Христианский Форум Форум. Христианство. Православие. Католицизм.
Я Господь, Бог твой, Который вывел тебя из земли Египетской, из дома рабства; да не будет у тебя других богов пред лицем Моим                Не делай себе кумира и никакого изображения того, что на небе вверху, и что на земле внизу, и что в воде ниже земли; не поклоняйся им и не служи им, ибо Я Господь, Бог твой                Не произноси имени Господа, Бога твоего, напрасно, ибо Господь не оставит без наказания того, кто произносит имя Его напрасно                Помни день субботний, чтобы святить его; шесть дней работай и делай [в них] всякие дела твои, а день седьмой - суббота Господу, Богу твоему                Почитай отца твоего и мать твою, [чтобы тебе было хорошо и] чтобы продлились дни твои на земле, которую Господь, Бог твой, дает тебе                Не убивай                Не прелюбодействуй                Не кради                Не произноси ложного свидетельства на ближнего твоего                Не желай дома ближнего твоего; не желай жены ближнего твоего, [ни поля его,] ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, [ни всякого скота его,] ничего, что у ближнего твоего               
На русском Христианский портал

УкраїнськоюУкраїнською

Дополнительно

 
Тема: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї
   
Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 21-12-2022 00:58

На мою думку Ісая, в завершальній 66 главі його книги, про рай і пекло. Пише найперше до евреев і про евреев.
Re: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 21-12-2022 01:01

Пояснення професора Андрія Десницького.
https://www.youtube.com/watch?v=1D5gT_9B3vk
Хороше пояснення але є три поширені помилки:

1) 13 "приносить у жертву, пса давить; хто приносить офіру, приносить із свинячої крови".
Це не "про іскаженія ритуалів", а про імітацію побожності. Офіра це жертва Богу, а там жертвують те шо нікому не потрібно, ні Богу, ні храму, ні віруючим, ні нужденним. Бо жертвують дохлого пса і свинячу кров, котру прийнято виливати на землю і прикопувати. В роки Ісаї насправді евреи їли свинину, а свинячу кров виливали і прикопували.
Це ще є і легко прихованою критикою і відьмацтва. Бо відьмаки ходять в храм не приносити офіру, а "заряжатися".

2) 17 Ті ж, які святяться, очищують себе, щоб увійти в сади за кимось, що всередині; ті, що їдять гидоту й мишей, усі загинуть, - слово Господнє. 18: «Я знаю їхні діла й думки їхні."
Що таке "язичництва, пане професоре? Де є опис такої віри? Є поділ на евреев і "язичників", типу як на греків, скіфів (українці) і варварів. А тут Ісая звертається до евреев, серед яких були тільки сатаністи.
Поїдання "гидоти" (какашок тварин) і таких тварин як миші це 100% відьмацтво (магія, сатанізм). Магію придумав диявол аби висміяти людство перед Богом.
Слово "свинину" у вірші 17 є пізніше зловмисне редагування сатаністів, так званих книжників, котрі принаймні 300 років мали монополію на переписуванням (монополлію на тиражування Старого Завіту), аби навязати евреям "заборон, на свинину, після вбивства ними Богочоловіка Ісуса Христа і усіх священиків іудаїзму.
3) 17 "...ті, що їдять гидоту й мишей, усі загинуть, - слово Господнє. 18: «Я знаю їхні діла й думки їхні."Я прийду, щоб зібрати всі народи та язики, і вони прийдуть та узріють мою славу."
Усі народи і мови будуть до кінця світу, і "вони матимуть своїх християнських священиків" /А.Десницький/. І усі народи побачать погибель еврейских сатаністів. Ніякого омріяного евреями вічного космополітизму, "царства" антихриста, не буде.
24 "І коли вийдуть, то побачать трупи людей, що проти мене збунтувались. Червяк їхній не помре, вогонь їхній не погасне. Вони будуть осоружні всім людям.»"
Re[2]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 21-12-2022 11:16

