для своїх і для інших. Це плід твого проповідництва. Він є злим.
Ось як і зараз - зводиш наклепи без всякої підстави. Твій духовний батько - сатана, бо це він батько брехні.
А Ісус їм сказав: Якби Бог був Отець ваш, ви б любили Мене, бо від Бога Я вийшов і прийшов, не від Себе ж Самого
прийшов Я, а Мене Він послав.
8:43 Чому мови Моєї ви не розумієте? Бо не можете чути ви слова Мого.
8:44 Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо
правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді.
8:45 А Мені ви не вірите, бо Я правду кажу.
Я не відмовлявся від дискусії, це ти відмовився, коли я сказав про неможливість дискутувати на основі визнання усього написаного в Біблії.
Нема сенсу дискутувати на християнські, духовні теми, не маючи основою Боже Слово. Християнин не має іншої основи, крім цієї. Якщо ти не визнаєш Боже Слово своєю основою, то ти ніякий не християнин. Ти точно такий же єретик, як і Ігор.
Ще раз, можна дискутувати тільки на основі того що прямо і буквально сказав Бог в Біблії, типу Декалога.
Можна і треба дискутувати на основі всієї Біблії, бо вся вона - Боже Слово, яке Бог дав через Своїх людей. Декалог теж був даний через людину - Мойсея.
16 Все Писание богодухновенно и полезно для научения, для обличения, для исправления, для наставления в праведности,
(2Тим.3:16)
1:19 І ми маємо слово пророче певніше. І ви добре робите, що на нього вважаєте, як на світильника, що світить у темному місці,
аж поки зачне розвиднятися, і світова зірниця засяє у ваших серцях,
1:20 бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить.
1:21 Бо пророцтва ніколи не було з волі людської, а звіщали його святі Божі мужі, проваджені Духом Святим.
(2Пет.1:19-21)
Ти не зміг пояснити вірш 17 глави 66 книги Йова, що є спільного між свининою і мишею.
Я пояснив.
Ти і твої одновірці ходять за жінкою в Бетел (Вавілон)? Ти промишляєш злочинами проти людяності? Ти одіваєш білий одяг і йдеш в Бетел очищатися? Ти вихваляєшся чарівництвом? Як це написано в книзі Буття?
Ти наклепник.
В роки Абрама-Йосипа в Вавілоні був тільки храм Іштар (Астарти), тобто храм сатаністів. В Біблії є й історія сатанізму, косяча побожність, легко прикрита. Для мене це не може бути авторитетом.
Ти наклепник і шулер. Біблія описує і шлях грішників і шлях праведників. І ти ніде не знайдеш схвалення дій грішників, або якісь поради робити так, як вони. Біблія показує дії грішників , осуджує їх і показує наслідки для грішників. Так що ти брехло, яке разом зі своїм батьком - сатаною зводить наклепи на Біблію, Бога і християн.
Re[11]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 03-01-2023 17:52

Ні. Ти ще керуєшся історією сатанізму, вписану в Старий Завіт, й редагуванням сатаністами.

Пургу гониш Віталій, Богом греко-католиків є Свята Трійця. Це твої братки по вірі мене обмовляли, писали на мене доноси в МВС, неодноразово намагалися вбити, вчиняли юридичні злодійства. Богом пятидесятників є евреи, тобто сатаністи.
Основою дискусії має бути Слово Бога (прямо і буквально сказане Богом), а не усе написане в Біблії. А потім можна розширирити основу на весь Новий Завіт (в нормальному перекладі і в церковному Каноні) І не більше. Книгою Християн є Новий Завіт. Книгою іудеїв було Пятикнижя. Це різні релігії. Іудо-християнство це новітня вигадка евреев.
Немає в мене і в моїй УГКЦ ніякої єресі.
Людство знало Декалог ще до народження Мойсея.
Від закінчення іудаїзму(30-ті рр) і до виходу християн з катакомб (4ст) сатаністи безконтрольно переписували Старий Завіт і внесли там їх історію і їх редагування. Іудеї їли свинину, а сатаністи написали що "свинина заборонена"...
Ти прикриваєш цитатами з Біблії єресь твоїх пятидесятників.
Де ти пояснив вірш 17 глави 66 книги Ісаї?
Так написали сатаністи в книзі Буття.
Грішниками є усі, але не усі грішники є сатаністами
Ще раз запитую. Ти і твої одновірці ходять за жінкою в Бетел (Вавілон)? Ти промишляєш злочинами проти людяності? Ти одіваєш білий одяг і йдеш в Бетел очищатися? Ти вихваляєшся чарівництвом? Як це написано в книзі Буття?
В роки Абрама-Йосипа в Вавілоні був тільки храм Іштар (Астарти), тобто храм сатаністів. В Біблії є й історія сатанізму, косяча побожність, легко прикрита. Для мене це не може бути авторитетом.
Написане в Старому Завті сатаністами говорить що сатаністи не змінилися з часів Абрама і Йосипа. І ти тим керуєшся. Ще й мене втягуєш в твоє зловіря.
Ти і твоя секта не зможете поєднати сатанізм з християнством.
Re[12]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 13-01-2023 20:34

Ні. Ти ще керуєшся історією сатанізму, вписану в Старий Завіт, й редагуванням сатаністами.
Тобто, ти закидаєш Богові, що Він не зміг зберегти Своє Слово? Тобто, ти богохульствуєш і оббріхуєш Бога, як і його ворог - сатана.

Пургу гониш Віталій, Богом греко-католиків є Свята Трійця.
Якби твоїм Богом була Свята Трійця, ти знав би її вчення. Але ти знаєш лише людські вигадки.
Це твої братки по вірі мене обмовляли, писали на мене доноси в МВС, неодноразово намагалися вбити, вчиняли юридичні злодійства. Богом пятидесятників є евреи, тобто сатаністи.
Мої брати по вірі ні на кого доноси не писали і не пишуть. Ти знову займаєшся наклепами, як і твій батько, диявол.
Основою дискусії має бути Слово Бога (прямо і буквально сказане Богом), а не усе написане в Біблії.
Звідки ти знаєш, яке Слово було сказане Самим Богом?
І ти що, не визнаєш Божим Словом послання апостолів?
Re[11]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 03-01-2023 17:56

В Старому Завіті монахів називали назореями. А ти їх заперечуєш.
Re[12]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 28-02-2023 19:56

