Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Тема: Війна проти України і українців
   
Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 13-10-2023 19:32

ЗСУ з початку великої війни почали вперше використовувати більше снарядів ніж армія РФ. Це хороший і знаковий показник.
Re: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 13-10-2023 19:33

Псля розпочатку чергової війни Ізраїлю проти Зектору Гази деякі блогери почали казати фантастичні вигадки, типу "тепер доля України в руках Ізраїлю". Доля України в руках Бога (Святої Трійці), в українців і в союзників України, найперше в США.
США має в Ізраїлі свої військові бази, котрі є базамии зберігання боєприпасів. З котрих ще ніхто нічого не забрав.
Тобто немає ніяких обєктивних причин для обмеження постачання США і країнами НАТО військової допомоги Україні і ЗСУ.
Re[2]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 13-10-2023 20:49

https://www.youtube.com/watch?v=Bt_u9LmniS4
Чорновіл: ПІВДЕНЬ ЗДАЛИ ЗА ТЕЛЕФОННИМ ДЗВІНКОМ З ОФІСУ!!!
Re[3]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 13-10-2023 20:59

МАСОВЕ ПОВСТАННЯ проти Ізраїлю. Натовп штурмує кордон. У США і ЄС почали розправу
https://www.youtube.com/watch?v=Bo9EfOma0ZA
Re: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Андрей (https://www.emmanuel.in.ua/) 14-10-2023 05:48

Війна проти України та українців є однією з найбільших трагедій сучасності. З початку конфлікту в 2014 році, Росія продовжує агресивну політику щодо України, займаючи Крим та підтримуючи бойовиків на сході країни.

Ця війна має серйозні наслідки для України та її громадян. Понад 13 000 людей загинули, понад 30 000 були поранені, а мільйони були змушені покинути свої домівки та переселитися. Крім того, війна має серйозний вплив на економіку та соціальну сферу країни.

Російська пропаганда намагається викривлювати історію та образ України, що призводить до подальшого загострення конфлікту та ворожнечі між народами. Українці продовжують боротися за свої права та територіальну цілісність, але без міжнародної підтримки це завдання стає набагато складніше.

Міжнародна спільнота повинна продовжувати підтримувати Україну та засуджувати агресивну політику Росії. Необхідно знайти мирне вирішення конфлікту та забезпечити безпеку та благополуччя для українського народу.

Українці повинні продовжувати боротьбу за свої права та територіальну цілісність, але також повинні зосередитися на розвитку країни та зміцненні її демократичних інститутів. Це буде найкращим способом показати свою силу та волю до перемоги над агресором.

Війна проти України та українців є трагедією, яка вимагає негайних дій та міжнародної підтримки. Необхідно забезпечити мир та стабільність в регіоні та зміцнити демократію та права людини в Україні.
Re[2]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 14-10-2023 19:06

Для мене ця війна розпочалася ще в 1993р, тоді коли ффесбешники мене вперше намагалися вбити, або ще і 1986р, з диверсії андропівців на ЧАЕС.
Вбитих українців значно, більше, Більше 20 000 000 вбитих українців бо головна ударна сила путіноїдів це еврее-польско-штундо-ісламісто-феесбешні терористи. В одному Маріуполі ніхто не знає де ділися 100 000 українців.

Соціалку в Україні прихватизували евреи ще років 30 тому.

Що ви розумієте під словом "демократія"? Узурпацію еврейскою зеленою і феесбешною партією влади в Україні? Застосування тими терористами психотронної зброї для агітації перед виборами..?
Re[3]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 14-10-2023 19:39

РФ знову проводила випробування стратегічної ракети з "необмеженою дальністю", "Буревеснік", в котрій рушій з ядерним реактором. Ракета пролетіла 30 км і вчергове впала. Випробування проводили на острові Нова Земля.
В США раніше працювали над подібним проектом, але усі ядерні полігони США відмовилися її випробовувати. Проблема в тому що вона є не передбачуваною, бо на електронну систему упраління польотом впливає радіація з реактора. Радіація має сильне електромагнітне випромінювання. котре проникає практично через усе, зокрема вбиває електроніку.
В
Re[4]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 14-10-2023 20:07

Бої за Авдіївку тривають вже 5 добу. Українські військові утримують свої позиції. Ворог несе великі втрати.
Re[5]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 15-10-2023 20:28

Триндиш, безлєро-мунтянський нацисте Ігор. Україна не Сектор Гази, тому РФ так Бомбити України не може як Ізраїль бомбить палестинців.
Еврее-польско-штундо-ісламісто-гускіє терористи є агентами ФСБ, вони в 2000-23рр вбили більше 20 мільйонів українців в Україні. Таких втрат палестинці ніколи не мали. РФ колонія Ізраїлю.

Ізраїль вже ходив в наступ на Газу 175ити тисячною армією, тиждень тому, і зазнав великих втрат, найбільших в історії Ізраїлю.

Триндиш, безлєро-мунтянський хаме і нацисте Ігор. Ізраль підтримує тільки себе і їх мету, "царство" антихриста, тобто ОЗГ евреев-рабовласників. РФ колонія Ізраїлю.

Триндиш і фантазуєш, безлєро-мунтянський хаме і нацисте Ігор.

Триндиш, бзлєро-мунтянський хаме і нацисте Ігор, біля Авдіївки РФ втратила більше техніки й особового складу скільки було в повноціноному піхотному полку СРСР.
Re[6]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Андрей (https://ame8n.blogspot.com/2023/03/2.html) 16-10-2023 01:29

Війна Росії проти України є однією з найбільш болючих тем сучасної політики. Конфлікт має свої корені в історичних та етнічних розбіжностях між двома країнами, а також в бажанні Росії зберегти свої впливи в регіоні. Незалежність України та її європейська орієнтація також стали причиною напруження відносин між двома країнами.

Конфлікт почався у 2014 році, коли Росія анексувала Крим, що було частиною України. Незабаром після цього, на сході України почалися бойові дії між українською армією та проросійськими сепаратистами, яких підтримувала Росія. Конфлікт призвів до загибелі тисяч людей та знищення великої кількості інфраструктури на сході України.

У своїй реакції на конфлікт, багато країн світу засуджували агресивну поведінку Росії. Санкції проти Росії були запроваджені багатьма країнами, включаючи США та країни ЄС. Однак, це не зупинило Росію в її діях на сході України.

Незважаючи на те, що українська армія змогла відбити деякі території на сході України, конфлікт продовжується до цього дня. Росія продовжує підтримувати проросійських сепаратистів та постачати їм зброю та іншу допомогу.

Ситуація на сході України продовжує залишатися напруженою. Багато людей втратили своїх близьких та домівки, а економіка регіону зазнала великих збитків. Незалежність та територіальна цілісність України залишається питанням національної безпеки та міжнародної політики.

У своїй більшості, християнство вчить про мир та любов до ближнього. Українська церква та християни України продовжують молитися за мир на сході країни та просити Бога про допомогу у вирішенні конфлікту. Християни повинні бути свідомими про те, що мир та примирення є ключем до розв'язання конфлікту та відновлення добросусідських відносин між Росією та Україною.
Re[7]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 16-10-2023 18:44

З історії нам відомо що міжвоєнна Вейсмарська республіка готовилася до війни, ще до приходу у вдаду Гітлера, а тепер, по вашому, РФ не готувалася до війни з Україною. Що є вашою лжею.