Пояснення професора Андрія Десницького.
https://www.youtube.com/watch?v=1D5gT_9B3vk
Хороше пояснення але є три поширені помилки:
1) 13 "приносить у жертву, пса давить; хто приносить офіру, приносить із свинячої крови".
Це не "про іскаженія ритуалів", а про імітацію побожності. Офіра це жертва Богу, а там жертвують те шо нікому не потрібно, ні Богу, ні храму, ні віруючим, ні нужденним. Бо жертвують дохлого пса і свинячу кров, котру прийнято виливати на землю і прикопувати. В роки Ісаї насправді евреи їли свинину, а свинячу кров виливали і прикопували.
Це ще є і легко прихованою критикою і відьмацтва. Бо відьмаки ходять в храм не приносити офіру, а "заряжатися".
Суцільна єресь і дурниці.
2) 17 Ті ж, які святяться, очищують себе, щоб увійти в сади за кимось, що всередині; ті, що їдять гидоту й мишей, усі загинуть, - слово Господнє. 18: «Я знаю їхні діла й думки їхні."
Що таке "язичництва, пане професоре? Де є опис такої віри? Є поділ на евреев і "язичників", типу як на греків, скіфів (українці) і варварів. А тут Ісая звертається до евреев, серед яких були тільки сатаністи.
Поїдання "гидоти" (какашок тварин) і таких тварин як миші це 100% відьмацтво (магія, сатанізм). Магію придумав диявол аби висміяти людство перед Богом.
Дурниці. Магія існує не не для висміювання людства, а для відвернення його від Бога.
Слово "свинину" у вірші 17 є пізніше зловмисне редагування сатаністів, так званих книжників, котрі принаймні 300 років мали монополію на переписуванням (монополлію на тиражування Старого Завіту), аби навязати евреям "заборон, на свинину, після вбивства ними Богочоловіка Ісуса Христа і усіх священиків іудаїзму.
Ну, давай, показуй документи, які засвідчують "пізніше зловмисне редагування".
3) 17 "...ті, що їдять гидоту й мишей, усі загинуть, - слово Господнє. 18: «Я знаю їхні діла й думки їхні."Я прийду, щоб зібрати всі народи та язики, і вони прийдуть та узріють мою славу."
Усі народи і мови будуть до кінця світу, і "вони матимуть своїх християнських священиків" /А.Десницький/. І усі народи побачать погибель еврейских сатаністів. Ніякого омріяного евреями вічного космополітизму, "царства" антихриста, не буде.
24 "І коли вийдуть, то побачать трупи людей, що проти мене збунтувались. Червяк їхній не помре, вогонь їхній не погасне. Вони будуть осоружні всім людям.»"
Ніякого пізнішого редагування не було, бо Бог саме для того й вибрав євреїв Своїм народом, щоб вони зберегли Його Слово незмінним. І вони зберегли. Саме тому зберегли, що були страшенними буквоїдами. Якби ти знав, як ревно вони відносились до Писання, то не морозив би цих дурниць. Коли писар переписував Слово, то, навіть коли заходив цар, він не мав права встати перед ним, коли писав ім"я Боже. Після написання кожного рядка перераховувались всі букви до середини рядка від початку і від кінця, щоб перевірити, чи все сходиться. Якщо в тексті знаходилась хоч одна неправильна літера, такий текст для богослужіння не використовувався - лише для навчання. Так що не варнякай дурниці з чужих слів про те, чго не знаєш, бо ти повторюєш брехню саме сатаністів, які, разом з своїм батьком постійно оббріхують як вибраний Божий народ по плоті, так і вибраний по духу. Як думаєш, кому ти служиш, поширюючи побрехеньки?
Re[3]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 21-12-2022 19:34

Віталій, хто придумав магію? Правильно, диявол. Для котрого "відвертання" людей від Бога (Святої Трійці)" є проміжною метою, а головною є висміювання людей перед Богом. Бо тільки Бог може вбити людство.
Переосмислення власної віри є також "відвертанням" по формі, але не гріхом і оцінюється по плоду. Після навернення і хрещення Павло (Савл) жив три роки в пустині.
диявол обманув Єву і Адама але не висміяв, тому їх гріх не став фатальним, смертним.

Я вже кілька разів пояснював чому переконаний що в Старому Завіті є зловмисні редагування. Можеш прочитати.
На усі нові запитання я відповім.

За переписувачами Старого Завіту наглядали священики, а на час зловмисного редагування книжниками вони вже вбили усіх священиків Іудаїзму. Царя в евреев також вже не було. Де написано що "Бог вибрав евреев"? В патенті про винахід "богообраності" пророка невідомої віри Валаама?
Re[4]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 22-12-2022 06:26