В Старому Завіті монахів називали назореями. А ти їх заперечуєш.
Брехня. Назореї ні разу не монахи. Самсон був назореєм і був одружений. І це не було масовим явищем. Ніде в С. Заповіті нема прикладу, щоб назореї закривались від народу в монастирях. Монахи, в кращому разі, уподібнюються до лінивого раба, який даний йому талант не пустив в оборот, а приховав. А насправді їхнє становище ще гірше. Мало того, що вони не виконують місії християн на землі, то ще й служать спокусою для тих, хто справді шукає Бога і обманюють їх.
Re[9]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-12-2022 00:49

БУТТЯ (без історії сатанізму)


1. Сотворення всесвіту: світло й небозвід 1-8; земля 9-13; небесні світила 14-19; птахи та водяні єства 20-23; суходіл, тварини, люди 24-31

1 На початку сотворив Бог небо й землю.
2 Земля ж була пуста й порожня та й темрява була над безоднею, а дух Божий ширяв над водами.
3 І сказав Бог: "Нехай буде світло!" І настало світло.
4 І побачив Бог світло, що воно добре та й відділив Бог світло від темряви.
5 Назвав же Бог світло - день, а темряву назвав ніч. І був вечір і був ранок - день перший.
6 Тоді сказав Бог: "Нехай посеред вод буде твердь і нехай вона відділяє води від вод!"
7 І зробив Бог твердь і відділив води, що під твердю, від вод, що над твердю. Тож сталося так.
8 І назвав Бог твердь - небо. І був вечір і був ранок - день другий.
9 Тоді сказав Бог: "Нехай зберуться води, що під небом, в одне місце, і нехай з'явиться суша". І так сталося.
10 І назвав Бог сушу - земля, а збір вод назвав морями. І побачив Бог, що воно добре.
11 Бог сказав: "Нехай земля зростить рослини: траву, що розсіває насіння, і плодові дерева, що родять плоди з насінням, за їхнім родом на землі". І так сталося.
12 І вивела земля з себе рослини: траву, що розсіває насіння за своїм родом, і дерева, що родять плоди з насінням у них, за їхнім родом. І побачив Бог, що воно добре.
13 І був вечір і був ранок - день третій.
14 Тоді сказав Бог: "Нехай будуть світила на тверді небесній, щоб відділяти день від ночі, й нехай вони будуть знаками для пір (року), для днів і років;
15 нехай будуть світила на тверді небесній, щоб освітлювати землю". І так сталося.
16 І зробив Бог два великі світила: світило більше - правити днем, а світило менше - правити ніччю, і зорі.
17 І примістив їх Бог на тверді небесній, щоб освітлювати землю,
18 та правити днем і ніччю, і відділяти світло від темряви. І побачив Бог, що воно добре.
19 І був вечір і був ранок - день четвертий.
20 Тоді сказав Бог: "Нехай закишать води живими створіннями й нехай птаство літає над землею попід твердю небесною."
21 І сотворив Бог великих морських потвор і всілякі живі створіння, що повзають та кишать у воді, за їхнім родом, і всіляке птаство крилате за його родом. І побачив Бог, що воно добре;
22 і благословив їх Бог, кажучи: "Будьте плідні і множтеся та наповняйте воду в морях, і птаство нехай множиться на землі".
23 І був вечір і був ранок - день п'ятий.
24 Тоді сказав Бог: "Нехай земля виведе з себе живі створіння за їхнім родом: скотину, плазунів і диких звірів за їхнім родом". І сталося так.
25 І сотворив Бог диких звірів за їхнім родом, скотину за родом її, і всіх земних плазунів за їхнім родом. І побачив Бог, що воно добре.
26 Тож сказав Бог: "Сотворімо людину на наш образ і на нашу подобу, і нехай вона панує над рибою морською, над птаством небесним, над скотиною, над усіма дикими звірями й над усіма плазунами, що повзають на землі".
27 І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх.
28 І благословив їх Бог і сказав їм: "Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі; пануйте над рибою морською, над птаством небесним і над усяким звіром, що рухається по землі."
29 По тому сказав Бог: "Ось я даю вам усяку траву, що розсіває насіння по всій землі, та всяке дерево, що приносить плоди з насінням: вони будуть вам на поживу.
30 Всякому ж дикому звірові, всякому небесному птаству, всьому, що повзає по землі й має в собі живу душу, я даю на поживу всяку зелень трав". І так сталося.
31 І побачив Бог усе, що створив: і воно було дуже добре. І був вечір і був ранок - день шостий.

2. Суботній відпочинок 1-3; Едем 4-9; джерела та ріки 10-14; доручення людині 15-17; людина й тварини 18-20; жінка 21-25

1 Так закінчено небо й землю з усіма її оздобами.
2 Бог закінчив шостого [1] дня своє діло, що його творив був, і спочив сьомого дня від усього свого діла, що творив був.
3 І благословив Бог шостий [2] день і освятив його; того бо дня [3] творячи зробив був.
4 Таке було походження неба й землі, коли сотворено їх. - Коли Господь Бог творив небо й землю,
5 не було ще на землі ніякої польової рослини й не росла ще ніяка трава на полі, бо Господь Бог не посилав дощу на землю, і не було людини, щоб порати землю.
6 Але виходила волога з землі й напувала всю поверхню землі.
7 Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою.
8 Господь Бог насадив сад у Едемі, на сході, й оселив там чоловіка, що його був утворив.
9 І виростив Господь Бог із землі всяке дерево, принадне на погляд і добре для поживи, і дерево життя посеред саду та й дерево пізнання добра й зла.
10 З Едему ж виходила ріка, щоб зрошувати сад, і звідти розділялась вона на чотири течії.
11 Ім'я першої - Пішон; це та, що обтікає ввесь Хавіла-край, де є золото.
12 А золото цього ж краю добре. Там же є пахуча смола й онікс-камінь.
13 Ім'я другої ріки - Гіхон; вона обтікає ввесь Куш-край.
14 Ім'я третьої ріки - Тигр; вона тече на схід від Ашшуру. Четверта ж ріка - Ефрат.
15 Узяв Господь Бог чоловіка й осадив його в Едемському саді порати його й доглядати його.
16 Та й дав Господь Бог чоловікові таку заповідь: "З усякого дерева в саду їстимеш;
17 з дерева ж пізнання добра й зла не їстимеш, бо того самого дня, коли з нього скуштуєш, напевно вмреш".
18 Тоді сказав Господь Бог: "Не добре чоловікові бути самому; сотворю йому поміч, відповідну для нього".
19 І сотворив Господь Бог з землі всіляких польових звірів і всіляких птахів піднебесних і привів їх до чоловіка побачити, як він назве їх; як саме чоловік назве кожне живе сотворіння, щоб воно так і звалось.
20 І дав чоловік назви всякій скотині, всякому птаству піднебесному і всякому звірові польовому, але для чоловіка не знайшлося помочі, йому придатної.
21 Тоді Господь Бог навів глибокий сон на чоловіка, і коли він заснув, узяв одне з його ребер і затулив те місце тілом.
22 Потім з ребра, що його взяв від чоловіка, утворив Господь Бог жінку і привів її до чоловіка.
23 І чоловік сказав: "Це справді кість від моїх костей і тіло від мого тіла. Вона зватиметься жінкою, бо її взято від чоловіка."
24 Так то полишає чоловік свого батька й матір і пристає до своєї жінки, і стануть вони одним тілом.
25 А були вони обоє, чоловік і його жінка, нагі, та (одне одного) не соромилися.