Сучасний геноцид українців розпочався в травні 2000р, котрий всчинила і ще вчиняє, агентура ФСБ РФ, еврее-штундо-поляко-ісламісто фсб-ешні терористи. Вони вбили більше 20 мільйонів українців, зокрема ще до 2014р в Криму вони вбили 800 000 українців, а в Донецькій і Луганській областях ці терористи вбили 1 600 000 українців.

Мародерство українського Криму вчинили озброєні "зелені чоловічки", котрі були військовими РФ і агентура РФ в Криму.
Війну на сході України розвязав полк спецназу РФ, котрим командували громадяни РФ, серед яких феесбешник Гіркін був не головним там. У більшості випадків там обстріли і боєзіткнення вчиняла армія РФ.

Не можна прощати нерозкаяного злочинця, вчинившого особливо тяжкий злочин і т.д, аби не стати подідьником того злочинця.
Ви, Андрій, путіноїд?

Мене вперше намагалися вбити фсбешники на початку 1993р, після їх спроби мене завербувати. Тобто вже тоді РФ готувалася до війни з Україною і українським народом.

Поняття "конфлікт" закінчується тоді коли сторони втратили вбитими по 2000 осіб, тобто конфлікт закінчився офіційно ще в 2014р. А те що пізніше було називається війною.
РФ вбиває українців і Україну тому що РФ колонія Ізраїлю і тому що РФ країна перемігшого свтанізму, тероризму і нацизму.
Re: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 16-10-2023 19:24

Не хвилюйся безлєро-мунянский нацисте Ігор. Створять державу Палестина і буде там мир. Евреи там воюють не так за землю палестинців, як за їх мрію, за "царство" антихриста, тобто за ОЗГ евреев-рабовласників.
Палестинці й українці стримують нашестя "царства" антихриста.

Триндиш і хамиш безлєро-мунянский нацисте Ігор.

Триндиш і хамиш безлєро-мунянский нацисте Ігор.

Триндиш і хамиш безлєро-мунянский нацисте Ігор.
Re[2]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 16-10-2023 19:43

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 16.10.23 орієнтовно склали:
особового складу – близько 288 630 (+860) осіб ліквідовано;
танків – 4965 (+17) од.;
бойових броньованих машин – 9385 (+23) од.;
артилерійських систем – 6910 (+44) од.;
РСЗВ – 814 (+1) од.;
засоби ППО – 547 од.;
літаків – 318 (+1) од.;
гелікоптерів – 317 (+1) од.;
БпЛА оперативно-тактичного рівня – 5280 (+11) од.;
крилаті ракети – 1531 од.;
кораблі/катери – 20 од.;
підводні човни – 1 од.;
автомобільної техніки та автоцистерн – 9271 (+22) од.;
спеціальна техніка – 981 (+5) од.
Re[3]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-10-2023 20:00

Ніколи московити не правили Україною. РІ і СРСР не РФ. Імперію не московити придумали.
Еврее-польско-штундо-ісламісто-гускіє терористи є агентами ФСБ, вони в 2000-23рр вбили більше 20 мільйонів українців в Україні.
Триндиш, бзлєро-мунтянський хаме, обмовнику і нацисте Ігор,

Усіх еврее-штундо-польско-гускіх терористів, котрі є агентами ФСБ, пропагандистів-обмовників РФ й інших безлєро-мунтянских терористів чекає належне покарання.
Re[4]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-10-2023 20:04

Усіх еврее-штундо-польско-гускіх терористів, котрі є агентами ФСБ, пропагандистів-обмовників РФ й інших безлєро-мунтянских нацистів чекає належне покарання.
Re[5]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-10-2023 20:08

Триндиш, бзлєро-мунтянський хаме, обмовнику і нацисте Ігор, Степан Бандера сидів в концтаборі Рейху, а ти пі*р гно*ний шиєш йому нацизм. Це ти нацист і твоя РФ нацист.
Re[6]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-10-2023 20:15

Степана Бандеру вбили МГБ-ешні терористи, це визнав і СРСР, тому це управління КГБ, котре вбило С. Бандеру, в котрому служили ці МГБ-істи і було розформоване. Підеш бзлєро-мунтянський хаме, обмовнику і нацисте Ігор по статті за пропаганду тероризму.
Re: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 18-10-2023 18:47

Ігор, це так евреи кажуть, з часів Лейби Троцького, і безсоромно брешуть.
Український народ є від часів Ноя, а евреи походять від жителів космополітичного міста Содом, про це пише пророк Єзикіл, на Близькому Сході. Тобто, евреи появилися значно пізніше від українців, і як віросповідна спільнота.

Триндиш, Ігор. Немає нічого спільного України з Ізраїлем і між українцями й евреями. Це факт, Ігор.

Так Ігор, нацисти РФ є гуманістами. Тільки гуманізм це аж ніяк не людянісь, гуманізм це "сукупнісить поглядів еврее-масонів", ОЗГ на основі содомії і сатанізму, в котрому людяність це "прояв недосконалості людського розуму.
Тому Ленін і забороняв його називати гуманістом, бо мав належну освіту.
Re[2]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 18-10-2023 19:20

Ракети ЗСУ Атакамс розбомбили аеродром РФ в тимчасово окупованому Бердянську.
Re[3]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 18-10-2023 19:28

Франція втричі збільшила виробництво снарядів для допомоги Україні й українцям
Re[4]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 18-10-2023 23:04

В США її ромадяни ставляться краще до українців ніж до евреев, бо вважають що Палестина не є загрозою Ізраїлю, бо Палестина значно слабша ніж Ізраїль.

З лютого 2022р 70 000 військових України загинули і 120 000 отримали поранення в наслідок великої агресії РФ.

290 000 росіян-агресорів загинули і 580 000 були поранені.
Re[5]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 19-10-2023 16:47

Триндиш, безлєро-мунянский нацисте Ігор.
Церква яку створив Андрій Первозваний, Церква створивша Русь, Церква яку врятував Володимир Великий від нашестя евреев-сатаністів це тепер УГКЦ. Бо в церкві є безперервне спадкоємство митрополитів й єпископату.
УПЦ була створена на початку 17 ст. стараннями гетьмана Сагайдачного.

РФ колонія Ізраїлю, а не США, і рано чи пізно це стане відоме усім, безлєро-мунянский нацисте Ігор.
Так, США потерпають від хитрощів евреев, і таких як Містик, для яких евреи "бог", але це минеться.

Триндиш, безлєро-мунянский нацисте Ігор.
На запоріжському напрямку загинуло в три рази більше безлєро-мунтяновских нацистів з РФ ніж українців.
Re: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 19-10-2023 21:30

19.10.2023р Верховна рада підтримала у першому читанні законопроєкт про заборону релігійних організацій, які пов'язані з Росією. .
Навесні 2022 року УПЦ внесли зміни у свій Статут, щоб відмежувати УПЦ від РПЦ. Але, релігієзнавча експертиза Держслужби з питань свободи совісті намалювала: "УПЦ є структурним підрозділом Російської православної церкви".