Віталій, хто придумав магію? Правильно, диявол. Для котрого "відвертання" людей від Бога (Святої Трійці)" є проміжною метою, а головною є висміювання людей перед Богом. Бо тільки Бог може вбити людство.
Переосмислення власної віри є також "відвертанням" по формі, але не гріхом і оцінюється по плоду. Після навернення і хрещення Павло (Савл) жив три роки в пустині.
диявол обманув Єву і Адама але не висміяв, тому їх гріх не став фатальним, смертним.
Я вже кілька разів пояснював чому переконаний що в Старому Завіті є зловмисні редагування. Можеш прочитати.
На усі нові запитання я відповім.
За переписувачами Старого Завіту наглядали священики, а на час зловмисного редагування книжниками вони вже вбили усіх священиків Іудаїзму. Царя в евреев також вже не було. Де написано що "Бог вибрав евреев"? В патенті про винахід "богообраності" пророка невідомої віри Валаама? Знову верзеш дурниці, не знаючи всім відомих фактів, ні Слова Божого.
Щодо "переписування" - погугли про кумранські сувої, подивись, скільки вчених їх досліджували. І ніхто не знайшов жодного розходження з сучасними текстами. Своїм пустозвонством ти виявляєш своє богохульство, бо ти піддаєш сумніву здатність Бога зберегти і донести Своє Слово до людей.
І про обраність євреїв:
"І тому, що кохав Він батьків твоїх, то вибрав їхнє насіння по них, і Сам Він вивів тебе Своєю великою силою з Єгипту, 4:38 щоб прогнати перед тобою народи, більші й сильніші за тебе, щоб ввести тебе, та дати тобі їхній Край на спадок, як сьогодні це видко."
(Повт.зак.4:37,38)
бо ти святий народ для Господа, Бога свого, тебе вибрав Господь, Бог твій, щоб ти був Йому вибраним народом зо всіх народів, що на поверхні землі.
(Повт.зак.7:6)
І т.д. і т.п. - таких місць є багато. Як бачиш, ти ні бельмеса не знаєш в Писанні. Тому я й не дивуюсь, що ти крутишся, як вуж на пательні, коли тобі пропонується за основу взяти Боже Слово.
Re[5]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-12-2022 16:26

Не хами Віталій. Хамство це прояв біснуватості.

В тих сувоях, наскільки мені відомо, є апокрифи, Те що не увійшло в Канон Старого Завіту. Тобто там немає 66 глави пророка Ісаї. Там є тексти грецькою мовою, тобто написані вже після Воскресіння Богочоловіка Ісуса Христа і після іудаїзму. Ці тексти ніколи не увійдуть в Канон Біблії, тому вони не аргумент.

От поясни, (17 вірш) що спільного між свининою і мишою? Чи ти думаєш що пророк Ісая еврей, й тому в нього "на городі бузина, а в Києві дятько"?

В Новому Завіті немає нічого про "богообраність евреев". Моя УГКЦ вчить що що усі народи є рівними перед Богом. Іудаїзму немає вже майже 2000 років. Найпоширенішою вірою серед сучасних евреев є сатанізм.

Йов страждав будучи праведним. Бо Бог допустив це страждання, спричинене дияволом. і таких випадків є мільйони. Тому Бог міг допустити і внесення сатаністами зловмисних правок в Старий Завіт.
Коли ти правий то Старий Завіт породжує зло. Бо українці тяжко потерпіли через цю темну "заборону свинини", вписану в Старий Завіт. З цьго сатаністи виводили що "українці свині", а їх зброя "свінорез".
Правило Святих Отців; " не приймай і не хули нове", доки усе не виянситься.
Re[6]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 22-12-2022 18:23