3. Спокуса та падіння 1-7; викриття провини 8-13; кари 14-20; вигнання з раю 21-24

1 З усіх же польових звірів, що їх сотворив Господь Бог, найхитріший був змій. Він і сказав до жінки: "Чи справді Господь Бог велів вам не їсти ні з якого дерева, що в саді?"
2 Жінка відповіла змієві: "Нам дозволено їсти плоди з дерев, що в саді.
3 Тільки плід з дерева, що посеред саду, Бог наказав нам: не їжте його, ані не доторкайтесь, а то помрете".
4 І сказав змій до жінки: "Ні, напевно не помрете!"
5 Бо знає Бог, що коли скуштуєте його, то відкриються у вас очі, і ви станете, як Бог, що знає добро й зло.
6 Тож побачила жінка, що дерево було добре для поживи й гарне для очей і приманювало, щоб усе знати; і взяла з нього плід та й скуштувала й дала чоловікові, що був з нею, і він теж скуштував.
7 Тоді відкрилися їм обом очі, й вони пізнали, що вони нагі; тим то позшивали смоківне листя і поробили собі пояси.
8 Але почули вони луну від Господа Бога, що ходив собі садом під час денної прохолоди, і сховався чоловік із своєю жінкою від Господа Бога серед дерев саду.
9 Тоді Господь Бог покликав чоловіка і спитав його: "Де ти?"
10 Той відповів: "Я чув твою луну у саді й злякався, бо я нагий, тож і сховався".
11 Він же сказав: "Хто тобі сказав, що ти нагий? Чи не їв ти з дерева, що я наказав тобі не їсти?"
12 Чоловік відповів: "Жінка, яку ти дав мені, щоб була зо мною, дала мені з дерева, і я їв".
13 Тоді Господь Бог сказав до жінки: "Що ти це наробила?" Жінка відповіла: "Змій обманув мене, і я їла".
14 Отож Господь Бог сказав до змія: "За те, що ти вчинив це, будь проклятий з-поміж усякої скотини та з-поміж усіх диких звірів. На череві твоїм будеш повзати і їстимеш землю по всі дні життя твого.
15 Я покладу ворожнечу між тобою і жінкою, і між твоїм потомством та її потомством. Воно розчавить тобі голову, а ти будеш намагатися ввіп'ястися йому в п'яту."
16 А жінці сказав: "Помножу вельми болі твої і твою вагітність, в болях будеш народжувати дітей. І тягти буде тебе до твого чоловіка, а він буде панувати над тобою."
17 Адамові ж сказав: "За те, що ти послухав голос твоєї жінки і їв з дерева, з якого я наказав тобі не їсти, проклята земля через тебе. В тяжкім труді живитимешся з неї по всі дні життя твого.
18 Терня й будяки буде вона тобі родити, і їстимеш польові рослини.
19 В поті лиця твого їстимеш хліб твій, доки не вернешся в землю, що з неї тебе взято; бо ти є порох і вернешся в порох".
20 Тоді Адам дав своїй жінці ім'я Єва, бо вона була мати всіх живих.
21 Та й зробив Господь Бог Адамові та його жінці одежу з шкури і одягнув їх.
22 І сказав Господь Бог: "Оце чоловік став, як один з нас, знаючи добро і зло. Тож тепер, аби лишень він не простяг своєї руки й не взяв ще й з дерева життя, а з'ївши, не став жити повіки!"
23 Тому вислав його Господь Бог з Едемського саду порати землю, що з неї був він узятий.
24 І вигнав він Адама й поставив від сходу до Едемського саду херувима з полум'яним миготливим мечем, щоб стерегти дорогу до дерева життя.

4. Пастух та рільник 1-16; потомство Каїна 17-22; Ламех та його
Re[10]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-12-2022 00:52

1 Адам спізнав Єву, свою жінку: вона зачала й породила Каїна та й сказала: "Я придбала людину з Господньої ласки".
2 Потім вродила також брата його Авеля. Авель був вівчар, а Каїн порав землю.
3 По якомусь часі Каїн приніс Господеві жертву з плодів ріллі.
4 Та й Авель приніс жертву - з первістків свого дрібного скоту, і то з найгладкіших. І споглянув Господь на Авеля і на його жертву,
5 на Каїна ж і на його жертву не споглянув. Розсердився Каїн вельми і похмурнів.
6 І сказав Господь до Каїна: "Чого ти розсердився? Чому похмурнів?
7 Коли чиниш добре, будь погідний, а коли ні - гріх на порозі чигає: він і так оволодів тобою, але мусиш над ним панувати".
8 І сказав Каїн до Авеля, свого брата: "Ходімо-но в поле." І коли вони були в полі, Каїн напав на Авеля, свого брата, й убив його.
9 Тоді Господь сказав до Каїна: Де Авель, брат твій? Той відповів: "Не знаю. Хіба я сторож брата мого?"
10 А Господь промовив: "Що ти вчинив? Ось голос крови брата твого кличе до мене з землі.
11 Тепер же проклятий ти від землі, що відкрила свої уста, щоб прийняти кров брата твого з твоєї руки.
12 Коли оброблятимеш землю, вона вже більше не дасть тобі свого врожаю. Втікачем і волоцюгою будеш на землі".
13 І сказав Каїн до Господа: "Кара гріху мого занадто велика, щоб її винести!
14 Проганяєш оце мене сьогодні з цієї землі, й від лиця твого мушу ховатись і втікачем та волоцюгою маю бути на землі; і перший, хто мене зустріне, вб'є мене".
15 Тоді Господь сказав до нього: "Якщо хтось уб'є Каїна, то зазнає помсти всемеро". Та й поклав Господь на Каїні знак, щоб не вбивав його той, хто зустріне його.
16 І відійшов Каїн від лиця Господа й оселився в краю Нод, на схід від Едему.
17 Каїн спізнав свою жінку, і вона зачала й вродила Еноха; він збудував також місто й назвав це місто іменем свого сина - Енох.
18 В Еноха ж народився Ірад; Ірад породив Мегуяела; Мегуяел породив Матусаїла; Матусаїл породив Ламеха.
19 Ламех узяв собі дві жінки: одній було на ім'я Ада, а ім'я другій Цілла.
20 Ада породила Явала. Він був батько тих, що живуть у шатрах і випасають худобу.
21 Ім'я брата його Ювал. Цей був батьком усіх гуслярів та дударів.
22 Цілла ж і собі породила Тувал-Каїна, що кував з міді й заліза всяке знаряддя. Сестра Тувал-Каїна була Наама.
23 Ламех сказав своїм жінкам: "Адо й Цілло, слухайте мій голос. Жінки Ламехові, зважайте на моє слово; бо я забив чоловіка за мою рану, а дитя (у відплату) за синяк.
24 Як за Каїна була всемеро помста, то за Ламеха в сімдесят сім разів".
25 Тоді Адам знову спізнав свою жінку, й вона вродила сина й назвала його Сет, бо, мовляв, Бог дав мені другого нащадка замість Авеля, що його вбив Каїн.
26 У Сета теж народився син, і він дав йому ім'я Енос. І тоді почали закликати ім'я Господнє.