Державна служба України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) ‒ центральний орган виконавчої влади, створений 18 березня 2020 року на підставі рішення Уряду від 12 червня 2019 року. Космополітична (нацистська) організація, з статусом державного органу.
Керівник Віктор Еленський, принаймні раніше був войовничим безбожником і мабуть комуністом, кажуть що масон, тобто сатаніст. Зам Віктор Войналович, мабуть поляк, Другий зам Ігор Лоссовський, мабуть також поляк. Коли так то будь проклята Польща; за сатанізм, за нацизм, за обмови українців, за тероризм.
46% дорослих поляків в Україні є агентами ФСБ РФ. ФСБ терористична організація. Масони ОЗГ обєднане содомією і сатанізмом.
Re[2]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 19-10-2023 21:45

Польща і РФ хочуть в Україні розвязати громадянську війну, тому польська розвідка і створила цю злощасну і нацистську "державну службу проти України з етнополітики та свободи совісті" (деСС).
Re[3]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-10-2023 17:38

Під Авдіївкою ЗСУ знищили ворожої техніки і особового складу на два повноцінні мотострілкові полки СРСР; біля 90 танків, 190 БМП/БТР, 2 артдивізіони, 2 дивізіони ППО, 200 автомобілів, 5 000 військових.
Re[4]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-10-2023 18:05

ЗСУ змогли закріпитися на лівабережі Херсонщини.
Re: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 25-10-2023 16:01

Триндиш і хамиш, безлєро-мунянско-босяцький нацисте Ігор.

Нацизм (фашизм)– злочинна форма самоствердження індивіда, клану і книжницько-гностичних сект, котра передбачає:
– панування над іншими індивідами, племенами, класами, націями, віросповідними спільнотами;
– максимальне відчуження підвладних від результатів їх праці;
– заперечення наявності народу і мови народу, зокрема і шляхом оголошення кількох народів "аднім народом";
– апартеїд стосовно поневолених.
* В найвищій формі нацизм виявляється у масових вбивствах і геноциді стосовно поневолених й у прагненні до всесвітнього економічного і політичного панування.
* Нацизму притаманні ритуальні вбивства християн, книжництво, гностицизм, масонство, соціальний дарвінізм, релятивізм, гуманізм, інтернаціоналізм, космополітизм, марксизм, пацифізм, постмодернізм, содомія і зокрема педофілія, олігархія, проповідь і насадження пріоритету прав меншин і власної “богообраності”, навязування іншим відчуття провини і страху, переконання що “зло породжує добро” і що обмови, пограбування і вбивства інших (найперше християн) це “служіння богу”, "шиття дурки" іншим.

Символами нацизму є шестикутна зірка, кільця Сатурна (так званий півмісяць) сходяче сонце і крила Іштар. Тобто символи сатанізму є і символами нацизму.

Говорячи мовою релігії, більш зрозумілою мовою, нацизм і фашизм це взаємоповязані форми реалізації омріяного сатаністами "царства" антихриста (еврейского "царства" машіаха), ОЗГ еврейских рабовласників.

Наразі відомі нацизми евреев Кагановича, Гітлера, Пол-Пота і новогосів (серед котрих є багато евреев, росіян, поляків, армян.) тобто нацизми книжницько-гностично-кланові.


Говорячи мовою релігії, більш зрозумілою мовою, нацизм і фашизм це взаємоповязані форми реалізації омріяного сатаністами "царства" антихриста (еврейского "царства" машіаха), ОЗГ еврейских рабовласників.

Націоналізм це християнство, людяність і патріотизм.


Триндиш, обмовляєш і хамиш, безлєро-мунянско-босяцький нацисте Ігор.


Триндиш, обмовляєш і хамиш, безлєро-мунянско-босяцький нацисте Ігор. Такого Т.Г Шевченко не казав і не писав.
Re[2]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 25-10-2023 16:07

Націоналізм це народність, християнство, людяність, патріотизм і готовність воювати за своїх і за своє.
Re[3]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 26-10-2023 20:19

Триндиш, обмовляєш і хамиш, безлєро-мунянско-босяцький нацисте Ігор.

Націоналізм це народність, християнство, людяність, патріотизм і готовність воювати за своїх і за своє.
Так націоналізм це християнство

Фашизм це і нацизм. Говорячи мовою релігії, більш зрозумілою мовою, нацизм і фашизм це взаємоповязані форми реалізації омріяного сатаністами "царства" антихриста (еврейского "царства" машіаха), ОЗГ еврейских рабовласників.
Космополітизм (котрий є тепер державною ідеологією РФ) це невідємна складова фашизму-нацизму.
Re[4]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 26-10-2023 20:29

В СРСР космополітизм був складовою нацизму, його держава жорстко критикувала. Тому люди знаючі історію СРСР не вірили Путіну і РФ коли вони тринділи що їх метою є "відродження СРСР", бо путіноїди були космополітами. В московитів коротка память.
Re[5]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 27-10-2023 21:06

В Севастполі (тимчасово окупованому Рф) на міні підірвався мінний тральщик "Володимир Козицький".
Re[6]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 29-10-2023 17:32

Кажуть що ЗСУ отримали літаки НАТО.
Re: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 30-10-2023 20:11

Кажуть що загинуло вже 20 000 палестинців і 2 500 евреев. Фактично коврові бомбардування Гази.
Re[2]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 01-11-2023 17:34

Українці переробили радянські системи ППО під ракети з країн НАТО. Радянські пускові установки, радари й системи управління.
Re[3]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 01-11-2023 17:45

Рф відвела вертольоти з тимчасово окупованого Бердянська до Таганрогу.
Re[4]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 01-11-2023 18:41

З південої сторони авдіївського терикону ЗСУ провели успішну контратаку. Перед контратакою був нанесений по ворогу удар з касетних боєприпасів.
Re: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 02-11-2023 18:02

На Бахмутському напрямку окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення біля Хромового, Кліщіївки та Андріївки. Тут наші захисники відбили 15 атак противника. У той же час загарбники вели безуспішні штурмові дії в районі Південного Донецької області. В свою чергу, Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

На Авдіївському напрямку ворог за підтримки авіації не полишає спроб оточити Авдіївку, але наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи окупантам значних втрат. Безуспішними були наступальні дії противника в районах населених пунктів Сєверне та Первомайське Донецької області, де Силами оборони відбито 7 атак ворога.
На Мар’їнському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районі Мар’їнки Донецької області. Тут українські воїни відбили понад 20 атак.
Re[2]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 02-11-2023 18:34

Для протистояння ракетним та далеким дроновим ударам Росії Україна розгортає загальнонаціональну систему радіоелектронної боротьби "Покрова", а також системи ситуативної обізнаності "Кварц" та "Графіт".

Система здатна підміняти супутникове радіонавігаційне поле (здійснювати "спуфінг") і придушувати супутникову радіонавігацію по всій лінії бойового зіткнення та на більшій частині території України.

