Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Re: Донецкая вратарница
   
Re: Донецкая вратарница
Отправитель: греко-католик 09-05-2021 23:22

В дивізії "Галичина" не було замполітів СС, їх вигнали українці. Що відіграло визначну роль в перемозі над нацизмом еврея Гітлера. Так як і відміна ст.6 Конституції СРСР в розвалі СРСР.
Це була єдина така дивізія в Рейху. Вони не присягали Рейху, вони присягали українському народові. В СС не було Генштабу, тому СС передавала сформовні нею військові підрозділи фронтового типу до Вермахту.
Немає замполітів СС і немає командування СС, то немає і СС.
Гітлер взнавши про вигнання замполітів Рейху з дивізії СС "Галичина" кричав "Розформувати"
Але прагматичні генерали розповіли скільки часу дивізія живе на фронті. А як "допомогти", то буде й швидше.
Під Бродами дивізії "Галичина "наказали прикривати дві дороги на Львів, з Бродів і з Тернополя. Наказали танки РСЧА пропустити, а піхоту і забезпечення відсікти. Що вони і виконали, пропустили отак дві танкові армії РСЧА і вони дійшли до Львова, але залишившись без достатньої кількості пального і боєприпасів й не могли атакувати Львів і не могли атакувати дивізію "Галичина", через добу закінчилася їжа. Конєв наказав танковим арміям зупинитися і перейти до оборони. Кремль давив на Конєва аби був атакований Львів, де ці радянські танки чекали німецькі фауст-патронники і зенітна артилерія, здатна уражати і танки. Але комфронту Конєв вистояв, годуючи Кремль"завтраками".
Потім дивізії "Галичина" наказали виходити з оточення. Оточення було вогневе, з двох сторін було РСЧА, а з інших двох сторін була "сіра зона", досить широка, на пересіченій місцевості, зручній для виходу без техніки. Але німці злили командуванню фронту РСЧА коли буде вихід дивізії "Галичина". Тому в ніч виходу дивізії "Галичина" радянська артилерія щільно обстрілювала "сіру зону", тоді і загинуло більшість з тих українців які загинули в тій битві під Бодами. Але українці вийшли і винесли прапор.
Особовий склад дивізії Галичина складав 11 000 військових. Бій тривав безперервно 14 днів. Загинуло 7000 дивізійників і 30 000 - 50 000 червоноармійців.

Вітаю усіх українців, чехів, болгар, білорусів, прибалтів, американців, британців... з днем Перемоги над нацизмом еврея Гітлера.
Перемогли нацизм еврея Гітлера - переможемо і нацизм еврея Путіна.

Читать всю тему  Написать ответ

Написать ответ

Обязательные для заполнения поля отмечены *
* Автор:
E-mail:
* Тема:
Уведомить меня по e-mail при ответе и новых сообщениях в теме
Сообщение:            
Адрес сайта (URL):
Название сайта:
Рисунок (gif, jpg):
или ссылка на него:
Размеры рисунка не более 2000x2000 пикселей, размер файла до 2000 кбайт!
Картинка с кодом Введите код с картинки (5 цифр):
Рекомендуйте эту страницу другу!


Подписаться на рассылку
Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!