5. Від Адама до Ноя 1-32

1 Ось книга родоводу Адама. Коли Бог сотворив людину, він створив її на подобу Божу.
2 Сотворив він їх - чоловіка й жінку, і благословив їх, і дав їм ім'я людина тоді, коли сотворив їх.
3 Як прожив Адам 130 років, то народився в нього син на його подобу й на його образ, і дав він йому ім'я Сет.
4 Віку ж Адамового, після того, як народився Сет, було 800 років, і породив він інших синів і дочок.
5 Всього прожив Адам 930 років і аж тоді помер.
6 Як Сетові було 105 років, народився в нього Енос,
7 а породивши його, жив Сет ще 807 років і породив синів та дочок.
8 Всього Сет прожив 912 років аж тоді помер.
9 Як Еносові було 90 років, народився в нього Кинан,
10 а породивши його, жив Енос ще 815 років і породив інших синів і дочок.
11 Усього прожив Енос 905 років і по тому помер.
12 Як Кинанові було 70 років, породив він Магалалієла,
13 а породивши його, жив Кинан ще 840 років і зродив синів та дочок.
14 Всього прожив Кинан 910 років і по тому помер.
15 Як Магалалієлові було 65 років, він породив Яреда,
16 а породивши його, жив Магалалієл ще 830 років і породив інших синів та дочок.
17 Усього прожив Магалалієл 895 років і тоді помер.
18 Як Яредові було 162 роки, він породив Еноха,
19 а породивши його, жив Яред ще 800 років і породив інших синів та дочок.
20 Усього прожив Яред 962 роки й по тому помер.
21 Як Енохові було 65 років, він породив Матусаїла.
22 Енох же ходив з Богом, а породивши Матусаїла, жив іще 300 років і породив інших синів та дочок.
23 Усього прожив Енох 365 років.
24 Енох ходив з Богом, та не стало його, бо Бог узяв його.
25 Як Матусаїлові було 187 років, він породив Ламеха,
26 а породивши його, Матусаїл жив ще 782 роки і породив інших синів та дочок.
27 Усього прожив Матусаїл 969 років і по тому помер.
28 Як Ламехові було 182 роки, він породив сина,
29 і дав йому ім'я Ной, кажучи: Цей порадує нас у нашій праці та й у трудах рук наших, що їх зазнаємо від ріллі, проклятої Богом.
30 А породивши Ноя, жив Ламех ще 595 років, і народились у нього інші сини та дочки.
31 Всього прожив Ламех 777 років і тоді помер.
32 Як Ноєві було 500 років, він породив Сима, Хама та Яфета.
Re[11]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-12-2022 00:54

6. Занепад звичаїв 1-4; заповідження кари 5-8; Ной 9-12; споруда ковчегу 13-22

1 І сталось, як почали люди множитися на землі та народилися в них дочки,
2 побачили сини Божі людських дочок, що були гарні, та й стали брати їх собі за жінок, хто котру вподобав.
3 І сказав Господь: Не перебуватиме дух мій у чоловікові назавжди, бо він також є тіло, й тому віку його буде 120 років.
4 Були ж того часу велетні на землі - були вони й потім, коли сини Божі жили з дочками людськими, й ці їм родили. То були славетні велети давнини.
5 Побачив Господь, що людська злоба на землі велика та що всі думки й помисли сердець увесь час тільки злі,
6 і жалував, що створив людину на землі, тож на серці йому стало важко;
7 і сказав: Знищу з лиця землі людину, яку я сотворив: людину, скотину, плазунів і птиць піднебесних, бо каюсь, що створив їх.
8 Та Ной здобув ласку в очах Господніх.
9 Ось родовід Ноя. Ной був чоловік праведний і досконалий між сучасниками; він ходив з Богом.
10 Ной мав трьох синів: Сима, Хама та Яфета.
11 Але земля зіпсувалася супроти Бога і була переповнена насильства.
12 Глянув Бог на землю, а ось вона зіпсована, бо кожне тіло занапастило свою путь на землі.
13 І сказав Бог до Ноя: Я ухвалив покласти кінець кожному тілу, бо земля переповнена насильством через них. Отож я знищу їх разом із землею.
14 Зроби собі ковчег із соснового дерева. Зробиш його з переділами й просмолиш його зсередини та ззовні смолою.
15 Зробиш його так: триста ліктів завдовжки, п'ятдесят завшир і тридцять заввиш.
16 Дах зробиш у ковчезі й зведеш його на один лікоть вище. Двері в ковчезі зробиш збоку. Збудуєш його поверхами: долішній, середній і верхній.
17 Оце я наведу потоп вод на землю, щоб вигубити під небом всяке тіло, що в ньому віддих життя. Все, що є на землі, загине.
18 Але з тобою я зроблю союз. Ти ввійдеш у ковчег, ти, твої сини, твоя жінка й жінки твоїх синів з тобою.
19 З усього, що живе, з усякого тіла введеш у ковчег подвоє з кожного роду, щоб зберегти їх живими з тобою. Нехай будуть самець і самиця,
20 З кожного роду птаства, з кожного роду скоту й з кожного роду земних плазунів, по двоє з кожного роду прийдуть до тебе, щоб зберегти їх живими.
21 Ти ж візьми для себе всяких харчів і збережи їх у себе, щоб ти й вони мали що їсти.
22 І Ной зробив усе так, як велів йому Бог; саме так і зробив він.