Технічних характеристик "Покрови" немає у публічному доступі.

За словами Залужного, також триває розробка та впровадження у процеси управління елементів систем ситуативної обізнаності:

→ "Графіт" – для автоматизованого передавання та відображення інформації про проліт малорозмірних БПЛА;
→ "Кварц" – для збору, обробки, відображення даних та керування засобами РЕБ. /Залужний в "Економсі".
Re[3]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 02-11-2023 21:38

СБУ провела обшук в путінській секті "АлатРа". Заснована ФСБ РФ в 2011р, в Донецьку. Повязана з "Білим братством", Духоборча і космополітична секта (на РФ космополітизм є державною ідологією, космополітизм є невідємною складовою нацизму). Вербували політиків, поліцейских і богему; Надю Савченко, Баканова, Верещук...
Висновок; секта "сирувата", її тврорці не дотягують до легендарного штабс-капітана Ільїна, котрий в казиматах Генштабу РІ, в 19ст, придумав секту єговістів.
Re[4]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 03-11-2023 17:16

Вожак духоборчо-космополітичної секти АллатРа закликав бомбити Захід України, аби "усі там виздихали". Космопооліти нацисти.

Духоборство це коли матерію (тіло людини, народи, мови народів, держави народів...) називають "злом".
Вони заперечують духовенство, чернецтво, таїнства, обряди. Різко виступають проти держави та Церкви Христової. Появилися на РІ, мабуть в середовищі монофізитів (старовірів). Заперечують першородний гріх, рай і пекло. Сповідують щось подібне рекарнації і пацифізм. В своєму середовищі ввели комуністичні порядки. Духоборів підтримували сектанти єресі жидовської, зокрема граф Лев Толстой.
Re[5]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 03-11-2023 17:18

Палата представників США ухвалила законопроект про допомогу Ізраїлю, без України. Байден готує вето на цей законопроект.
Мабуть палата представників не розуміє що таке війна. і хоче усе контролювати. Або вплив ізраїльського лобі.

Республіканці, в Конгресі США, вимагають від Байдена дати ракети великої дальності.
Re[6]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 05-11-2023 17:43

Чому в Україні немає покарання за пропаганду еврейского нацистського проекту "Новий Єрусалім", створення еврейскої держави на півдні України?
Зеленський, і ти фанат еврейского нацистського проекту "Новий Єрусалім"? Здав ворогу південь України, довів українців до крайньої бідності, навязував українцям міфічне мислення, робив усе аби в Украни не було військових союзників...
Еврейские нацисти і сатаністи хочуть поставити в Києві Менору, герб Ізраїля і символ прагнення евреев насадити людству царство антихриста... Що суперечить культурі й релігії українців і є образою для ураїнців.
Re[7]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 07-11-2023 17:53

Вчора армія Рф 20 разів атакувала Авдіївку. ЗСУ відбили ці атаки, одною артилерією, ще на підступах ворога до Авдіївки.
Re[8]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 07-11-2023 22:50

Тракт в Києві проти майора Честякова, помічника Головнокомандуючого ЗСУ Залужного.
Re[9]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 08-11-2023 19:36

Сенат США заблокував виділення Ізраїлю допомоги, окремо від України.
Re[10]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 10-11-2023 19:51

Бандерівці казали що зазнали значних втрат у війні з МГБ бо ставилися до МГБістів як до людей, а вони були сатаністами. Сталін зазнав поразки в війні з сатаністами, бо ставився до них як до людей, таких як усі інші, а виявилося що вони з "прошивкою" розуму і серця такою котрої немає в інших людей. Тепер в Україні сатаністи довели злодійством і тероризмом українців до крайньої бідності, усунули генерала Хоренка від командування ССО і вбили майора Геншабу Честякова. А малограмотній безвідповідальні романтики-миротворці закликають українців обєднатися з сатаністами, котрі й агенти РФ, заради "нашої спільної перемоги". Що є неможливим. Довіряєте ще тим сатаністам рфним то вимагайте від них принаймні виправлення і відшкодування за усе те зло котре вчинили ці сатаністи, супроти українців.
Re[11]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 10-11-2023 20:05

Вже декілька місяців нічого не чути про ісламістів (троцкістів з ісламського середовища), кажуть що їх вже немає, залишилися колишні ісламісти. Прийде час і нам мабуть розкажуть це робилося. Добро робиться тихо, незамітно і без зомбоящика, але це величезна робота багатьох видатних людей. "Вчіться діти".
Re[11]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 10-11-2023 23:36

Космополіти, атеїсти, секта єресі ожидовілих і московити єресі етнофілитичної напали в ЗМІ і в соцмережах на українську націоналістку і захисницю української мови Ірину фаріон.
Re[12]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 12-11-2023 20:04

Хасиди (сатаністи) виїзджають з Європи. Їдуть в такі місця як Балі (острів Індонезії, там більшість жителів індуси).
Ответ на "Re[12]: Війна проти України і українців - греко-католик - 12-11-2023 20:04" Re[13]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 14-11-2023 23:19

Московити у Львові, вони і агентура ФСБ(терористична організація), мітингували проти Ірини Фаріон, біля обласної адміністрації.
Re[14]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 16-11-2023 20:05

ГУР України знищило сили РФ в Африці.
Re[15]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 16-11-2023 23:03

В Нижньокамску, на РФ, священик вбив монахиню Вікторію, особливо жорстоким способом.
Царстао Небесне Вікторії.
Гібридність вона така. РПЦ страждаюча зустрілася з РПЦ сатанинською, тому такий трагічний наслідок.
Re[16]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 17-11-2023 09:28

Московити у Львові, вони і агентура ФСБ(терористична організація), мітингували проти Ірини Фаріон, біля обласної адміністрації.
Гоните нафик этих москалей! Типа студенты, ага! Всем известно что в польский университет имени короля Казимира в польском Лемберге хохлов учиться не допускали. Неча им там учиться, пусть одна Фарион останется - це будущее Окраины.
Re[17]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-11-2023 19:11

Триндиш і хамиш, безлєро-мунтянский нацисте Ігор.
Фаріон опікується українською мовою, тобто виконує дуже важливу функцію в Україні.
Гоніння на Ірину Фаріон організував московський еврей, сатаніст, нацист, терорист і агент ФСБ Єрмак, позивний "Козирь". Слово "козиррь" є еврейского походження, і значить кашерний.
Студенти, котрі вийшли мітингквати проти Фаріон, є реально московитами й агентами ФСБ, котрих зазвичай завербували їх батьки, агенти ФСБ(терористична організація).
Re[18]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-11-2023 19:44

Морпіхи ЗСУ офіційно підтвердили захоплення плацдармів і головне що закріпилися на тих плацдармах, на лівобережі Херсонської області.
Re[19]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-11-2023 20:22

"Польські фермери бояться дешевого зерна, а ми – українського транспорту. Їхні вантажівки нас затопили", – зазначили польські протестувальники, котрі заблокували пункти пропуску. на польско-українському кордоні.
Де ті польські пі*ори і польські терористи які нам десятиліттями втирали цинічну лжу що "Польща друг України".
Re[20]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-11-2023 21:19