Не хами Віталій. Хамство це прояв біснуватості.
В тих сувоях, наскільки мені відомо, є апокрифи, Те що не увійшло в Канон Старого Завіту. Тобто там немає 66 глави пророка Ісаї. Там є тексти грецькою мовою, тобто написані вже після Воскресіння Богочоловіка Ісуса Христа і після іудаїзму. Ці тексти ніколи не увійдуть в Канон Біблії, тому вони не аргумент.
Мова не йде про апокрифи. Лише про тексти, які увійшли в Канон. У них - ніяких відхилень від сучасних текстів.
От поясни, (17 вірш) що спільного між свининою і мишою? Чи ти думаєш що пророк Ісая еврей, й тому в нього "на городі бузина, а в Києві дятько"?
"На городі бузина, а в Києві дядько" - у тебе.
В Новому Завіті немає нічого про "богообраність евреев". Моя УГКЦ вчить що що усі народи є рівними перед Богом. Іудаїзму немає вже майже 2000 років. Найпоширенішою вірою серед сучасних евреев є сатанізм.
Народи рівні перед Богом тоді, коли вони прийняли Христа.
А щодо євреїв, то ти погано знаєш Н.З.:
"Отож, що має більшого юдей, або яка користь від обрізання?
Багато, на всякий спосіб, а насамперед, що їм довірені були Слова Божі. Бо що ж, що не вірували деякі?
Чи ж їхнє недовірство знищить вірність Божу?"
(Рим.3:1-3)
"говорячи: Не шкодьте ані землі, ані морю, ані дереву, аж поки ми покладемо печатки рабам Бога нашого на їхніх чолах!
І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів: з коліна Гадова попечатано дванадцять тисяч;
з племени Юдиного дванадцять тисяч попечатаних, з племени Рувимового дванадцять тисяч, з племени Гадового дванадцять тисяч,
з племени Асирового дванадцять тисяч,
з племени Нефталимового дванадцять тисяч, з племени Манасіїного дванадцять тисяч,
з племени Завулонового дванадцять тисяч,
з племени Йосипового дванадцять тисяч, з племени Веніяминового дванадцять тисяч попечатаних.
(Відкр.7:3-8)
Йов страждав будучи праведним. Бо Бог допустив це страждання, спричинене дияволом. і таких випадків є мільйони. Тому Бог міг допустити і внесення сатаністами зловмисних правок в Старий Завіт.
Коли ти правий то Старий Завіт породжує зло. Бо українці тяжко потерпіли через цю темну "заборону свинини", вписану в Старий Завіт.
З цьго сатаністи виводили що "українці свині", а їх зброя "свінорез".
Знову у тебе "на городі бузина..."
Правило Святих Отців; " не приймай і не хули нове", доки усе не виянситься.
По-перше, це правило не "святих отців", а Боже, записане у Біблії:
"Ці були шляхетніші за солунян, і слова прийняли з повним запалом, і Писання досліджували день-у-день, чи так воно є."
(Деян.17:11)
Отож, апостоли навчали не відкидати з ходу, те, що тобі здається неправильним, а дослідити, що про це написано у Слові Божому. А ти відкидаєш.
По- друге, Сам Христос заборонив будь - кого на землі називати отцем, крім біологічних батьків, маючи на увазі отцівство духовне:" І не називайте нікого отцем на землі, бо один вам Отець, що на небі."
(Матф.23:9)
Отож, тобі потрібно покаятись за порушення Божої заповіді і почати рух до християнства, бо ти елементарних речей не знаєш, що вже говорити про хрещення.


 
Re[7]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-12-2022 18:48

Ти Віталій, про які тексти і про який і чий Канон?

Ні.

Ні. Ти путіноїд чи гітлерівець? Усі народи є рівними перед Богом за природним правом, бо усі народи створив Бог.

140 тисяч спасених евреев це дуже мало. Чому так мало спаслося евреев?

Так, українці тяжко потерпіли через цю темну "заборону свинини", вписану в Старий Завіт.

Тим більше, а ти цього правила не дотримуєшся.

Що таке "Деян"?

Ти Віталій з якої секти-єресі? З тої котрою рулить агент РФ Паночко?
Re[8]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 23-12-2022 16:57

Ти Віталій, про які тексти і про який і чий Канон?
Напр., книга Ісаї. Канон - 66 книг Старого і Нового Заповітів, який був укладений Першим Вселенським Собором.
Ні.
Так таки так.
Ні. Ти путіноїд чи гітлерівець? Усі народи є рівними перед Богом за природним правом, бо усі народи створив Бог.
Право створив Бог, як і саму природу. Тому Він і приорітети визначив.
Так виглядає, що ти засланий козачок путіна. Бо такі дурниці морозиш, що аж іспанський сором пробирає за те, що серед українців водяться такі суб"єкти.
140 тисяч спасених евреев це дуже мало. Чому так мало спаслося евреев?
Ще всі не спаслися. Це в майбутньому. Але це нескінченно більше, ніж спасенних серед УГКЦ, бо вас серед них не буде, якщо не покаєтесь.
Так, українці тяжко потерпіли через цю темну "заборону свинини", вписану в Старий Завіт.
Ну, давай, наведи приклади таких страждань, щоб не бути пустомелею.
Тим більше, а ти цього правила не дотримуєшся.
Ти так нічого й не зрозумів про це правило.І не зрозумієш, поки не станеш християнином.
Що таке "Деян"?
Книга Біблії "Дії святих Апостолів"
Ти Віталій з якої секти-єресі? З тої котрою рулить агент РФ Паночко?
До секти належиш ти. А так званий "агент РФ" чомусь рекомендує усім церквам відмовитись від використання московської мови у богослужіннях.
А ти підеш у пекло до свого батька - диявола, якому ревно служиш, наслідуючи його дії, зокрема і наклепами.
44 Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді.
(Iван.8:44)
47 Хто від Бога, той слухає Божі слова; через те ви не слухаєте, що ви не від Бога.
(Iван.8:47)
:10 І я почув гучний голос на небі, який говорив: Тепер настало спасіння, і сила, і царство нашого Бога, і влада Христа Його, бо скинений той, хто братів наших скаржив, хто перед нашим Богом оскаржував їх день і ніч!
(Відкр.12:10)
1:26 Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне.
1:27 Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного,
і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.
1:28 А що вони не вважали за потрібне мати Бога в пізнанні, видав їх Бог на розум перевернений, щоб чинили непристойне.
1:29 Вони повні всякої неправди, лукавства, зажерливости, злоби, повні заздрости, убивства, суперечки, омани, лихих звичаїв,
1:30 обмовники, НАКЛЕПНИКИ, богоненавидники, напасники, чваньки, пишні, винахідники зла, неслухняні батькам,
1:31 нерозумні, зрадники, нелюбовні, немилостиві.
1:32 Вони знають присуд Божий, що ті, хто чинить таке, варті смерти, а проте не тільки самі чинять, але й хвалять тих, хто робить
таке.
(Рим.1:27-32)
Re[9]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 07-01-2023 21:52