7. Входження у ковчег 1-16; потоп 17-24

1 Господь сказав до Ноя: Увійди ти і вся твоя родина в ковчег, бо тебе одного з цього роду побачив я праведним передо мною.
2 Зо всякої чистої скотини візьмеш по семеро до себе, самців і самиць, а з нечистої скотини по парі, самця й самицю.
3 З птаства піднебесного теж по семеро, самців і самиць, щоб зберегти живим насіння по всій землі.
4 Ще бо сім днів, і я пошлю дощ на землю, сорок днів і сорок ночей, і вигублю з лиця землі всі сотворіння, що їх я створив.
5 І зробив Ной усе, як велів йому Господь.
6 Було ж Ноєві шістсот років, як стався потоп на землі.
7 І ввійшов Ной, сини його, жінка його й жінки синів його з ним у ковчег перед потопом вод.
8 З чистої скотини і з нечистої скотини, з птаства й зо всього, що повзає по землі,
9 прийшли до Ноя в ковчег по парі, самець і самиця, як велів Бог Ноєві.
10 І сталося, по семи днях хлинули води потопу на землю.
11 На шістсотім році Ноєвого віку, другого місяця, сімнадцятого дня місяця, - цього дня прорвались усі джерела великої безодні й небесні загати розімкнулись,
12 і лив дощ на землю - сорок днів і сорок ночей.
13 Того ж самого дня ввійшов Ной і Сим, Хам та Яфет, сини Ноя, його жінка і три жінки його синів з ним у ковчег,
14 вони - і всякого роду звірі, всякого роду скот, всякого роду земні плазуни, всіляке птаство і все, що має крила.
15 Увійшло до Ноя в ковчег по парі всякого створіння, в якому віддих життя.
16 Ті, що ввійшли, були самець і самиця з усякого створіння, як велів йому Бог, і Господь зачинив його.
17 І був потоп на землі сорок днів; води, прибуваючи, підняли ковчег, і він звишився над землею.
18 Води ж зростали, і прибуло їх дуже багато на землю, а ковчег носився по верху вод.
19 І зросли води на землі сильно дуже й укрили всі найвищі гори, що були під небом.
20 Води піднялись угору на п'ятнадцять ліктів і закрили гори.
21 Всяке створіння, що рухається на землі загинуло: птаство, скот, звірі, всі плазуни, що повзають на землі, і всі люди.
22 Все, що має віддих життя в ніздрях та що живе на суші, згинуло.
23 Ось так вигинуло всяке створіння, що було на землі: люди, скот, плазуни і птаство піднебесне - їх вигублено з землі; остався тільки Ной та й ті, що були з ним у ковчезі.
24 І панували води на землі сто п'ятдесят днів.

8. Потоп припиняється 1-8; птахи розвідують 9-12; вихід із ковчегу 13-22

1 Згадав Бог про Ноя, про всіх звірів і про всяку скотину, що були з ним у ковчезі, і навів Бог вітер на землю й води стали відпливати.
2 Джерела безодні й небесні загати замкнулись, і дощ із неба припинився.
3 Води ж стали раз-у-раз із землі відступати, і як проминуло сто п'ятдесят днів, опали;
4 і сьомого місяця, сімнадцятого дня (місяця) ковчег осів на горах Арарату.
5 А води опадали дедалі аж до десятого місяця, а першого дня десятого місяця стало видно верхів'я.
6 По сорока днях відчинив Ной вікно, що його був зробив у ковчезі,
7 і випустив крука, і той літав туди й сюди, поки не висохли води на землі.
8 Тоді він випустив голуба, щоб побачити, чи опала вода з поверхні землі.
9 Та голуб не знайшов місця, де вчепитися ногами, і повернувся в ковчег до нього, бо води вкривали ще поверхню землі. Ной простягнув руку й узяв його до себе.
10 Ще сім днів почекав він і знову випустив голуба з ковчега.
11 І повернувся голуб до нього надвечір із свіжозірваним оливковим листком у дзьобі, тож і довідався Ной, що води з землі відплили.
12 Тоді почекав він ще других сім днів і випустив голуба, та цей уже не повернувся до нього.
13 На шістсот першім році свого віку, першого місяця, першого дня цього місяця, коли води висохли на землі, Ной зняв покрівлю з ковчега й глянув, - аж ось поверхня землі була суха,
14 а другого місяця двадцять сьомого дня земля ствердла.
15 Тоді Бог сказав до Ноя:
16 Вийди з ковчега, ти, твоя жінка, твої сини й жінки твоїх синів з тобою.
17 Все живе, що з тобою, з усякого тіла, птаство, скотину, плазунів, що повзають по землі, виведи з собою: нехай кишать на землі, плодяться й розмножуються на землі.
18 І вийшов Ной із синами, з жінкою й з жінками своїх синів.
19 Усі звірі, всі плазуни, все птаство, усе, що рухається на землі, порода за породою, вийшло з ковчегу.
20 Тоді Ной спорудив Господеві жертовник, узяв усякого роду чистих тварин і всякого роду чистих птахів і приніс усепалення на жертовнику.
21 Господь почув лагідний запах і сказав сам до себе: Не проклинатиму вже більше землі через людину, бо помисли людського серця злі вже з молодощів, і не губитиму ніколи всього, що живе, як то я вчинив був.
22 Покіль земля землею, - сівба й жнива, холод і спека, літо й зима, день і ніч не перестануть більше бути.
Re[12]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-12-2022 00:55