Де ті польські пі*ори і польські терористи які нам десятиліттями втирали цинічну лжу що "Польща друг України". Триндять що "потрібно українцям вирішити проблему поляків". А такої проблеми в поляків немає.
В Польщі українці мають тільки 4% польского ринку перевезень. А поляки в Україні мають 5% українського ринку перевезень.
Польські блокувальники вимагають проїзд без черги і заборону в Польщі усіх перевізників які є не з ЄС. Таке діяння поляків можу назвати створенням конфліктної ситуації або польською допомогою РФ проти України.
Re[21]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-11-2023 23:49

Борис Пінкус (еврейский політик-республіканець з США), немає нічого спільного між українцями і евреями. Евреи найбільші злодії, обмовники і вбивці супроти українців, українці християни, а евреи сатаністи або атеїсти і т.д...
Історичний приклад: Голодомор 1932-33рр: Головні вбивці українців, злодійством, обмовами, голодом і отрутами:
ОГПУ (68% евреев, 12% поляків, 15% інші, 7% московитів),
Торгсін (більше 99,9% евреи),
Союз войовничих безбожників (90% евреи),
ЗМІ (не менше 50% евреи).
Re[22]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 17-11-2023 23:50

Оптинські старці казали: "Буде шторм, і московський корабель (РФ) буде розбитим.., але не усі московити з того "корабля" загинуть".
Re[23]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 19-11-2023 10:37

Оптинські старці казали: "Буде шторм, і московський корабель (РФ) буде розбитим.., але не усі московити з того "корабля" загинуть".
Ты их видишь? Или только слышишь?
Re[24]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 19-11-2023 19:23

Про оптинських старців збереглося багато інформації. Їх пророцтво нічим не відрізняється від інших московитських пророків.
Ответ на "Re[24]: Війна проти України і українців - греко-католик - 19-11-2023 19:23" Re[25]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 19-11-2023 19:23

РФ-ні спецслужби вже малюють "пророцтва" приписуючи їх померлим монахам, зокрема схимонахині Сепфорі.
Re[26]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 19-11-2023 19:26

Україна виробляє гвинтівки рівня США.
Re[27]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 20-11-2023 02:06

Ілон Маск підтримав твіт, який повідомив що євреи ненавидять білих. В якому говорилося, що єврейские громади просувають ненависть до білих. що є правдою. Потім чи до того була хакерська атака на Твітер...
Антидефамаційна ліга (створена для захисту еврейских педофілів-вбивць) чинить тиск на рекламодавців, що призвело до падіння доходів соцмережі Маска.

Сам Маск стверджує, що він виступає за свободу слова". При цьому Маск звинуватив цю лігу в пропаганді расизму до білих людей.
Re[28]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 21-11-2023 12:18

Зло, названное по имени. РФ восхваляет убийц и пытает миротворцев

За последние дни я узнал про эту войну нечто новое. Миротворцев, призывающих российские власти одуматься, продолжают преследовать и бросать в тюрьмы.

Для мундепа Алексея Горинова, сидящего за так называемое «распространение фейков о армии», придумали еще одно уголовное дело — «за оправдание терроризма», причем прямо в тюрьме. Этому перестали удивляться.

Такой теперь порядок в России: люди, которые хорошо учились в школе и всерьез поверили в ценности гуманизма, стали личными врагами государства.

Но изменилось вот что: в отличие от первого года агрессии против Украины, мы на контрасте стали лучше понимать, кого это государство считает героем его войны.

Если Саша Скочиленко, получившая семь лет колонии за антивоенные стикеры в магазине, — преступница, то образцовым соотечественником и почетным гражданином России стал Владислав Канюс.

Убил — и получишь свободу. Призывал к миру — и тебя ждут пытки.

Мать Веры Пехтелевой, убитой Канюсом в Кемерово, не смогла промолчать и рассказала всем, что убийца ее дочери помилован. Канюс убивал Пехтелеву в течение многих часов, соседи пытались вызвать полицию, которая проигнорировала вызов («будет труп, тогда и обращайтесь»).

За убийство с особой жестокостью в 2022 году Канюс был приговорен к 17 годам тюрьмы. Теперь он совершил новые убийства — в Украине, остался жив и получил за это государственную благодарность, став свободным человеком. Помилование Канюса освободило его от обязанности выплатить 4 млн рублей родственникам убитой: деньги еще пригодятся для курортов Краснодарского края.

Пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков подтвердил, что Канюс помилован. И призвал относиться к этому с пониманием. Преступник, мол, кровью смыл свою вину.

Мне трудно вообразить, как Песков представляет себе «смывание вины кровью». Чьей кровью нужно омываться, чтобы оказаться для Пескова на хорошем счету? Возможно, в Кремле есть специальные душевые для таких целей, где палачи купаются в чужой крови? Дмитрий Песков, как эксперт по кровавым ванным, мог бы подать личный пример и записать видеоинструкцию для будущих канюсов.

РФ устроена просто. Владимир Путин подписывает десятки засекреченных указов о помиловании убийц, чтобы использовать их таланты на войне в Украине, а затем дает выжившим карт-бланш на новые преступления — уже дома.

Только за последние месяцы бывший наемник «Вагнера» Игорь Сафонов арестован за убийство шести человек в карельском селе Деревянное, а наемник Сергей Руденко осужден на 11,5 лет за новое убийство в Ростове.

Убийцы детей россиян мечтают о карьере палачей украинцев — эти социальные лифты запустил лично Путин. Как и в случае со «специальной военной операцией», о решении начать которую Путин заявил 24 февраля, на указах о помиловании убийц стоит его персональная подпись. У человека, который отменил обычные представления о добре и зле, есть имя.

Помилован Сергей Хаджикурбанов, один из организаторов убийства Анны Политковской. Хаджикурбанов тоже отправился участвовать в кровавых омовениях по Пескову. Семья Анны Степановны сделала свое заявление: это немыслимое надругательство над законом и здравым смыслом. «Новая газета» годами боролась за то, чтобы убийцы Политковской понесли справедливое наказание.

Сейчас Дмитрию Муратову, Сергею Соколову и всей редакции «Новой» государство дает четкое послание: пока существует эта власть, убийцы будут на свободе, а для вас, вашей газеты или правды места нет. Я не слишком верю во всеобщее воздаяние и торжество справедливости, но зато уверен, что никто не перепутает: Политковская — патриот и герой России, ее убийцы и те, кто их покрывает, убивают и нашу страну.

Поменяв местами добро и зло, Путин растлевает народ. Война оправдывает любое произвольное насилие, бытовые убийства становятся топливом для войны.

Секретные указы о помиловании — это гвозди в крышку российского права, от которого и так мало что оставалось.

Путин использует свое право на милосердие для того, чтобы организовать конвейер убийств. Смысл помилования предельно искажен, указы об освобождении людей вроде Канюса являются необратимыми, объясняет профессор Елена Лукьянова.