Ти путіноїд чи гітлерівець? Усі народи є рівними перед Богом за природним правом, бо усі народи створив Бог.
Народи є носіями людської природи і природного права.
Ти обмовник.

В греко-католиків є в Каноні Святого Письма 72 (64) книги. На протестантському Каноні, в 66 книгах дискусію проводь з твоїми одновірцями. Чому ти не хочеш дискусію проводити на основі Декалогу? Пятидесятники вже відмінили Десять заповідей?.

За останні майже 2000 років жоден еврей не врятував свою душу. Від Абрама, першого еврея, до Богочоловіка 2200 років, за які врятувалися тільки 144 000 евреев. Дуже мало. Майже усі греко-католики спасаються. В нас є Таїнства покаяння і Пресвятої Євхаристії.

Ти подонок і нацист, Віталій. Усі українці страждали коли нас називали "свинями" і т.д.

В українській мові немає "Деян". це мабуть з гуского язика.

Ти Віталій з якої секти-єресі? З тої котрою рулить агент РФ Паночко?
Він 30 років найчастіше на гускому говорив.
Це твого пастора "батько диявол, а не в мене.
УГКЦ була завжди і є україномовною.
Содомія панує серед пятидесятників, принаймні серед пятидесятників-терористів.
Re[7]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-12-2022 19:33

Віталій, п0оясни, (17 вірш) що спільного між свининою і мишою? Чи ти думаєш що пророк Ісая еврей, й тому в нього "на городі бузина, а в Києві дятько"?
Re[8]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: Віталій 23-12-2022 17:57

Віталій, п0оясни, (17 вірш) що спільного між свининою і мишою? Чи ти думаєш що пророк Ісая еврей, й тому в нього "на городі бузина, а в Києві дятько"?
На городі бузина у тебе. А між цими тваринами спільне те, що Бог у старозаповітні часи заборонив євреям їх вживати у їжу, назвавши їх нечистими.
Re[9]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 10-01-2023 16:56

Триндиш сектанте і Бога обмовляєш, Бог не забороняв їсти свинину. Іудеї їли свинину. "Заборона на свинину" є тільки в сатаністів. Цю "заборону" сатаністи вписали в Старий Завіт.
Re: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 22-12-2022 19:49

Галино, поясни 17 вірш 66 глави пророка Їсаї, що спільного між свининою і мишою? Чи ти думаєш що пророк Ісая еврей, й тому в нього "на городі бузина, а в Києві дятько"? Чи таки там Ісая слова "свинини" не писав? А це слово зловмисне редагування Старого Завіту сатаністами.
Re[2]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: Галина 23-12-2022 17:12

А чого ви в мене запитуєте що між ними спільного ? В Бога запитуйте, а не в мене. Не я ж автор Біблії.
Re[3]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 24-12-2022 01:49

Бо не Бог там вписав слово "свинину", а ваші одновірці суботники.
Re[2]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: Галина 23-12-2022 21:13

До речі, греко-католик, кидаю посилання на відео, воно коротке. Там розповідають про те, хто жив у Гадаринскому краю. Це ж історичні факти, будете їх заперечувати ?
https://youtu.be/UfKWkA1MAO4
Re[3]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 24-12-2022 02:42