9. Божий наказ Ноєві 1-7; союз примирення 8-17; прокляття й благословення 18-29

1 Бог поблагословив Ноя і його синів та й сказав їм: Будьте плідні, розмножуйтесь і наповнюйте землю.
2 Страх і ляк супроти вас нехай буде на кожній земній тварині, на кожній піднебесній птиці, на всім, що повзає по землі, й на всіх морських рибах: вам на вжиток дані вони.
3 Все, що рухається й живе, буде вам на їжу: так, як дав я вам усі зелені рослини.
4 Тільки м'яса, що в ньому ще життя, себто кров, не їстимете.
5 Від усякої тварини я вимагатиму вашої крови - життя, поготів від людини, від кожної людини вимагатиму (відповідальности за) життя людини.
6 Хто проливає кров людини, того кров буде пролита людиною; бо на подобу Божу створено людину.
7 Ви ж будьте плідні, розмножуйтесь і розселюйтесь на землі та множтесь на ній.
8 І сказав Бог до Ноя та його синів:
9 Оце я установляю мій союз з вами і з вашим потомством після вас,
10 та з кожним живим створінням, що з вами: з птаством, із скотом, з кожним звірем земним і зо всіма тваринами, які вийшли з ковчега.
11 Я встановляю мій союз із вами: ніяке тіло не буде більше знищене водами потопу, ні потопу вже не буде, щоб пустошити землю.
12 Далі сказав Бог: Ось знак союзу, що його я укладаю між мною й між вами та між усякою живою твариною, що з вами, на вічні покоління:
13 мій лук покладаю я в хмарах, і він буде знаком союзу між мною і між землею.
14 І буде, що як наведу я хмари над землею, з'явиться лук у хмарах,
15 тоді згадаю я про мій союз, який між мною і вами та між усякою твариною живою і всяким створінням. То й води не стануть більше потопом, щоб вигубити всяке створіння.
16 Коли той лук буде в хмарах, я гляну на нього, щоб згадати про вічний союз між Богом і між усякою твариною живою та всяким створінням, що на землі.
17 І сказав Бог до Ноя: Ось знак союзу, що його я роблю між мною і всяким створінням, що на землі.
18 Сини ж Ноя, що вийшли з і ковчега, були: Сим, Хам і Яфет. Хам був батько Ханаана.
19 Троє оцих були сини Ноя і від них заселилась уся земля.
20 Ной почав порати землю і насадив виноградник.
21 Та й випив він вина й і упився в своїм наметі так, що й обнажився.
22 Побачив же Хам, родоначальник Ханаана, що батько тілом світить, та й заходився оповідати про те своїм братам на дворі.
23 Тоді взяли Сим і Яфет накривало собі на плечі і, підступивши спинами, прикрили наготу батька свого; обличчя ж їх були обернені від нього, то й не бачили наготи батька.
24 І прокинувся Ной від вина свого та й довідався, що вчинив з ним його підстарший син
25 і сказав: Проклятий нехай буде Ханаан! Останнім рабом нехай він буде своїм братам!
26 Ще й додав: Благословен Господь, Бог Сима! Нехай Ханаан буде рабом його!
27 Нехай поширить Бог Яфета, нехай живе в шатрах Сима! А Ханаан нехай буде рабом їх.
28 Після потопу жив Ной 350 років.
29 Усього ж прожив Ной 950 років і аж тоді вмер.

10. Родовід Ноєвих синів 1-32

1 Ось потомки синів Ноя: Сима, Хама та Яфета, в яких народилися сини по потопі.
2 Сини Яфета: Гомер, Магог, Мадай, Яван, Тувал, Мешех та Тірас.
3 Сини ж Гомера: Ашканаз, Ріфат і Тогарма.
4 Сини ж Явана: Еліша, Таршіш, Кіттім та Доданім.
5 Від них вийшли народи, що розселились по островах та по краях, кожен за своєю мовою, за своїми племенами, у своїх народах.
6 Сини ж Хама: Кут, Міцраїм, Пут і Ханаан.
7 А сини Куша: Сева, Хавіла, Севта, Раема та Савтеха. Сини ж Раеми: Шева та Дадан.
[4]
11 З цього краю вийшов Ашшур і збудував Ніневію, Реховот-Ір, Калаг,
12 та Ресен, що між Ніневіею і Калагом; а було це велике місто.
13 Міцраїм зродив лудіїв, анаміїв, легавіїв, нафтухіїв,
14 патрусіїв, каслухіїв, від яких пішли філістії та кафтерії.
15 Ханаан же зродив Сидона, свого первородного, і Хета,
16 та й євусіїв, аморіїв, гіргашіїв,
17 хіввіїв, аркіїв, сініїв,
18 арвадіїв, цемаріїв і хаматіїв: по тому родини ханаанські розійшлися.
19 Ханаанська границя сягала від Сидона в напрямі Герару аж до Гази, а в напрямі Содому, Гомори, Адми й Цевоїму - аж до Лета.
20 Оці були сини Хама за їхніми родинами та за їхніми мовами, в їхніх краях та в їхніх народах.
21 У Сима, батька всіх дітей Евера, а старшого брата Яфетового, теж народилися сини.
22 Ось сини Сима: Елем, Ашшур, Арпахшад, Луд і Арам.
23 Сини ж Арама: Уц, Хул, Гетер і Маш.
24 Арпахшад породив Шелаха, Шелах породив Евера.
25 В Евера ж народилися два сини: одного звали Пелег, бо за його життя поділилася земля, а його брата - Йоктан.
26 Йоктан породив Алмодада, Шелефа, Хацармавета, Єраха,
27 Гадорама, Узала, Діклу,
28 Овала, Авімаела, Шеву,
29 Офіра, Хавілу і Йована. Всі вони були синами Йоктана.
30 Вони осілися від Меші в напрямі Сефар до гори, на сході.
31 Це сини Сима за їхніми родинами та за їхніми мовами, в їхніх краях та за їхніми народами.
32 Такі то були родини синів Ноя за їхніми родами та за їхніми племенами; від них розповсюдились народи по землі після потопу.

11. Вавилонська вежа 1-9; родовід Сима 10-27.