Помилование невозможно обжаловать, российскому обществу придется жить вместе с убийцами до тех пор, пока пересмотру не будет подвергнута вся эпоха Путина.

Другой пример растления — происходящее с женами мобилизованных.

Через 14 месяцев после того, как их мужей отправили на фронт, они начинают требовать, чтобы тех вернули домой. Ведь если бывшие заключенные оказываются на свободе через полгода кровавых ванн, то мобилизация действует бессрочно. Женщины, протестовавшие в Москве 7 ноября, просили у государства понимания, называли себя «мирными», просили не считать, что они выступают против войны как таковой.

Они подчеркивали свою лояльность Путину, чтобы упросить его вернуть им мужей живыми. В Z-каналах в ответ появилось выступление некоего «историка», который потребовал от жен мобилизованных «закрыть свои очаровательные ротики», — это клокочет патриархальное фашистское государство, построенное на унижении женщин и всех тех, кто не готов оправдывать любые действия властей.

Общество, построенное на таких правилах, вряд ли может существовать. Нельзя вменить людям радоваться убийцам и проклинать тех, кто пытался их остановить. Происходящее тяжело сравнить даже со сталинизмом, преступления которого дежурно обосновывались «исторической миссией партии по построению коммунизма».

России 2023 года предлагают смириться с отказом от всей человеческой цивилизации — просто по прихоти вождя. Путин так ослеплен «историческим величием» происходящего, что вообще не интересуется судьбой людей, которые останутся жить на территории России после окончания его правления — вместе с вышедшими на свободу убийцами и выжившими мобилизованными.

У зла есть имена, и мы можем назвать их. Владислав Канюс, Сергей Хаджикурбанов, Владимир Путин, судья Оксана Демяшева, которая дала Скочиленко семь лет тюрьмы.

Кирилл Мартынов


 
Re[29]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 21-11-2023 21:38

Дубінський, еврей і агент РФ з позивним "Буратіно", "здав усіх", журналістка Мусійчук, еврейка і відьма Марафону, агент РФ з позивним "Мальвіна"...
Re[30]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 22-11-2023 17:36

Мобилизация по-Львовски:
https://www.youtube.com/shorts/AP2pjTMOCtU
Классно укрозахысники с укробабами обращаются. Даааа, сразу видно "Украина едэна". Про добровольца-водителя Леопардов, засунутого в бусик, уж и говорить нечего.
Вот одного не пойму: в ВФУ уже 40000 баб призвано, захистников толпами на улицах отлавливают, а Виталина с греко-католиком по прежнему в интернете манюкюр об клавиатуру портят. Вот она наследственность - как деды-бандеровцы по схронам ховались, так и здешние западеночки от мобилизации глистами изворачиваются.


 
Re[30]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-11-2023 18:25

Офіційним організатором блокувння кордону є гр Польщі Рафал Меклер, власник транспортної компанії, і керівник осередку проросійскої партії "Канфедерація свободи і незалежності в Любліні, очільник котрої вс2015р іздив в окупований РФ Крим і зустрічався з Аксьоновим. Котра повязана з польскрою організацією "Всепольска Молодьож", котра в Польщі вербувала терористів для "ДНР" і "ЛНР".
Раніше ці компанії перевізників протестували проти запровадження санкцій стосовно РФ. І т.д.
В Словаччині блокування кордону також організували ті що повязані з РФ
Re[31]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 23-11-2023 00:03

Пентагон офіційно повідомив що скорчення допомоги Україні немає. Дебати політиків по бюджету США ніяк на цю допомогу Україні не вплинули.
На Близькому Сході уклали угоду про перемиря.
Re[32]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 23-11-2023 10:52

Пентагон офіційно повідомив що скорчення допомоги Україні немає. Дебати політиків по бюджету США ніяк на цю допомогу Україні не вплинули.
На Близькому Сході уклали угоду про перемиря.
Ну и каково это, с соплями и протянутой рукой вглядываться что там хозяин соизволит тебе скинуть со стола?
Вот это незалежность, вот это да, вот она как хохлятская свобода выглядит. И ведь главное нигде у хохлов не чешется от этого.


 
Re[33]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 23-11-2023 19:26

Так, безлєро-мунтянский нацисте Ігор, рф-на агентура в Україні є сатаністами, содомітами, нацистами, терористам, руйнівниками й особами без сорому і совісті.
Re[34]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 23-11-2023 19:43

Навчання українських пілотів на F-16 відбувається за планом, очікуємо самостійних вильотів - Ігнат.
Re[35]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 24-11-2023 21:52

Потаємні мрії московитів знову збуваються: ЗСУ передають американські "Хаймарси", котрих ще немає на озброєні США, з Джіпіес, тобто з більшою дальністю, кажуть що на 200-300 км.
Re[36]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 25-11-2023 15:26

Потаємні мрії московитів знову збуваються: ЗСУ передають американські "Хаймарси", котрих ще немає на озброєні США, з Джіпіес, тобто з більшою дальністю, кажуть що на 200-300 км.
Шооо, опять новая надежда хохлов?! Байрактары, Джавелины, Хаймарсы. Свичблейды, Крабы, М107, М777, Бредли, М113, Кирпи, МаххРро, Мардеры, Скальры и ШтормШедов, АТАСАМС, Леопарды, Челеннджеры и Абрамс - во сколько вундервафель Окраине понадовали. И шооооо?! Где это все?
Хохлы, где Челенджеры? Вывели их на фронт. сразу 2 штуки из 12 потеряли и скорее обратно их в тыл. Ну а Абрамсы где?! Сколько вони-то про них было. И где они? Вы эти Абрамсы даже к линии фронта что-ли боитесь приближать? Они у вас что, для обороны Львива стоят, чтоб ежели чего, то сразу в Польшу свалить?
-Дааа, кстати, насчет F-16: что-то в последнее время не ннаносятся удары SCALPами и ШтормШедов, да? А когда перестали? Что-то это поразительно по времени совпало с тем когда наши соединили А-50 с С-400 и устроили просто самолетопад хохлам, а также когда кажется три дня подряд наносился удар по аэродрому в Миргороде. Хохлы. а не кажется ли вам. что вам дают F-16 потому что у вас выбили все носители ракет ШтормШедов и SCALP? У вас это были переделанные Су-24. По ходу дела их больше нет.
.
P.S. Да. тут еще зрада - со вчерашнего дня в Нидерлпндах новое правительство и они сказали что "Хохлам салом вокруг губ, а не 42 штуки F-16"/
Каково это быть побирушкой и каждый раз гадать "дадут или на хрен пошлют"?
Ответ на "Re[36]: Війна проти України і українців - Игорь - 25-11-2023 15:26" Re[37]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 25-11-2023 15:52

Фантазуєш. На війні усі види озброєння є важливими, вони є і виконують їх функції. Рф вивела склади на РФ і деяке озброєння немає по чому стріляти.
Триндиш, безлєро-мунтянский нацисте Ігор.
Re[38]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 27-11-2023 08:44