Лука 26-39
26 "Вони пристали в краю Гадаринськім, що проти Галілеї. 27 Як Ісус вийшов на берег, трапився йому назустріч один чоловік з міста, що мав бісів. Він з давнього часу вже не носив одежі й мешкав не в хаті, а по гробах"
Гадаринський край це не Десятимісття. Десятимісття тоді це автономія в Сирії, Тепер це територія в Сирії і в Йорданії. Столиці сучасних Сирії і Йорданії це міста колишнього Десятимістя
Богочоловік Ісус Христос проповідував тільки серед іудеїв. Так галілеяни, якими були майже усі апостоли Богочоловіка Ісуса Христа, не були евреями, але вони були іудеями сирійського походження.

В Гадаринському краю Богочоловк був принаймні двічі.
Re[3]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 24-12-2022 03:13

22 Коли це жінка ханаанянка вийшла з цих околиць і почала кричати: “Змилуйся надо мною, Господи, Сину Давида! Біс мучить мою дочку страшенно.”
23 Він же не озвався до неї і словом. Тут приступили його учні й почали його просити: “Відпусти її, бо вона кричить за нами.”
24 А він у відповідь промовив: “Я посланий лише до загиблих овець дому Ізраїля.” /Мф. 15:24/.
Іудеї їли свинину, а сатаністи (суботники) не їли свинину. Коли ви, Галино, є сатаністкою то вас ніхто не буде примушувати їсти свинину. Але коли ви будете косити "християнку" то до вас будуть запитання. Бо обманювати інших це погано.
Re[4]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: Галина 24-12-2022 10:03

У вікіпедії написано, що Гадар це сучасний Ум Каїс в Йорданії на південь від каньйону Ярмука, і що це одне з міст Десятимістя. У вас чомусь на все своя інформація.
Re[5]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 24-12-2022 22:45

Це мабуть тільки подібність назв, бо в Новому Завіті пише що Гадаринський край був біля Галілеї і Йордану.
Гадаринський край це не місто.
4 А він у відповідь промовив: “Я посланий лише до загиблих овець дому Ізраїля.” /Мф. 15:24/.
Re: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: Валерри 07-01-2023 09:00

Ранее Библия не делилась на главы и 66 глава соединена с 65 по контексту. 66 затрагиваются разные темы. В целом идет описание нового неба и земли, которые будут после 2 пришествия Христа и судов над народами, которые закончатся армагеддоном. Это время после 7 громов и совершения тайны Божьей. Обнако не меняется суть спасения человека. Бог спрашивает где Он может жить. Сохраняется главная суть Евангелия - Бог хочет вселиться и жить в человеке. Затронуто вечное постановлегие о 7-м дне субботе. Думаю, что описан суд над народами, в конце 1000 лет, когда сатана будет выпущен и те, кто не имеет Бога в сердце будет обольщен сатаной и выступит против Бога.
Re[2]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 07-01-2023 18:30

Богочоловіком був тільки Ісус Христос. Це біси намагаються вселитися в людей. Коликтивних покарань (суду над народами) немає. Сатаністи й інші суботники є космополітами й віросповідними спільнотами, а не народами.
Велика блудниця це Єрусалим й евреи (Ісая 1:21-23), її і буде судити Бог.
Ви не пояснили про що написано в 66 главі книги пророка Ісаї, зокрема вірша 17.

Ісая згадав там "свинячу кров", значить тоді іудеї розводили свиней і їли свинину. Бо Ісая писав це для іудеїв.
У вірші 17, 66 глави, слово "свинину" ніяк не вяжеться з текстом вірша 17. тому це пізніша вставка сатаністів.
Re: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 30-01-2023 05:40

30 січня, 24:00 - 07:35... год. потужне періодичне застосування терористами психотронної зброї.
07:32 год, задув отруйного газу, типу фосген, в хату.

Написане тут мною є і повідомленням в правоохоронні органи.
Re[2]: Прошу пояснити главу 66 книги пророка Ісаї               [Написать ответ]
Отправитель: греко-католик 18-02-2023 23:16

«Наши мужчины скоро закончатся, отводите их в тыл!» Женщины Донбасса обратились к Путину
https://www.youtube.com/watch?v=5fs0ssC9yXI




Рекомендуйте эту страницу другу!






Подписаться на рассылку




Христианские ресурсы

Новое на форуме

Проголосуй!