1 Уся земля мала одну мову й одні слова.
2 І сталося, що люди, пересуваючися зо сходу, знайшли рівнину в Шінеар-краю й осілись там.
3 Вони сказали один до одного: Нумо лишень робити цеглу та випалювати її. І була цегла їм за камінь, а земляна смола за заправу.
4 Та й сказали: Ану збудуймо собі місто й вежу з верхом до неба та й утворім собі ім'я, щоб ми не розпорошувались по всій землі.
5 Тоді зійшов Господь побачити місто й вежу, що їх сини чоловічі будували
6 і мовив Господь: Оце вони один народ і мова в них усіх одна, і це щойно початок їхньої праці: тож що вони не задумають, не буде їм важко зробити.
7 Отож зійдімо наниз і помішаймо там їх мову, щоб не розуміли одне одного.
8 І розсіяв їх Господь звідтіля по всій землі, й вони перестали будувати місто.
9 Тому то названо його Бабел (Вавилон), бо там Господь помішав мову всієї землі й звідти розсіяв їх Господь по всій землі.
10 Ось родовід Сима: як Симові було сто років, він породив Арпахшада, два роки після потопу.
11 Породивши Арпахшада, жив Сим ще 500 років і зродив синів та дочок.
12 Як Арпахшадові було 35 років, він породив Шелаха;
13 породивши Шелаха, жив Арпахшад 403 роки і породив синів та дочок.
14 Як Шелахові було 30 років, він породив Евера;
15 породивши Евера, жив Шелах 403 роки і породив синів та дочок.
16 Як Еверові було 34 роки, він породив Пелега;
17 породивши Пелега, жив Евер 430 роки і породив синів та дочок.
18 Як Пелегові було 30 років, він породив Реу;
19 породивши Реу, жив Пелег 209 роки і породив синів та дочок.
20 Як Реу було 32 роки, він породив Серуга;
21 породивши Серуга, жив Реу 207 років і породив синів та дочок.
22 Як Серугові було 30 років, зін породив Нахора;
23 породивши Нахора, жив Серуг 200 років і породив синів та дочок.
24 Як Нахорові було 29 років, він породив Тераха;
25 породивши Тераха, жив Нахор 119 років і породив синів та дочок.
26 Як Терахові було 70 років, він породив Аврама, Нахора і Гарана.
27 Оце родовід Тераха. У Тераха народилися [5] Нахор і Гаран.
Ответ на "Re[12]: "Заборона свинини" - греко-католик - 29-12-2022 00:55" Re[13]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-12-2022 00:58

Книга Буття (без історії сатанізму)-11 глав, 15% обсягу тексту.
Історія сатанізму 39 глав, 85% обсягу тексту.
Re: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 05-01-2023 18:57

Прокляття кашеру-хаялю, придуманого сатаністами і обманом навязоного частині людства: Свинина і телятина в чотири рази безпечніша від баранини і яловичини, а від старої яловичини (котрою є більшість яловичини) безпечніша в пятнадцять разів. Молочних корів утримують до 10-12 років. Яловичину вирощують 2 роки. А свиней вирощують 6-9 місяців. Порівняння за вмістом токсичного міоглобіну.
Телятина дороща від свинини в пять разів. Проблеми клімату є від великого споживання телятини і яловичини.
Медики виявили що максимально допустима норма споживання яловичини (не старої) є 51 грам на день. Але це в півтора-два рази менше від мінімальної потреби тваринного мяса в їжі для людини.
Іудеї їли свинину. Але іудаїзм вбили сатаністи (книжники), вбивши усіх іудейських священиків.
Тепер в людства є вибір між свининою і смертю від ізмів сатаністів, зокрема й вписаних в Старий Завіт (сатаністи з 30-их років до 310-их років мали безконтрольну монополію на переписування книг Старого Завіту).
Re[2]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 07-01-2023 02:27

Є такі евреи які їдять телятину і пропагують іншим (суботникам) стару яловичину або вегетаріанство.
Re: "Заборона свинини" (-)               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 07-01-2023 17:47

Сообщение не содержит текста
Ответ на "Re[12]: "Заборона свинини" - Віталій - 13-01-2023 20:34" Re[13]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 13-01-2023 23:37

Обмовляєш мене сектанте. Бог на Землі царем призначив людину. Майже усі перекладачі Біблії розуміли що в Старому Завіті Біблії є книги, вставки і редагуваня сатаністів. За винятком штундів, зокрема пятидесятників. Бо в них богом є сатаністи, типу Наполеона, Гітлера, Пол-Пота, Путіна...

Обмовляєш мене сектанте. Ще раз, моїм Богом є свята Трійці. Диявол є знаючим. І що? Знання можна по різному застосовувати.

Це твої братки по вірі мене обмовляли, писали на мене доноси в МВС, неодноразово намагалися вбити, вчиняли юридичні злодійства. Писали твої. Вбивств і спроб вбивств без обмов немає.

Звернися в КЦ і там тобі розкажуть як вводилися догмати КЦ, на основі сказаного буквально Богом. В Біблії є декілька вимірів; буквальний, висновковий, речовий, містичний.. Дурку косиш?

В твоїх немає Послання апостола Якова. І ти мене обмовляєш.

Чим тобі не подобається Старий Завіт, перекладу Біблії Івана Хоменка, очищений мною від історії сатанізму й редагувань сатаністів? Тим що там немає нічого про твоїх божків сатаністів?
Ти мені так і не сказав яким перекладом Біблії користуєшся. Чому?
Re[14]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 02-03-2023 20:19

Обмовляєш мене сектанте. Бог на Землі царем призначив людину. Майже усі перекладачі Біблії розуміли що в Старому Завіті Біблії є книги, вставки і редагуваня сатаністів. За винятком штундів, зокрема пятидесятників. Бо в них богом є сатаністи, типу Наполеона, Гітлера, Пол-Пота, Путіна...
Обмовляєш мене сектанте. Ще раз, моїм Богом є свята Трійці. Диявол є знаючим. І що? Знання можна по різному застосовувати.
Це твої братки по вірі мене обмовляли, писали на мене доноси в МВС, неодноразово намагалися вбити, вчиняли юридичні злодійства. Писали твої. Вбивств і спроб вбивств без обмов немає.
Звернися в КЦ і там тобі розкажуть як вводилися догмати КЦ, на основі сказаного буквально Богом. В Біблії є декілька вимірів; буквальний, висновковий, речовий, містичний.. Дурку косиш?
В твоїх немає Послання апостола Якова. І ти мене обмовляєш.
Чим тобі не подобається Старий Завіт, перекладу Біблії Івана Хоменка, очищений мною від історії сатанізму й редагувань сатаністів? Тим що там немає нічого про твоїх божків сатаністів?
Ти мені так і не сказав яким перекладом Біблії користуєшся. Чому?
Користуюсь сучасним перекладом - доктора богослів2я Громова і Огієнка. А ти, судячи є цього твого тексту, слабий на голову.
Re: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-01-2023 16:39

29 січня, 01:00 - 18:36...год. потужне періодичне застосування терористами психотронної зброї.
Хакерські атаки на мій ПК.