Фантазуєш. На війні усі види озброєння є важливими, вони є і виконують їх функції. Рф вивела склади на РФ і деяке озброєння немає по чому стріляти.
Триндиш, безлєро-мунтянский нацисте Ігор.
Шооо, у нас теперь и склады все на старой территории России? А чем стреляем? Каждый снаряд и ракету с Ростова везем. зарядились, отстрелялись и опять за новым снарядом в Ростов? И штабы все в Ростове? И техника тоже? И ЗРК7 И РЛС? И мосты тоже все в Ростов утянули? Блина!!! Вот это круто!!! Ну могем же!!! :))))))))))
Re[39]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 27-11-2023 16:59

Так, усе постачання окупантам-нацистам з РФ, зокрема і БК, тепер возять автомобілями з РФ. В техніки РФ є дві дороги, на металобрухт або в ремонт.
Re[38]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 27-11-2023 17:02

Північно-корейські снаряди вибухають в стволах гармат РФ.
Re[39]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 27-11-2023 22:21

США та Німеччині спростували існування «секретного плану» з примусу Зеленського до переговорів із Рф.
Ця лжа гуляла в ЗМІ і в соцмережах, що важко виловити тих московских іпсо-шників? І чому охфіс зеєрмака це не спростовував?
Re[40]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 27-11-2023 22:23

ЗСУ знищили крилатою ракетою камандування військами РФ на Херсонщині; зник Тєплінскій, командуючий ВДВ РФ. на Арабатській стрілці, два тижні тому.
Re[41]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 27-11-2023 23:04

Хороша новина для Ігоря: ЗСУ вибили гускіх(космополітів з Рф) з Промки біля Авдіївки. Промка тепер це щебень, тому гускіє вже не заходять на Промку.
Re[42]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 28-11-2023 10:54

Хороша новина для Ігоря: ЗСУ вибили гускіх(космополітів з Рф) з Промки біля Авдіївки. Промка тепер це щебень, тому гускіє вже не заходять на Промку.
Так я не понял, "выбили" или "це щебень"? :)))
Да хоть там пустыня будет - главное что это высота (она кстати выше даже террикона который севернее коксохима) и вся южная часть Авдеевки с нее как на ладони. Теперь все неудачно высунувшиеся из укрытия хохлы будут получать ПТУР или пулю снайпера.
Могилы с жевто-блакитными прапорами будут расти быстрее.
Теперь, наверное где-нибудь в другом месте даванут, на юге например. А от Авдеевской прмки наши начали расширять зону контроля на север, вдоль автодороги. Теперь это делать легко.
:)))))))))))))))))
Re[43]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 28-11-2023 14:38

Вибили і щебень. Бо там воюють вже майже 10 років. Зайти можна на Промку, але закріпитися там неможливо.
Re[44]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 28-11-2023 18:27

Німеччина посилено перевіряє на кордоні вантажівки з Польщі. Там тепер великі черги для поляків-перевізників.
Українські вантажівки повертаються з Польщі через Словаччину і Угорщину. В Польщі є, станом на 27 листопада, 2700 вантажівок, 26 листопада було 3000 вантажівок. Тобто, через 9 днів ця проблема буде вирішена.
Re[45]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 28-11-2023 20:05

Польська черга, довжиною в 40 км, на німецько-польському кордоні. Перевіряють посилено усіх поляків і їх транспорт, шукають польских агентів-терористів ФСБ.
Педагогічний україно-німецький союз, з проблем в Польщі, про що говорили поляки, став реальністю.
Re[46]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 28-11-2023 20:14

Пі*ор Абрахамія (соплеміник Гітлера і Пол-Пота), звинуватив український народ в "нацизмі", після консультацій з зеєрмаком (соплеміник Гітлера і Пол-Пота), весною 2022р, на зустрічі з братками з РФ в Стамбулі.
Re[39]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 28-11-2023 17:10

100% і найчастіший прояв нацизму і содомії московитів й інших путіноїдів: Вони люто ненавидять українців які є добровольцями в ЗСУ. І тим вони заперечують природне право українців на військовий захист свого українського народу і своєї держави України.
Re[40]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 30-11-2023 01:18

В НАТО сказали що в Залужного є план війни й він під грифом таємності. І порекомендували агентурі ФСБ в Україні подати скаргу в Спортлото чи в Лігу сексуальних реформ, коли щось не так.
Re[41]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 30-11-2023 06:11

В НАТО сказали що в Залужного є план війни й він під грифом таємності. І порекомендували агентурі ФСБ в Україні подати скаргу в Спортлото чи в Лігу сексуальних реформ, коли щось не так.
А шооо, у Окраины своей скарги нету шоб подать, раз Верховная Рада Окраины говорит что у Залужного плана нет?
Re[42]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: Игорь 30-11-2023 06:16

Пі*ор Абрахамія (соплеміник Гітлера і Пол-Пота), звинуватив український народ в "нацизмі", після консультацій з зеєрмаком (соплеміник Гітлера і Пол-Пота), весною 2022р, на зустрічі з братками з РФ в Стамбулі.
Да на Окраине все такие. Пассивы.
А вот британцы активы. Но тоже они самые. Вот приехал Джонсон, развернул, нагнул Зеленского, сказал "Будете воевать" и поимел всю Окраину так что она до сих пор в полях под Бахмутом и Авдеевкой корчится. Наверное это оргазм у Окраины от того как ее бриты поимели.
Re[43]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 30-11-2023 18:06

Триндиш, безлєро-мунтянский нацисте і сатаністе Ігор.
Абрахамія еврей, родом з Рф.
Re[43]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 30-11-2023 20:16

В Стамбулі Абрахамія, чоловічок Зе, весною 2022р, домовився з представниками Рф (країна нацист і агресор), по 12 пунтках;
1)про відмову України від НАТО, )
2)про осудження українців "за нацизм",
3)про позаблоковий статус України,
4)про розброєння України,
5)про державний статус язика московитів в Україні.
6) про знесення памятника розвіднику і генералу УПА Шухевичу.
7) про зобовязаню Ураїни отримувати дозвіл від РФ, від Польщі і від Туреччини на проведення навчання української поліції.
8) про 15-ти річне мовчання України про статус українського Криму.
Інші пункти ще не публікувалася. Бо та маюуть є "передача півдня України під еврейский нацистський проект "новий рушалім". І таке інше. "Аби не було антисатанізму і антинацизму".
Але Борис Джонсон обнулив цей договорняк еврее-московитських нацистів.