Написане тут мною є і повідомленням в правоохоронні органи.
Re: "Заборона свинини" (-)               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 18-02-2023 22:55

Сообщение не содержит текста
Re[2]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 18-02-2023 22:56

РФ, чи тільки вожаків РФ, звинуватили в злочинах проти людяності.
Ответ на "Re[12]: "Заборона свинини" - Віталій - 28-02-2023 19:56" Re[13]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 28-02-2023 23:38

Майже усі назореї були "одружені", але дітей не мали. Йосип Обручник також був "одруженим".
Поет, монах і гетьман Іван Мазепа також був "одруженим", бо так було потрібно..
Є різні монастирі, є різні статути монастирів.
Ти Віталій ненавидиш те чого не знаєш. Це твоя проблема, а не монахів.
Re[14]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 01-03-2023 11:43

Это какой Мазепа?
Этот тот проклятый и преданный анафеме митрополитом Киевским, Галицким и Малыя России, также архиепископом Черниговским и Новгород-Северским предатель?
Это тот который награжден Орденом Иуды?
Это тот который сдох съеденный вшами в Бендерах?
Это тот из-за которого великороссы начали гнобить малороссов, так что аж царю пришлось вмешиваться и своим указом запрещать подобное поведение под страхом наказания? Это из-за него возникло пренебрежительное отношение к хохлам, которое не прошло и за три столетия?!
-А теперь Мазепа стал героем на украине?! Ну чтож, теперь хохлы будут в презрении тысячелетие и наши потомки будут брезгливо кривить лицо при виде хохла. Чего достойны, то и получите. Фууууу, мерзость украинства.
Re[15]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 02-03-2023 20:23

Это какой Мазепа?
Этот тот проклятый и преданный анафеме митрополитом Киевским, Галицким и Малыя России, также архиепископом Черниговским и Новгород-Северским предатель?
Это тот который награжден Орденом Иуды?
Это тот который сдох съеденный вшами в Бендерах?
Это тот из-за которого великороссы начали гнобить малороссов, так что аж царю пришлось вмешиваться и своим указом запрещать подобное поведение под страхом наказания? Это из-за него возникло пренебрежительное отношение к хохлам, которое не прошло и за три столетия?!
-А теперь Мазепа стал героем на украине?! Ну чтож, теперь хохлы будут в презрении тысячелетие и наши потомки будут брезгливо кривить лицо при виде хохла. Чего достойны, то и получите. Фууууу, мерзость украинства.
Твои потомки, при виде украинца, будут вставлять цак в нос, три раза приседать и отчетливо говорить "ку". Или будут жидко ср...ся в штаны.


 
Re[15]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 03-03-2023 02:45

Гускій Игор, ти обмовляєш невинного і правого Івана Мазепу.
Мзепа був уніатом, а не монофізитом московским, тому їх анафема є нікчемна.
Мазепу вбив Карл ХІІ.
Це гускіє отримали орден Іуди, за любов до лжі.
Три чверті армії Карла ХІІ загинули в Україні ще до приходу московскої армії, стараннями Мазепи, але і тих шведів що залишилися московити під Полтавою не могли перемогти. Вже після Полтавської битви Карл запанікував і втік кинувши армію.
Гускій Игор, ти банальний обмовник і триполог. І баба базарна.
Re[16]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 03-03-2023 09:04

Гускій Игор, ти обмовляєш невинного і правого Івана Мазепу.
Мзепа був уніатом, а не монофізитом московским, тому їх анафема є нікчемна.
Анафеме Мазепу предал "митрополит Киевский, Галицкий и Малыя России Иоасаф (Кроковский)", уроженец русского города Львов (кстати, тогда еще оккупированный Австро-Венгрией).
Мазепу вбив Карл ХІІ.
Нееее, Мазепа после Полтавской битвы сбежал в Османскую империю, в город Бендеры (сейчас это Молдавия, эту землю Россия позже отнимет у турок). И там сдох. При чем самой позорной смертью - был заживо съеден вшами.
Це гускіє отримали орден Іуди, за любов до лжі.
Конкретно одним русским, царем Петром I. Тем кому Мазепа на Библии клялся в вечной верности, вот тот и наградил его Орденом Иуды за его клятвопреступление.
Три чверті армії Карла ХІІ загинули в Україні ще до приходу московскої армії, стараннями Мазепи, але і тих шведів що залишилися московити під Полтавою не могли перемогти. Вже після Полтавської битви Карл запанікував і втік кинувши армію.
Да-да, поэтому Мазепа при Карле XII до конца Полтавской битвы присмыкался.
Гускій Игор, ти банальний обмовник і триполог. І баба базарна.
Неее, это ты трепло, которое рассказывает придуманные побасенки про придуманных хэроев придуманного поляками народца под погонялом "окраинцы". Как появились "окраинцы" из тех кто отказался от своих предков, так пожизненными предателями "окраинцы" и живут. Поэтому и хэрой у вас - предатель. Фуууу, мерзость украинства.


 
Re[17]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 03-03-2023 17:48

Триндиш. Гускій Игор, ти банальний обмовник і триполог. І баба базарна. А твоя РФ мерзотник і зрадник.
Re[18]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 04-03-2023 18:45

Ты еще поплачь, польский выкидышь. Правда она вот такая, по сусалам бъет на отмашь. А ты думал ты за сказочками спрячешься от предательства своих предков? Или типа, если ты предателя героем сделаешь, то на его фоне предательство твоих предков, вроде как и не такое подлое, да?
Re[19]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 04-03-2023 19:22

Гускій хаме і нацисте Игор, не було ніякої зради. Ще раз. До приходу армії московитів під Полтаву чисельність ариії Карла ХІІ скоротилася на три чверті. Це історичний факт. Своєму Щірліцу ший зраду.
Re[19]: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 04-03-2023 19:23

1-2 і 9 березня 1943 року знищене українське село Корюковка, біля 7000 українців. Вбивці угорці і гускіє. Загалом на Чернігівщині вони вбили не менше 60 000 українців.
Цей злочин вчинили угорські і гускі жандармами, котрі воювали на стороні еврея Гітлера.
Це була відповідь на дії радянських партизанів, нкаведиста О.Федорова. Котрих було в 10 разів більше ніх угорців в 10 разів і вони українців не врятували.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Корюківська_трагедія
Re: "Заборона свинини"               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 14-07-2023 17:05

Свинина є найдешевшим (у вирощені), найкращим і найбезпечнішим мясом. Іудеї їли свинину.
Заборону на свинину придумали сатаністи.




Рекомендуйте эту страницу другу!






Подписаться на рассылку




Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!