До того, в перший день великої війни, Зе втік з України і зателефонував до Бенета на Ізраїль, аби той попросив в Путіна гарантії безпеки для Зе. Бенет виконав прохання Зе, Путін висунув умову для гарантій безпеки для Зе, у вигляді тих "мирних переговорів"...
Re[44]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 08-12-2023 18:32

Я за українізацію УПЦ. І за єдність українського народу по церковному календарю.
Re[45]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 08-12-2023 18:37

На мою думку ФСБ (терористична організація) вбила проросійского українця Ілью Киву, мабуть за ініціативою пропагандиста РФ Соловйова-Шепіра, бо він генерал по космополітичній ідеології РФ. Бо Кива критикував агентів ФСБ в Україні.
Re[42]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 30-11-2023 20:14

Триндиш, безлєро-мунтянский нацисте і сатаністе Ігор.
Рада такого не казала, це не є компетенцією Ради. Це казала твоя агентура ФСБ в Україні.
Re[43]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 09-12-2023 01:50

На мою думку ФСБ (терористична організація) вбила проросійского українця Ілью Киву, мабуть за ініціативою пропагандиста РФ Соловйова-Шепіра, бо він генерал по космополітичній ідеології РФ. Бо Кива критикував агентів ФСБ
Re[44]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 09-12-2023 16:09

ФСБ (терористична організація) явно вбила проросійского українця Ілью Киву. До цього вбивства на РФ була, на центральних телеканалах, інформаційна підготовка до такого вбивства, проти усіх проросійських українців, а після вбивства Киви московитам пояснили, також на центральних телеканалах і в соцмережах, що"вбиство українців є завжди благом для космополітичної (нацистської) РФ.
Також, після вбивства Киви, іноземні ЗМІ в Україні (космополітично-олігархічні), підтримали пропагандиську машину РФ, назвавши вбитого українця Киви "зрадником України".
Re[45]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 09-12-2023 19:07

Ілья Володимирович Кива (2 червня 1977, Полтава, —вбитий ФСБ (терористична організація) 6 грудня 2023, Супонєво, Московська область) — колишній проросійський український політик.
Був депутатом Ради, консультантом міністра МВС. голова Соціалістичної партії, керівник полтавського осередку Правого ектора.
Захистив десертацію з державного управління.
З 2005 року по серпень 2008 року працював директором та головним бухгалтером ТОВ «Укрзв'язокмонтаж». Упродовж кількох місяців 2008 року обіймав посаду інженера-технолога на Донецькій залізниці. До 2010 року на цьому ж підприємстві пропрацював начальником промивально-пропарювальної станції Новозолотарівка.
2009 — закінчив Юридичний університет ім. Я. Мудрого за спеціальністю «Правознавство».
Отримав звання майора міліції і був призначений командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Полтавщина», який було створено управлінням МВС України в Полтавській області на базі батальйону «Полтава», роти «Кременчук» і роти «Мирний», якою до того командував сам Ілля.
10 грудня 2014 року наказом міністра МВС призначений заступником начальника УМВС України в Донецькій області. На цій посаді став першим серед керівного складу територіальних управлінь МВС, хто активно впроваджував в оперативну роботу базу даних волонтерського проєкту «Миротворець».
З 1 липня 2015 року був переведений на посаду заступника начальника УМВСУ в Херсонській області, тоді ж йому було достроково надано спеціальне звання підполковник міліції. З серпня 2015 року — підполковник міліції.

Після служби на Сході, заснував та очолив «Всеукраїнський союз ветеранів АТО», метою якого є забезпечення соціального захисту учасників бойових дій, а також забезпечення військово-патріотичного виховання та формування на цій основі осередків територіальної оборони.

Очолював благодійну організацію «Міжнародний благодійний фонд Іллі Киви Визволення»[27], що займається реабілітацією дітей, які потрапили до виховних колоній.

Його дід по батьковій лінії — Пилип Кива, учасник Німецько-радянської війни, Герой Радянського Союзу.

В березні 2022 року був оголошений у підозрі в державній зраді та позбавлений депутатського мандату Радою.

22 квітня 2016 року Глава НПУ Хатія Деканоїдзе ініціювала звільнення Киви з посади голови департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції у зв'язку із його висловлюваннями.

Він судився з Ісакашвілі, за образу вчинену Ісакашвілею.

З 2017 по 2021 рр був головою профспілки МВС України.

Був кандидатом на Президента України, на виборах 2019р

Написав три законопроекти, котрі стали чинними законодавчими актами.

6 березня 2022 року Бенідіктова (тепер перебуває в сізо ЄС) оголосила Киві повідомлення про підозру у державній зраді,
ч. 3 ст. 109 (заклики до насильницької зміни та повалення конституційного ладу та захоплення державної влади особою, яка є представником влади),
ч. 1 ст. 111 (державна зрада),
ч. 2 ст. 436-1 (використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, вчинене особою, яка є представником влади),
ст. 436 (публічні заклики до агресивної війни) Кримінального кодексу України.
13 листопада 2023 року районний суд м Львова визнав Киву заочно винним за всіма перерахованими пунктами, призначивши йому покарання у вигляді позбавлення волі на 14 років з конфіскацією майна

Киву звинувачували в українофобії за те що назвав двох осіб "крайньо-правими націоналістами" ( це його думка), за пропозицію перейменувати вулицю С.Бандери на Джорджа Флойда ( це іронія чи йогодумка), за вислів "Сила в словянській єдності", за привітання Путіна з днем народження (за що його і звинуватили в державній зраді), за привітання партії Єдіная Росія" з перемогою на виборах на РФ, за розстріл з автомата портретів учасників. руху опору в роки ВВВ (що є українофобією).

17 квітня 2022 року Кива у своєму Telegram-каналі непрямо закликав Росію завдати превентивний удар по Україні зброєю масового ураження.

23 лютого Кива закликав РБ і РФ «звільнити Україну від окупації». Також заявив, що «дії росіян несуть мир», Україна «просочена неонацизмом і не має майбутнього», а «українці, білоруси та росіяни — це один народ».
Насправді Україна нассичена агентурою ФСБ (терористична організація).

28 лютого 2022 року він відвідав ефір російського «Першого каналу», де назвав уторгнення Росії в Україну трагедією для обох країн.
Критикував Зеленського.

Зіграв роль батька Махна у фільмі «Посттравматична рапсодія».

Думаю що панівний космополітично-олігархічий клан не простив українцеві Киві (жертві пропаганди РФ), його висування на кандитата в президента України, плюс діяння ФСБ.
Re[46]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 09-12-2023 21:06

Кажуть що Кива був позаштатним агентом СБУ, ще з часів Януковича або і раніше, коли ще була дружба частини СБУ з ФСБ. Тому і була стрімкка карєра Киви. І було важко тоді сказати хто на кого служив в СБУ. А ФСБ тоді вже знала що воює з Україною і з українським народом.
Куратор Киви, котрий міг бут й агентом ФСБ, міг просто і самовільно відправити Киву на РФ, як розвідника під прикриттям "перебіжчика", тобто здати Киву ФСБ. А тепер тим куратором-зрадником могли зацікавитися..
Re[47]: Війна проти України і українців               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 10-12-2023 12:51

Кива ліквідував СПУ, Соціалістичну партію України, і наніс важких ран ОПЗЖ, від котрих вона сконала; дескридитацією, розколом і юридичними штучками. Ці партії були середовищем троцкістів. Терористи з назвою ісламісти також троцкісти.
Тому була люта травля троцкістами Киви, а йому ніхто і доброго слова не сказав для підтримки. Тому Кива ходив з охороною. Можливо це і було причиною втечі Киви з України. В ЄС є також троцкісти, котрими є усі соціал-демократи ЄС, і там Кива від травлі троцкістів не міг сховатися.
Кива найефективніший декомунізатор, після Сталіна і Жданова.
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!